Maria Rosaria Omaggio

7,4
733 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Maria Rosaria Omaggio

Nieznana aktorka przed 60. Gra jedną z głównych ról. Ciekawią mnie zawsze takie "kąski" :)

wmbco

Jedna z czterech powinna mieć tą rolę ( ale to moje skromne zdanie ) :P
Isabelle Adjani
Monica Bellucci
Juliette Binoche
Carrie-Anne Moss

wmbco

Bellucci była za droga.

DagnaMara

Amber Gold by ją sfinansował :)

wmbco

błagam, dość tej Binoche, najpierw tragiczny 'Sponsoring', później reklama banku :)

emily8

Reklama udana :)

wmbco

Binoche jako Fallaci?!

DagnaMara

I zbyt piękna do tej roli...bo umówmy się, że Fallaci wielką pięknością raczej nie była...

wmbco

Jak dla mnie, Maria Rosaria Omaggio idealnie pasuje do tej roli i jest najbardziej podobna do Fallaci, w przeciwieństwie do tych aktorek które wymieniłeś.
Chociaż, z drugiej strony czuje pewien żal, bo była niepowtarzalna okazja żeby boska Monica Bellucci zagrała w polskim filmie:(

Dadelog

Oriana Fallaci akurat była piękną kobietą. Podobnie zresztą jak aktorka, która się w nią wcieliła. Świetnie dobrana rola, 99% autentyzmu.

goodfiles26

To prawda.

wmbco

może jakaś kochanka Wajdy sprzed lat :)

wmbco

Dlatego że jest bardzo podobna do Oriany Fallaci !

Teeddy

No właśnie...heh

wmbco

J.Głowacki w "Przyszłem, czyli jak pisałem scenariusz o Lechu Wałęsie dla Andrzeja Wajdy" mówi, że Omaggio specjalizuje się e graniu Oriany Fallaci. Ale z filmografii wcale to nie wynika. Może w teatrze?

wmbco

Z tym, że jest nieznana można polemizować.
W swoim czasie wystąpiła w kilku znanych produkcjach włoskiego kina gatunkowego (,,Roma a mano armata'' Lenziego).

Franz_33

Wymieniony tytuł znany na pewno jest ... nielicznym.

wmbco

W Polsce owszem.

wmbco

Ona grała Fallaci we włoskim teatrze. Jest tam znaną aktorką, gra w serialach i filmach. My Jej nie znamy. To tak jakby Grażyna Wolszczak albo Magdalena Boczarska pojechała do Włoch grać polską dziennikarkę. Nikt by ich nie znał.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones