Marilyn Manson

Brian Hugh Warner

7,8
461 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Marilyn Manson

on to on robi to na co my nie mamy odwagi więc jesli się go boisz to nie zgrywaj cwaniaka i nie obrażaj go tylko siedz cicho i nie słuchaj jego muzyki bo ta muzyka jest dla ludzi otwartych i nie dla Cykorów

użytkownik usunięty
gwiazdeczka127

Powiedzmy, że się z tym zgadzam. Tylko nie wydaje mi się, że ktoś się może bać MM.

gwiazdeczka127

i owszem... boja sie...

gwiazdeczka127

Masz rację, ja nie mam odwagi wysrać się na scenę i zagryść kurczaka, a to przecież jest takie cool i chciałbym móc to robić tak jak mój idol Marilyn Manson...

Cryworld

Cryworld po twojej wypowiedzi wnioskuję iż jesteś troglodytą! Nawet nie chce ci się dowodzić 3 te plotki to prawda a tak niestety nie jest. Tacy jak ty tworzą coś o nazwie Rak społeczeństwa ;

white_leopard

zgadzam się z przedmówcą ;D a jak chcecie się wypowiadać na jego temat to przeczytajcie chociaż jego biografie, tam też na końcu znajduje sie lista najbardziej znanych plotek na jego temat, podkreslam PLOTEK. Wtedy zapraszam do dyskusji o Brianie ( bo tak właśnie ma na imie).

bloodecode

ja wiem o nim wszystko i dlatego sie tutaj wypowiadam i również nie cierpie plotek i jego "chorej psychice"

gwiazdeczka127

gg allin to był gość, manson przy nim to zwykły leszcz barowy

Elmo_Is_Dead

zresztą nikt z Was pewnie nawet o GG nie słyszał...

Elmo_Is_Dead

Ja bynajmniej nie przypadkiem usłyszałam o mansonie ale pewnie by mi sie spodobał heh

gwiazdeczka127

a Wy jak słyszeliście

gwiazdeczka127

Takie czasy, że porządni ludzie z zasadami są nazywani frajerami a idioci bez zahamowań stają się wzorem dla młodzieży...

Jinno

"idioci bez zachowań"? żeby coś powiedzieć trzeba sie najpierw dowiedzieć wiesz . ja jakoś młodzieżą juz nie jestem a jakoś mam do niego szacunek

gwiazdeczka127

"robi to na co inni nie mają odwagi" - i co z tego? co to wniosło do rozwoju świata, społeczeństwa itd.? Jakie są jego zasługi? Mógłby lepiej wnieść coś pozytywnego, a nie tylko uwielbienie mordercy Ch. Mansona.

keozeo

jego muzyka jest na wysokim poziomie!
czepiasz sie mansona za to ze jego psuedonim jest po mordercy- mimo iz sam nikomu krzywdy nie zrobil!
a ogladasz fimy polanskiego ktory jest pedofilem i gwalcicielem! i gdzie tu rozsadek!???!

paschalina

"robi to na co inni nie mają odwagi" i co z tego? Może to, że jest jednym z niewielu prawdziwych artystów, a twoje przypuszczenia są wysnute bez poznania głębiej jego genezy. "Jakie są jego zasługi?" Faktycznie niewielkie... takie jak innych gwiazd zajmujących się muzyką. Może należy zabronić większosci wykonawców wykonywania swojego zawodu, np Lady Gadze, Eminemowi czy np Black Eyed Peace, wszak nie wniesli niczego do swiata oprócz rozrywki...

white_leopard

nie rozumiem Twojego ataku na moja osobe!

paschalina

Manson robi to co lubi i wnosi do świata bardzo duzo tylko, że nie do świata kucyków pony tylko dla ludzi słuchających metalu. Nie koniecznie antychrystów, bo ja nim nie jestem a szacunek do niego mam.

gwiazdeczka127

Ps i informacja dla ludzi nie wszyscy, którzy słuchają Mansona są głupimi nastolatkami

gwiazdeczka127

http://www.youtube.com/watch?v=K0siY-JS1Vw I tak metafory zrozumie zaledwie kilku

white_leopard

kurcze usunięty już :( ja bym zrozumiała :P ;)

gwiazdeczka127

Widzieliście już nowy teledysk MM?;)

gwiazdeczka127

Merliiinnnnnnnloff. Niech ktoś napisze coś obraźliwego na jego temat, noo. Chcę poczytać.

Żal ale pozer sprzedał się tonieto co ozzi i M czxy Metalica on nawet nie jest metalem zagryza kurczaki omg

Sylvia_Likens

Ej Lady Metalica albo iron maiden nie mówiąc o acdc to metal są świetni i sama ich uwielbiam natomiast Marlin to antychryst a muzykę jaką gra to nie metal tylko gothic i tym podobne. kurczaki? daj sobie spokój.

gwiazdeczka127

Antychryst? JPD.... Gothic? Fail! Poznaj genezę zespołu nim cos napiszesz. Później inni to czytają i wyciągają takie wnioski. "ja wiem o nim wszystko i dlatego sie tutaj wypowiadam" Antichryst to masz jego 3 płytę a nie jego osobę, warto też powchodzić na strony czy chociażby głupią wikipedię nim napisze się, że nie gra metalu tylko gothic. Fajnie, że założyłas ten temat ale wypowiadaj się z sensem proszę cię...

white_leopard

oczywiście że gra więcej innych gatunków niż metal. matko co za atak! nie jest antychrystem?? pogrywasz sobie ze mną? Głęboko wierzącym to nie jest .może i mam teraz gorączkę i przez cały poprzedni tydzień też miałam ale mózgu nie zamieniłam.

white_leopard

Ni mówie ze nie gra metalu zupełnie ale że nie jet to coś w stylu iron maiden ;) nie ma co sie wściekać

gwiazdeczka127

Masz tu definicję:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Antychryst
http://pl.wikipedia.org/wiki/Ateizm - MANSON
http://pl.wikipedia.org/wiki/Antichrist_Superstar - Płyta...
Kontekst tytułu nie jest dosłowny

white_leopard

ale co Ty chcesz mi udowodnić? film z koncertu o ile dobrze pamiętam 1999 antychryst superstar przy tej piosence rozerwał pismo święte, ramie- wytatuowana głowa kozła... Nie mówię, że nie masz racji, ale kurcze czy i ja trochę jej nie mam?

gwiazdeczka127

Obydwaj jesteście dzielni, zasłużyliście na złoty medal i busiaczqa ;**

Sylvia_Likens

heh Dziękuje :D Ps obydwoje jestem dziewczyną ;)

użytkownik usunięty
gwiazdeczka127

Manson ma na siebie pomysł, i według mnie to jest jego największą siłą - swojego czasu był wielką, kontrowersyjną gwiazdą, i wyrósł właśnie na takich dyskusjach, jak ta powyżej. Ludzie oryginalni, mający koncepcję na własny wizerunek - jak na przykład dziś Lady Gaga - zawsze będą przez jednych wielbieni, a przez innych mieszani z błotem. I o to im właśnie chodzi :)

Zgadzam się :) On taki ma wizerunek i pomysł na siebie i wspaniałe jest to, że jest sobą i nie musi nikogo kopiować :)

gwiazdeczka127

zozumiem, że ktoś może nie lubić jakiegoś zespołu/piosenkarza, ale nie rozumiem po co zaraz robić na niego najazdy? Manson jest taki, jaki chce być. Jeśli chce targać pismo święte - jego sprawa. Widocznie nie zależy mu na uznaniu pewnych grup społecznych i się nie dziwię. Może i jego niektóre zachowania są kontrowersyjne, ale to właśnie czyni z niego niepowtarzalnego Marilyna Mansona. I nie widzę powodu, żeby się pluć i udowadniać jego fanom, że gość jest chory i beznadziejny. Pozdrawiam wszystkich, którzy mają odwagę! MM!

NikaPuhi

Jestem za Tobą w 100% ;)

gwiazdeczka127

Ach niedawno kupiłam nową jego płytę :)))))

gwiazdeczka127

Tak, bardzo boję się jego i tego co mógłby mi zrobić. Naprzykład jakby się do mnie włamał mógłby obsrać dywan albo zacząć tańczyć w kominku.

pyton16

no i miałbyś zapaskudzony dywanik :D

gwiazdeczka127

I to mnie właśnie przeraża...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones