Marilyn Manson

Brian Hugh Warner

7,8
461 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Marilyn Manson

Ten gość jest lekko stukniety. Jest kontrowersyjny ale jak mozna do tego wykorzystywać diabła??????????????
Chyba kazdy czlowiek chce byc szczesliwy a jak ktos wierzy w Boga to wie,ze diabeł nie moze mu tego zapewnic,
Nie wiem jaki on jest naprawde ale na pewno nie jest normalny.
Nie wolno nikogo skreśliać ale wydaje mi sie ze ten facet to jakis psychol. Nie mam zamiaru wypisywać o jego ekscesach na koncertach, bo każdy to wie...dno dna i tyle

greexal

On lubi prowokować ale co z tego? Poczytaj sobie jego wywiady i potem porównaj z tymi głupotami które wygaduje np: Britney. Zobaczysz różnice. Jest niezwykle inteligentny, a co do wykorzystywania do tego diabła to jego sprawa i on najlepiej wie co robi. A to że był satanistą (lub go udawał) to też jego interes.

greexal

Z Twojej wypowiedzi wnioskuję, ze jesteś chrześcijaninem. OK, bądź sobie, ale są jeszcze inne religie i inne sposoby widzenia świata, więc daruj sobie te epitety, bo mie każdy, kto widzi świat w inny spoób niż Ty jest wariatem.
Co wcale nie znaczy, że nie uważam Mansona za psychola. Oczywiście, że nim jest. każdy artysta w pewnym sensie jest.

Mirloke

Manson nie jest chrześcijaninem i nie jest też satanistą... ma to wszystko gdzieś.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones