Marilyn Manson

Brian Hugh Warner

7,8
461 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Marilyn Manson

jakie najbardziej lubicie wyżej wymienione? w pewnym wywiadzie z machiną, gdy mansona zapytano, czy sądzi, ze śmierć to koneic wszytskiego, on odpowiedział wg mnie dość inteligentnie. każdy by się spodziewał czegoś strasznego, a on powiedział po prostu: "to jedyna rzecz, której nie wiem. i na razie nie śpieszy mi się by się dowiedzieć"
sądzę, że on lubi budować koło siebie strach, ale w gruncie rzeczy to człowiek lepszy od takiej sharon stone, która stwierdziła, iż "Chiny to chory kraj, który ma na sumieniu wielu Tybetańczyków. Należało im się trzęsienie ziemi. "

PS - jesli w wypowiedzi MM popełniłam błąd, to przepraszam, ale brałam je z mojej podziuraiwonej pamieci, a wywiad czytałam jakieś 2 tyg temu

rose_18

Mnie się ogólnie podobają wywiady z Marilynem.Facet zawsze ma coś ciekawego do powiedzenia,w sposób kulturalny i inteligentny.Ma swoje zdanie i nie obawia się go wypowiadać.Własnie obejrzałam kilka wywiadów z nim,ale szczególne wrażenie zrobił na mnie ten na temat jego filmu - Phantasmagorii,gdzie Manson zdradza swoją inspirację twórczością kilku świetnych reżyserów w tym Romana Polańskiego.Jestem pewna,że gdybym miała okazję z nim porozmawiać napewno byłaby to długa i pasjonująca rozmowa.

użytkownik usunięty
Jane_Doe

Początkowo miałem go za świra głównie za wygląd, gdy bardziej zaczęłem odkrywać jego postać zrozumiałem że to bardzo inteligentny człowiek i wspaniały artysta który chce ludziom przekazać coś mądrego, w przeciwieństwie do reszty "artystów" pokroju Dody.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones