Marlon Brando

Marlon Brando Jr.

8,6
34 531 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Marlon Brando

gdzie mu do takich mistrzow jak Koppola, Scorses, hitchcock. Jedynie trylogia Ojca chrzestnego to arcydzielo.

mad_monkey

Przez tego całego Eliasa wszyscy wystawiają Brando 1/10. Martwi mnie to bo za kilka tygodni Brando będzie w trzeciej dziesiątce a zasługuje przecież na drugą (koło miejsca piętnastego). Z tym arcydziełem byłbym ostrożny :)

_mosquito_

Zasługuje na pierwszą piątkę.

_mosquito_

No ale co ja poradze kiedy to aktor mlodzierzowy ;(

A tak na powaznie to Brando postawilem 8/10, choc chetnie postawilbym mu 1/10 ale nie bede sie znizal do burbonowego poziomu.

użytkownik usunięty
mad_monkey

Jak już to Aktor dla młodzieŻy! :P

Z czym oczywiście się wcale nie zgadzam,bo był jednym z najbardziej
charyzmatycznych i utalentowanych aktorów jakich Świat widział...ale co tu
dużo gadać LEGENDA KINA.

10/10 to za malo, takich aktorow juz nie ma i nie bedzie.........sami nasladowcy polecam http://www.youtube.com/watch?v=LAPDQ5MlLxE
niestety takich facetow juz nie ma...........

ewunka2004

Kiepski Brandó nie dorownuje mistrzowi Patisonowi, moja trójka:

1. Kopola (stworzył jedyne arcydzieło w historii, czyli amerikan paj)
2. Kiczkok (robił żałosne trillery, ale i tak jest w pierwszej trójce, bo ktoś mi tak kiedyś powiedział)
3. Skorsese (robił kiepskie filmy, ale ktoś powiedział, że jest dobry, więc też tak uważam)

Pozdrawiam, elias.

Żartowałem;)

mad_monkey

Ej, ale tak na poważnie - Kto to jest Elias?

użytkownik usunięty

a order jest specjalista w zakresie tego boga

ewunka2004

Elias - real_ego, znany wcześniej jako Teq, Burbon, Mickie

użytkownik usunięty
Lebron_Rezza

mistrzem budowania napięcia nie jesteś

badz jak hiczkok, mistrz suspensu

ewunka2004

bede jak kybrik, bede robil chore filmy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

PS> A gdzie patison?

Lebron_Rezza

aa to real_ego jest. Takie buty.

BeautyAndStupid

to jest łójciec hszetny

mad_monkey

Młodzieżowy to może być Pattison.

użytkownik usunięty
Moniia

jesteś dla muodzieży

monia, patrison to najleprzy agdor forewer, oczywiście i tak najlepszy jest brandó, moja 3:

elias w krainie miodu
przygody eliasa puchatka
łójciec elias
tajemnice eliasa
goronczka eliasa
elias z ferajny


A i tak najlepszym filmem brandó i kiczkoka jest łójciec hszestny.

Lebron_Rezza

Łał, świetni jesteście. Dzięki wam i pewnemu serialikowi świetnie się dzisiaj bawię.

Ten elias (teraz przyjął chyba nick nekrofil) to jest jakiś troll, czy po prostu głupek?

A tak swoją drogą, marna moderacja na tym filmwebie. (I wybaczcie, że taki poważny komentarz xD)

użytkownik usunięty
Kathy_Selden

elias jest oczywiście nekrofilm, bo żadna żywa go nie chce

Lebron_Rezza

zapomniales o "eliasie zawodowcu" i "podziemnym eliasie" ^^

a jesli uwazasz ze łójciec hszesny jest najlepszym filmem to polecam obejrzec łojca hszesnego, zmienisz zdanie ;*

mad_monkey

Dla młodzieży to mogą być jakieś Keviny same w domu, albo jakiś pierdolony Camp Rock. Mad_Monkey jesteś super ekspertem, który wie, że filmy poważne takie jak : "W zwierciadle złotego oka", "Juliusz Cezar", "Tramwaj zwany pożądaniem" są dla młodzieży . Człowieku palnij się w łeb, bo piszesz głupoty.

Taaryn

Zamknij się, ty fanie brando, zapatrzony ślepo w jego durną grę. Tak, te filmy są dla młodzieży, idź do sweggo kumpla Eliasa.

Taaryn

Super, kolejny brandon na forum

mad_monkey

No właśnie... mOże to alterkonto eliasa?

Lebron_Rezza

Ułomy z was! Brando grał w poważnych filmach, a wy rozpierdzielacie ocenę po tym, że w tamtych czasach do kin chodziła młodzież. Tak samo jakby ocenić broń dla zawodowych żołnierzy, tylko po tym, że nabywcami byli również zwykli kolekcjonerzy. Co do alter/multikonta to nie macie racji, ponieważ to moje pierwsze konto w tym serwisie, a owego Eliasa nie znam.
Aha co do wcześniej wspomnianego "durnego" Marlona Brando, w którego grę jestem ślepo zapatrzony: 1. Popraw interpunkcję, 2. Brando to autorytet, z którego można czerpać natchnienie, w zawodzie aktora. 3. Pattinson na razie nie osiągnął nic, co byłoby godne podziwu, w aktorskim świecie. I owszem, umie grać, jednak...jak mówiłem, jego konto aktorskich osiągnięć, jest przepełnione sagą Zmierzchu. 4. I nie, nie jestem ślepo zapatrzony w Brando. Bardzo cenię jego grę i dzięki filmom z jego udziałem, jestem tym kim jestem. 5. Zabierz stąd koleżkę i daruj sobie nazywanie mnie kolejnym "Brandonem na forum", ponieważ jest nas więcej :), a po drugie to nie spekuluj, że jestem drugim kontem człowieka, którego nie znam.
To dopiero inauguracja dnia, a ja mam dzisiaj przeczucie wielkiej charyzmy.

Taaryn

z tymi ulomami nie ma co dyskutowac, oni tu tylko tak pisza zeby jakiemus eliasowi dokopac, wiesz ja tez juz zostalam nazwana alterkontem tego slynnego eliasa, chyba maja jakas psychoze na jego punkcie i nic lepszego do roboty

ewunka2004

Masz rację. To co wyprawiają "oni", to jest dziecinada. Piszą celowo z błędami, myśląc, że są gangsta i full respect, ale naprawdę wyrażają żal w oczach najgłupszego 11-latka.

Taaryn

Skoro jestesmy tacy dziecinni, ulomni, pseudo-gangsta i nie warto z nami dyskutowac, to w takim razie po co odpisujesz?
I jesli tak bardzo powaznie bierzesz ten temat, ktory zalozylem 10 miesiecy temu i w dodatku nie mial byc powazny, to chyba Ty tu wzbudzasz żal czy jak tam to nazwales

"Zabierz stąd koleżkę i daruj sobie nazywanie mnie kolejnym "Brandonem na forum", ponieważ jest nas więcej"
Brzmi groźnie :F

mad_monkey

Bo miało być groźnie. Robienie sobie jaj na tak poważnej stronie nie przystoi. Będziesz u kogoś i zdejmiesz spodnie, majtki i powiesz, że ma być zabawnie? A tak na serio, to daruj sobie, kiedy nie darzysz kogoś sympatią, to czy wychodzisz na forum i ośmieszasz go?

Taaryn

To byla ironia z tym groźnym wydzwiekiem, ale coz...

Nie przystoi, bo co? bo ty tak stwierdziles? bo koles juz nie zyje? bo ktos powiedzial ze byl najlepszym aktorem na swiecie? Smieszne.
Jakbys jeszcze nie zauwazyl/nie domyslil sie, to wiekszosc tych osob (w tym ja) nie robi sobie jaj z samego brando ale z eliasa i jego wielkiego - prawie fanatycznego - oddania temu aktorowi. A jak nie wiesz kto to taki <elias>, to nie wdawaj sie w dyskusje, o.

użytkownik usunięty
mad_monkey

to brzmi raczej smutnie

Taaryn, ja przynajmniej mam swoje zdanie, a nie, zdanie na pokaz. Ty myślisz, że ja się fascynuję Pattisonem, a ja parodiowałem eliasa i nie byłeś nawet na tyle mądry, by zajrzeć na mojego bloga i zobaczyć, co oglądam itepe. Kolejny brando, to jest już nudne.

Lebron_Rezza

Nudny jesteś ty. Zdanie na pokaz......ja pierdut. Skąd ty to bierzesz? Ciekawszą konwersację prowadziłem z lustrem. Co do bloga....to problem nie w tym co oglądasz Ty, ale co oglądam Ja, że nie mam ochoty siedzieć na twoim profilu. Filmweb traktuje jako poważny serwis, a nie jako domenę, na której prócz ciekawie rozbudowanych danych z kinematografii, siedzą hordy dzieciusów, z którymi trzeba się kłócić.
I tak, nie wiem co to za Elias, ale wiem, że poziom filmów ludzi jak Brando to już KULTURA! Dzięki tym filmom chcę być aktorem i założę się, że nie jestem sam. Nieważne jaki ton obierasz. Człowiek oczytany wart jest dwóch, więc bądź co bądź kończę tę dyskusję z wami.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones