Marlon Brando

Marlon Brando Jr.

8,6
34 539 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Marlon Brando

Wspaniały aktor niżej niż Johnny Depp? Dałem 10/10 dlatego że jest tak nisko. Normalnie dałbym 9 lub 8.

kamilxmas8

Bo Johny Depp, ta aktorzyna, jest znakiem czasu a Filmweb tego świadectwem. Minie kilka lat i pojawi się inny Johny, jeszcze bardziej przerysowany i kukłowaty i on bedzie wiódł prym. Ewolucja człowieka postępuje w stonę manekina.

homo_sapiens

Ogólnie to lubię Deppa, ale jast dla mnie na równi z np. Adamem Sandlerem. To że Johnny jest odważny i gra często idiotów w dziwnych strojach, nie znaczy że jest wybitnym aktorem. Lubię postać Jacka Sparrowa, mimo iż filmy o tych piratach są cienkie i przepakowanie efaktami jak Avatar (no poza Klątwą Czarnej Perły którą lepiej oglądnąć trzy razy niż następne części.)

kamilxmas8

dlaczego tak nisko? a dlatego ze sie krytycznie wypowiadal o zydach, filmweb takiego "swietokradztwa" rzeczy nie puszcza plazem

andrew88

Coś słyszałem ale dokładnie nie wiem, mógłbyś opisać dokładnie co powiedział? Ale co poglądy czy wyznania, wypowiedzi mają do gry aktorskiej? A Marlon jest zapewne tak nisko bo większość ludzi nie zważą na fabułę, grę aktorską tylko na rozpierduche i efekty specjalne, a niestety ten aktor nie grał w takich filmach.

kamilxmas8

Depp jest lepszy

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones