Marlon Brando

Marlon Brando Jr.

8,6
34 531 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Marlon Brando

Zagrał w filmie raz na rok, kiedy inni znani aktorzy robią po trzy cztery filmy rocznie?

użytkownik usunięty
impromptu2

Bo nie leciał na kasę.

użytkownik usunięty

ale bzdura

impromptu2

Leciał na Eliasa.

krzychun

a skad wiesz ze to co napisal twoj przedmowca to bzdura? Mozesz dac jakis przyklad zeby uargumentowac to?

użytkownik usunięty
ewunka2004

"Kasa jest dla mnie najważniejsza ,pozwala mi uprawiać miłość z moim fanem - dziwką eliasem" - Marlon

ciekawe ile osob rozsmieszyles

użytkownik usunięty
ewunka2004

pewnie niewiele ,ale jedną sprowokowałem i to znowu tą samą ,która czatuje na forum marlona czekając na nowe tematy i (jak wierna psina) na moje posty :D

tak jak ty na posty eliasa, obydwoje dokuczliwi jestesmy, a tak na serio to nie myslalam ze moze istniec ktos tak zalosny, jestes ciekawostka spoleczna, internet to wspanialy wynalazek mozna sie przekonac jak wielu beznadziejnych ludzi jest na swiecie. Tak, czatuje na forum marlona czekajac na nowe ciekawe tematy, niestety pojawiasz sie ty zeby napluc na eliasa i temat zchodzi ,na psy........

użytkownik usunięty
ewunka2004

teraz pluję na ciebie

bo tylko to potrafisz, musisz miec ciezkie zycie skoro taki jad masz w sobie

użytkownik usunięty
ewunka2004

wręcz przeciwnie

no tak, zapomnialam ze masz 12 lat a w tym wieku wszyscy sa happy i mysla ze jak najada na kogos na forum to sa cool, sorry za pomylke

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones