Marlon Brando

Marlon Brando Jr.

8,6
34 474 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Marlon Brando

Marlon Brando zmarł 01 lipca 2004r. Pozostawił po sobie wiele niezapomnianych kreacji aktorskich, z których najważniejsza dla mnie to role Vita Corleone w Ojcu Chrzestnym, Pułkownik Walter E. Kurtz w genialnym "Czas Apokalipsy" i Fletcher Christian w "Bunt na Bounty" z 1962r. Co prawda nie widziałem wielu innych znakomitych filmów z jego udziałem, ale może będę miał okazję to jeszcze uczynić i dodać do listy największych Jego ról. Choć trzeba jeszcze wspomnieć o świetnej roli w "Na nabrzeżach", ale w mojej osobistej liście byłaby to rola już poza pierwszą trójką. Widziałem ten film dość dawno i wypadałoby go sobie przypomnieć. Jeszcze raz: Pamiętamy o Marlon Brando! Spoczywaj w pokoju. Co miałeś najlepszego to podzieliłeś się tym z innymi i będą o tym pamiętać.

traveler

Zgadzam się. Moim zdaniem wszystkie Jego role były znakomite. Od Remember Mama do Rozgrywki. Był jednym z najgenialniejszych aktorów na świecie. I cieszę się, że wiele osób pamięta :)) Pozdrawiam traveler!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones