Marlon Brando

Marlon Brando Jr.

8,6
34 474 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Marlon Brando

i grał dalej w filmach to bym dał mu 10 bo to świetny aktor ale ponieważ nie żyje i nie gra już w filmach a ja nie jestem w stanie zobaczyć jakby sobie radził we współczesnym kinie więc daje mu tylko 9.

Spiderman10

Polecam film "Rozgrywka". Nie odbiega od "współczesnego kina".
Poza tym jakie to ma znaczenie "kino współczesne" / "starsze" ?
Nie rozumiem Twojego podejścia do kina.

maxkwiatkowski

Ja dałbym mu to cholerne 10 gdyby był kobietą, wtedy mógłbym zobaczyć czy równie dobrze radziłby sobie w kobiecych rolach. Pierdolisz tak, że Twoja ocena znaczy tyle co jego pierdnięcie.

MotorcycleBoy

Kolega się tutaj dobitnie wyraził ha ha ha. Ja się muszę podpisać.
Założyciel tematu pewnie musi ocenić wyżej pisarkę Dorotę Masłowską od Stefana Żeromskiego, ponieważ ten drugi już nie żyje i nie wiadomo, jak poradziłby sobie z pisarstwem we współczesnym świecie. Jakaś logika na pewno w tym jest.

użytkownik usunięty
goslawa25

Nie widzę tu logiki :)

do tworcy tego tematu: rozsmieszyles mnie na koniec tygodnia ta wypowiedzia!! Dzieki, humor mi sie polepszyl. Za sposob rozumowania dalabym ci 1/10 ale masz szanse na poprawe

Spiderman10

Słuchaj stary, teraz przeczytaj dokładnie ze zrozumieniem to co napisałeś i
zastanów się jaki to ma sens. Moi przedmówcy mają rację wyłożyłeś się
totalnie. Czym jest dzisiejsze kino?Hmm... 1/10

Spiderman10

Dałabym Einsteinowi 10/10 bo był geniuszem, ale nie wiem czy potrafiłby się posługiwać internetem i tańczyć do Lady Gaga , więc dam mu najwyżej 9/10 :)))). Genialne!

Spiderman10

Chyba najgłupszy komentarz jaki w życiu widziałam!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones