Marlon Brando

Marlon Brando Jr.

8,6
34 539 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Marlon Brando

Tak z ciekawości i do jakich filmów :)
U mnie ma 6 "dziesiątek" i to jest najwięcej ze wszystkich aktorów :D
Ojciec Chrzestny, Czas Apokalipsy, Tramwaj, Na nabrzeżach, Młode Lwy, Dwa oblicza zemsty.
"dziewiątek" ma aż 10 O.o
"ósemek" tylko 1
"siódemek"... 7 ^^
"szóstek" 2
"piątek" i "czwórek" po 1 ;)

użytkownik usunięty
ksg666

Jedną dziesiątkę, ponieważ moim zdaniem arcydziełem jest wyłącznie Ojciec Chrzestny.

10/10:
Przelomy Missouri
Ostatnie tango w Paryzu
W zwierciadle zlotego oka
Oblawa
Jak ptaki bez gniazd
Na nabrzezach
Tramwaj zwany pozadaniem

ksg666

Pardon! Młode Lwy mają u mnie 9/10 a oczywiście Przełomy Missouri mają 10/10 :D To co tam Brando wyprawiał rozłożyło mnie na łopatki ^^

użytkownik usunięty
ksg666

,ale Nicholson był na równym poziomie.

Żadnej...Ma u mnie tylko jedną dziewiątkę za Ojca...

Fruit_fack

A jakie oceny wystawiłeś za Na Nabrzeżach czy Czas Apokalipsy? Albo Tramwaj?

ksg666

Jedna dycha za Czas Apokalipsy i ósemka za Ojca Chrzestnego. Reszta trylogii w kolejce do obejrzenia, o innych pozycjach pomyślę kiedyś.

ksg666

Dwie 8 i 6...

Fruit_fack

6 za "Tramwaj..."? Czemu tak? O.o

za krótki <br/> koorwa

ksg666

Dwie dychy, za ,,Juliusza Cezara" i ,,Na Nabrzeżach", trzy dziewiątki za ,,Ojca Chrzestnego", ,,Czas Apokalipsy", i ,,Tramwaj zwany pożądaniem". W planach kolejne.

użytkownik usunięty
Cover

1. Tramwaj zwany pożądaniem 9/10
2. Dziki 7/10
3. Na nabrzeżach 9/10
4. Młode Lwy 8/10
5. Hrabina z Hongkongu 5/10
6. Ostatnie Tango w Paryżu 8/10
7. Ojciec Chrzestny 11/10
8. Przełomy Missouri 8/10
9. Superman 5/10
10. Czas Apokalipsy 9/10
11. Don Juan DeMarco 6/10
12. Wyspa doktora moreau 1/10
13. Odważny 5/10
14. Rozgrywka 8/10

"Wyspa doktora moreau 1/10"

Dlaczego? Nie rozumiem czemu przez wielu ten film jest tak krytykowany? Niezła rola Val Kilmera, fajny klimat, trzyma w napięciu a co najważniejsze jest ciekawy i dający wiele do myślenia. Czasem mam wrażenie że gdyby nikt tego filmu nie widział, ktoś ubrałby go w takie efekty jakie ma Avatar i puścił w 3D to wszyscy uznawaliby go za arcydzieło... :/ Poza drętwymi efektami specjalnymi (na tamte czasy było ok) to nie wiem co można filmowi zarzucić?! Odemnie ma mocne 7/10, książki nie czytałem :)

ksg666

masz racje ten film daje WIELE do myslenia,ale wielu ludzi nie mysli i idzie bezmyslnie za glosami krytyki.......bo krytyka powiedziala tak to znaczy ze to swiete. Jak dla mnie film niezly Brando zagral b.dobrze, ksiazki tez nie czytalam ale slyszalam ze b.dobra.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones