Marlon Brando

Marlon Brando Jr.

8,6
34 286 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Marlon Brando

To co on grał w Ojcu Chrzestnym i Czasie Apokalipsy to po prostu przekracza ludzkie pojęcie

MagiaJego18

Lepiej chyba zagrał jeszcze w Ostatnim Tangu w Paryżu. Również wybitne role w filmach Juliusz Cezar, Tramwaj zwany Pożądaniem.

MagiaJego18

Racja. Tramwaj zwany pożądaniem to na pewno najbardziej przełomowa rola, ale Vito Corleone to kreacja wszech czasów.

użytkownik usunięty
MagiaJego18

Role w "Ojcu Chrzestnym" i "Czasie Apokalipsy" to nic w porównaniu, do tej w "Ostatnim Tangu w Paryżu".Gra tak genialnie,że wzroku nie sposób oderwać.Może się nie znam,ale nie potrafię wyobrazić sobie aktorstwa lepszego,od tego,które zaprezentował w tym filmie.
W "Tramwaju zwanym pożądaniem"(wiadomo,przełomowa rola) i w "Na nabrzeżach",również jest niesamowity."Jak Ptaki bez Gniazd","Młode Lwy"-także polecam.Tak naprawdę to warto zapoznać się,z większością jego ról.Można odpuścić sobie tylko najgorsze gnioty,takie jak np."Wyspa Dr.Moreau" czy "Candy". Jeśli oczywiście,nie ma się takiej obsesji na punkcie Brando jak ja ;)
Jak na razie oglądałam 15 filmow z jego udziałem.Mam zamiar obejrzeć wszystkie.A co mi tam XD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones