Marlon Brando

Marlon Brando Jr.

8,6
34 440 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Marlon Brando

Uwielbiam Jego grę aktorską, szczególnie rolę Stanleya w "Tramwaj zwany pożądaniem",
niepokorny, ma taki "zadzior w oku", magnetyzuje spojrzeniem (czego świadome są chyba
wszystkie kobiety), cóż kino bez niego nie byłoby tym samym czym jest teraz...Nieziemsko
przystojny, co pewnie ułatwiło mu start, ale resztę zawdzięcza już sobie i talentowi. Szkoda,
że sukces zawodowy nie szedł w parze z życiem prywatnym, bardzo nieszczęśliwy człowiek.
Nawet status gwiazdy nie zapewnił mu szczęścia. Wasze ulubione filmy z Marlonem?
Podam swoje na zachętę: "Jak ptaki bez gniazd", "Ostatnie Tango...", "Tramwaj...", "Ojciec
chrzestny", film "Dziki" lubię jedynie ze względu na głównego bohatera - ciacho po prostu,
fabuła niestety kuleje...

MademoiselleX

to tak jak ty masz z Dzikim - podoba ci sie Marlon i jego rola ale film jest slaby (jestem takiego samego zdania) to u mnie taka role spelniaja Przelomy Missouri. film sredni ale rola Brando dla mnie najlepsza w jego karierze. filmow z lat 90-tych nie ma co brac pod uwage bo to epizody i przykro sie oglada Marlona w takim stanie. po prostu nic do filmu nie wnosi. pozatym pododal mi sie w Dwoch Obliczach Zemsty - szczegolnie jak laski bajerowal. mozna sie bylo posmiac. Tramwaj Zwany Pozadaniem, Na Nabrzezach - dwie genialne role i stawiam je na tym samym miejscu. zrobilbym tak samo z Juliuszem Cezarem (szczegolnie przemowa do ludu, najlepszy moment filmu) ale niestety za malo Brando na ekranie wiec zostaje troche w tyle. i niestety tak samo dotyczy sie to Ojca Chrzestnego. w ksiazce jest o wiele wiecej o Ojcu Chrzestnym, szkoda ze w filmie to pomineli.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones