Marlon Brando

Marlon Brando Jr.

8,6
34 531 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Marlon Brando

Wszystkim, których świerzbi ręka, żeby dać temu genialnemu aktorowi notę niższą niż 10/10, proponuje obejrzeć ciekawy dokument w którym giganci kina próbują wyrazić, na czym polegał dla nich fenomen Brando.
Najdziwniejsze jest to że każdy z wypowiadających się, począwszy od Kazana, przez Pacino, Fondę i Deppa uważa Brando za geniusza.

oto link do filmu:

http://vod.onet.pl/brando,brando,2898,0,2899,odcinek.html

chryzyp

Jak dla mnie 11/10 albo i wiecej, dokument naprawde ciekawy, podobno pokazywali go w Cannes dwa czy trzy lata temu. Tez polecam

użytkownik usunięty
ewunka2004

Zdecydowanie najlepszy aktor w historii kina. Po prostu geniusz aktorstwa. Jego role we wszystkich produkcjach (oprócz tych nowych) to istne mistrzostwa. Dla mnie nie do przebicia w Tangu,Ojcu,Czasie,Nabrzeżach i Tramwaju.

Polecam dla porównania niesamowitych możliwości tego wielkiego aktora film Johna Hudsona "W zwierciadle złotego oka". To co zrobił w tym filmie Brando powaliło mnie na kolana, a zaznaczam że widziałem wcześniej w zasadzie wszystkie wielkie jego role.

chryzyp

Brando w kazdym filmie w ktorym gral, nawet w tych nie najlepszych produkcjach, byl genialny. Polecam inne malo znane i nie uznane filmy np "The Nightcomers" uwazany za kiepski ale rola odegrana fantastycznie oraz "Bedtime Story" komedia w ktorej sparodiowal siebie samego ze swojej pierwszej roli filmowej w filmie "The Men". A w Zwierciadle moim zdaniem zagral lepiej niz w Ojcu Chrzestnym.

użytkownik usunięty
ewunka2004

Gdybym tylko dorwał z nim film jakikolwiek to bym obejrzał, niestety nie ma w empiku ani nie lecą w tv. Na allegro jedynie są Koszmary,Dwa oblicza Zemsty, Nowicjusz i Obława.

niestety........mozna je kupic za granica np na ebay.com, amazon.com
ale wychodzi drogo, bo przesylka moze kosztowac wiecej niz samo dvd. Mozna tez probowac sciagac z neta

użytkownik usunięty
ewunka2004

Nie można za granicą ponieważ nie ma lektora i napisów. Nie można z internetu bo nie ma lektora i napisów. Na co mi czysty dvdrip skoro nie będę prawie nic rozumiał? :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones