Marlon Brando

Marlon Brando Jr.

8,6
34 531 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Marlon Brando

Nie widziałem go jeszcze w żadnym filme ale widze ze gra w samych głupich komedyjkach dla młodziezy,o urodzie się nie wypowiem gdyż nie jestem pedałem jak Elias.To tyle.

rex05

Aaa i ocena. Oczywiscie 1/10. Czesc.

rex05

Hahahaha nie no Burbona (Eliasa znaczy się) i tak nikt nie przeskoczy w kretynizmie, ale to co napisałeś wymiata mimo, że to polewka z naszego krytyka;p

rex05

A czy to prawda, że zagrał w epizodzie w "Księżycu w pełni"?:P Podobno świetnie wypadł jako kołek na wampiry.

krysiron

Podobno ma otrzymać kolejnego pośmiertnego Oscara;p wiecie, to przecież Brando, najlepszy aktor w historii mimo że z holiłód hahaha

rex05

nie ma to jak Kasia Cichopek, co?










rex05

"Nie widziałem go jeszcze w żadnym filme"
Nie oglądałeś Ojca chrzestnego??!!
To kim ty k…a jesteś ignorancje pir……y ?

użytkownik usunięty
elkolegino

To tylko prowokator bez mózgu, nie warto odpisywać.

hahah ale pojechał eliasowi/mickiemu/ burbonowi. no chłopatosiowi którego nie ma

użytkownik usunięty
tomasz_user

Oj dzieci, musicie się jeszcze wiele nauczyć. Kiedyś dostaniecie w życiu manto to nauczycie się pokory.

Hahaha i powiedział to Elias. Dzieciak ktory tak duzo wie o zyciu.. przed kompem.

elkolegino

nie wiem czy to prowokacja? ja np. Brando filmografii nie znam, no ale samo przez się mozna zrozumiec że takie nazwiska się szanuje.
Ale akurat nie oglądanie Ojca Chrzestnego ingoranstwem nie jest

rex05

Skoro nie widziałeś go w żadnym filmie to skąd pomysł, że gra tylko w filmach dla młodzieży? Może i pedałem nie jesteś, ale debilem na pewno.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones