Marlon Brando

Marlon Brando Jr.

8,6
34 531 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Marlon Brando

Za umiejętności aktorskie 8/10.
I tyle dostaje ode mnie na Filmwebie.
Ale za to, co robił w życiu prywatnym, należy mu się 1/10.

Może ktoś kiedyś odważy się nakręcić film o tym jak żył. :X Wyszedłby dramat wciskający w fotel, ale ciężko dołujący. A może lepiej ciszej nad tą trumną?....

No coz, nie mozna miec wszystkiego......A skad wiesz co robil w zyciu prywatnym? Co niby robil??. Moze jakies przyklady? Nie wszystko co jest napisane w brukowcach lub gdzies tam w jakiejs biografi musi byc prawda absolutna. A ciekawe swoja droga co lub kto sklonil Cie do wyciagniecia takiego wniosku, i ze ten film bylby az tak wstrzasajacy. Nie sadze. Cos slyszalam kiedys gdzies ze maja krecic taki film, ale wolalabym zeby byl to raczej film ukazujacy kulisy krecenia filmow niz opowiastki o jego zyciu prywatnym.

użytkownik usunięty
ewunka2004

Czytałem jego biografie i oglądałem film dokumentalny o jego życiu. Z tego co wiem to był trochę fisiufisiu trzeba przyznać, ale miał charakter.

Ja widziałam bardzo dużo dokumentów o Marlonie Brando. Film, jeśli kiedyś powstanie, byłby mocny i na pewno wzruszający. Nie wiem czy romanse Brando aż tak Cię zdołowały? Mnie to specjalnie nie rusza. Uważam że każda kobieta sama dokonuje wyboru z kim chce nawiązać romans - a w przypadku Brando to było oczywiste że jest lowelasem, więc ich wybór był świadomy.
Dajesz mu 1/10, ciekawi mnie czym sobie na to zasłużył? argumenty podobne do tych wyżej mnie nie przekonują, z powodów jakie podałam. Oprócz tego był wiernym i oddanym przyjacielem, mówią to ludzie którzy go znali - po co mieliby kłamać? A może chodzi o to jakim był ojcem? hmm, to jest dopiero smutna historia - zobacz sobie zeznania Marlona w sądzie. Pozwoli Ci to ujrzeć drugą stronę medalu.
Poza tym prężnie działał na rzecz praw Indian i innych mniejszości narodowościowych. Czy tak postępuje osoba, która zasługuje na 1/10?
Uważam, ze trochę przesadziłeś - coś mi się wydaje że niezbyt wiele na jego temat wiesz...może, zanim wydasz wyrok, to poszukaj bardziej obiektywnych informacji, najlepiej w kilku źródłach.
Mam nadzieję ze podejmiesz dalszą dyskusję, ponieważ bardzo jestem ciekawa na jakiej podstawie twierdzisz tak jak twierdzisz?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones