Marta Żmuda Trzebiatowska

Marta Anna Maria Żmuda Trzebiatowska

6,2
8 823 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Marta Żmuda Trzebiatowska

bez urody, zero umiejętności aktorskich, totalne zero. Zera dać nie można. daję 1/10.

PIOTREKPK19

Jeśli tak piszesz to po prostu musisz jej nienawidzić bez powodu. Może nie jest genialną aktorką ale radzi sobie. A jeśli uważasz że jest "bez urody" to poważnie jesteś gejem.

snortinCoke

Bo jest bez urody. Każdy ma swój gust. Mi się nie podoba i tyle.

PIOTREKPK19

Po tych wszystkich opiniach widać, że wszyscy jej zazdroszczą. Czepiają się jej bez powodu bo nie mogą znieść, że osiągnęła sukces w tak szybkim czasie. A gdyby nie miała chociaż trochę zdolności aktorskich to by jej nie brali do filmów a jednak jest popularna.

laura_16

taa, rola w polskim tasiemcu wymaga wielkich zdolności aktorskich. Wystarczy zakręcić dupą, czy poudawać seks i od razu się robi karierę. Niestety, polska kinematografia upadła już dawno. Te pseudo serialiki wstydziłyby się nawet czyścic buty serialom sprzed lat.

PIOTREKPK19

Jak ktoś kogoś nie lubi bez powodu bo z twojej wypowiedzi właśnie to można odczytać to zawsze będzie tą osobę krytykował czepiajac się wszystkiego ubioru wyglądu i że jest do niczego od zawsze.

laura_16

Zawsze musi być jakiś powód, tak jak akcja i reakcja w 3 zasadzie termodynamiki Newtona. Dziewczyno, nie wojuj na tak na tym forum, bo to naprawdę nie ma sensu. Tym bardziej, że Twoje argumenty obronne wobec Żmudy-Trzebiatowskiej są wręcz płytkie i niedojrzałe. Tak już w życiu bywa, dla niektórych autorytety są równi bogom, a dla innych bezwartościowymi ludźmi. Najzwyklejsza różnica zdań. Pogódź się, proszę. Swoją drogą, całkiem niezłe drewno z tej Marty.

miewam__koszmary

Oj widzę że się nieźle wkurzyłeś moją wypowiedzią skoro się rzucasz do mnie żebym się tak nie rządziła. Od razu widać, że można cię szybko z równowagi wyprowadzić.

miewam__koszmary

moim zdaniem jest ładna ale nie w moim typie, i zauważyłem że potrafi grać dobrze tylko jedną postać "przytępawej słodkiej idiotki"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones