Marta Żmuda Trzebiatowska

Marta Anna Maria Żmuda Trzebiatowska

6,2
8 823 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Marta Żmuda Trzebiatowska

żeby zostać aktorką, ale musi być w tym naprawdę niezła. W robieniu znaczy.

Letham

Mogła by się wreszcie wziąć za prawdziwe aktorstwo. Niech sobie obejrzy "Przesłuchanie" z Krystyną Jandą i zobaczy jak wygląda rola za którą dostaje się Złotą Palmę w Cannes. To jest aktorstwo.

Letham

zgadzam się, jest bardzo przeciętną aktorką, jeśli w ogóle można ją tak nazwać. Jedyne co mnie w niej urzeka to jej optymizm, a raczej sposób bycia intrygujący i chyba tym nadrabia. taka kokietka.

Letham

Plastic is fantastic, plastikowa lala trala lala lala

Letham

A ja tam jej nawet nie znam...

Letham

Jest drewno i gra jak drewno.

Letham

Ja się też zastanawiałam jakim kurna cudem wszędzie ja wciskają, skoro to takie sztuczne beztalencie. Nie mamy innych lepszych aktorek?

Letham

Kurcze, normalnie nie chce mi się nic komentować, ale tu muszę powiedzieć co myślę. Nie szkoda Wam czasu na bezsensowne obgadywanie dziewczyny. Uważam, że po prostu strasznie jej zazdrościcie. Ona jest bardzo ładną kobietą i dobrą aktorką. Nawet jeśli ma pewne braki to nadrabia je wdziękiem, którego Wam zazdrośnikom na pewno brakuje.

Robson_10

Ładna? Spojrz bezstronnie, z przodu plecy, z tylu plecy, nie ma piersi, nie ma tylka, 1 slowem decha, no ale moze ma inne zalety hahah

Letham

Masz na mysli prostutucje jak w serialu Twarza w twarza :-)?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones