Marta Żmuda Trzebiatowska

Marta Anna Maria Żmuda Trzebiatowska

6,2
8 812 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Marta Żmuda Trzebiatowska

wg mnie ładniejszej nie ma(razem z Agnieszką Wagner, oczywiscie). Mysle, ze jeszcze zrobi kariere, z taka uroda napewno:):)_

Magdalene

Z Agnieszką Wagner? To ja na jej miejsce bym wstawił Katarzynę Bujakiewicz...

Magdalene

Popieram najśliczniejsza polska aktorka i to ona a nie Natasza Urbańska powinna wygrać plebiscyt "VIVA najpiękniejsi", chociaż Natasza też jest fajna.

Wiencor

Popieram:) W ogóle nie rozumiem dlaczego jej nie wzięli do tej 25. typowanych. No, ale mam nadzieje, że za rok wygra bo jest piękna i do tego bardzo zdolna:) Świetna rola w "Twarzą w twarz"!! I ogólnie więcej takich aktorek jak Marta! Trzymam za nią kciuki i mam nadzieję, że zrobi wielką karierę.

Magdalene

również popieram :)

Magdalene

najśliczniejsza i bardzo utalentowana :)
a co do Agnieszki Wagner, to nie powiedziałabymn, no ale okej ;P

Holly_Golightly

Marta jest najładniejsza...


...........................

Magdalene

Podobna jest do Mary Elizabeth Winstead.

KamiLPArsenal

miec taką urode byloby miloo ; ))


za krotkii ;p

KamiLPArsenal

Rzeczywiście! Ja tylko mogę się zgodzić z wszystkimi i powiedzieć tylko jedno: Marta grzechu warta!

Magdalene

śliczna dziewczyna! A na żywo chyba jeszcze ładniejsza niż na ekranie! Poza tym wesoła i sympatyczna.
:)

użytkownik usunięty
Magdalene

Też sądzę że najładniejsza polska aktorka jest po prostu śliczna! :)

jest ładniutka aczkolwiek widzialam wiele ładniejszcych ;)

Jeśli mowa o talencie aktorskim to jest jej słaba strona wg mnie..jest strasznie sztuczna,wogóle nie udało jej sie przykuc mojego wzroku na ekranie. Na ''Nie kłam kochanie'' patrzylam przez 2 h tylko na Adamczyka :).

Magdalene

Uważam, że jest śliczna. I koniec .

Magdalene

Cóż można powiedzieć: śliczna, blisko mojego ideału kobiecej urody. ;) W tej chwili chyba rzeczywiście najładniejsza polska aktorka. Oby nie zostało tylko to naj ...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones