Marta Żmuda Trzebiatowska

Marta Anna Maria Żmuda Trzebiatowska

6,2
8 812 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Marta Żmuda Trzebiatowska

Wie ktoś może, jaki film ona sama uważa za swój najlepszy ? Ostatnio była chyba w TVN Style i coś tam mówiła na ten temat, niestety nie miałem okazji zobaczyć. Widziałem to tylko w zapowiedzi.

76rookie

Ona uważa siebie za dobrą aktorkę komediową i chyba będzie uważać role w serialu Julia za najlepszą. Nie oglądałem jeszcze wygranego z Januszem Gajosem, ale najlepsze role to ona miała na początku kariery w "Twarza w twarz" oraz "Magda M". Potem sodówka i przerost ambicji przypięczętowały jej los. Mimo upływu dwóch lat nadal sra wyżej niż ma dupę. Jak usłyszałem, że chce jechać do Nowego Jorku, aby jeszcze polepszyć swój warsztat to o mało się nie posikałem ze śmiechu jak można aż tak odwracać kota ogonem. W Polsce jej się nie udało rozwinąć warsztatu, to wydaje jej się że jak wyjedzie za granice to coś to zmieni ?

rusekolsztyn

Komediową powiadasz, ja mam problem czy to wg aktorka :/ Laska nic nie potrafi, te jej głupie spojrzenie, mój pies ma więcej mimik w warsztacie.
Wygranego widziałem, zagrała tam epizod. Powiem tak, szkoda czasu na nią i ten film.
A to o wyjeździe do USA słyszałem, myślałem, że to żart omal nie pękłem ze śmiechu.
A co do seriali w Magdzie M ona nie grała, w serialu Chichot losu jak już. Siostra to widziałem, mówiła mi tylko, że Żmuda totalne drewno ! Jak można było do komediowego serialu ją zaangażować ?
Niech dziewczyna kończy z aktorstwem i pokazuje się tylko na "ściankach" to jedyne co jej wychodzi !

76rookie

Siostra do widziała. Mała pomyłka.

76rookie

Ona własnie zadebiutowała w Magdzie M., ale ty jej pewnie nie poznałeś, bo była wtedy pulchniejsza, miała inny kolor włosów i aparat na zębach. Sam zobacz czy ta dziewczyna nie wygląda znajomo ? To włąsnie Żmuda z czasów kiedy jeszcze się nie wylaszczyła.
http://bi.gazeta.pl/im/2/11042/z11042382O.jpg
Ps. O jej spojrzeniu już wielokrotnie pisałem, że wygląda jak ciele, które idzie na rzeź. Jednym słowem spojrzenie nie nieskażone myślą.

rusekolsztyn

Faktycznie to ona, widzisz nie oglądam tego typu produkcji i dlatego tak jest.
Jednym słowem mówiąc marna aktorka, marna kobieta. Amen !

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones