Marta Żmuda Trzebiatowska

Marta Anna Maria Żmuda Trzebiatowska

6,2
8 811 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Marta Żmuda Trzebiatowska

Rzeczywiście jest atrakcyjna, ale gra słabo. Myślałam, że w tych jej pierwszych serialach jeszcze nie miała doświadczenia i się wyrobi, ale niestety nic takiego się nie stało. Z resztą, nie widziałam jej w żadnej ambitnej produkcji. W poziomie gry aktorskiej między nią a np. Cielecką, Ostaszewską, Stenką, czy Kuleszą jest ogromna.

Valentino_filmweb

Oj, zagrała całkiem niedawno w ambitnej produkcji - "Mowie ptaków" X. Żuławskiego. I bardzo pozytywnie mnie tam zaskoczyła! Nie sądziłem, że tak przeciętna, mało wyrazista aktorka tak potrafi :)

xobevil

Tak, dokładnie świetna była w tym filmie. Ale z jednej stronie w "Mowie Ptaków" pokazała że jak chce to potrafi a z drugiej Ona sama wybiera prpdukcje w które się angażuje czyli w 90% totalne gnioty. Żuławski dostrzegł w Niej potencjał, może za jakiś czas zostanie zaangażowana do jakiegoś ambitnego filmu i znowu czymś zaskoczy.

xobevil

A tak swoją drogą to muszę przyznać że często mam tak że jakaś aktorka, po której bym się tego nie spodziewał, pozytywnie zaskakuje mnie w filmie Żuławskiego. W przypadku "Wojny Polsko-Ruskiej" była to Bohosiewicz a ostatnio Matylda Damięcka pozamiatała w "Apokawiksie".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones