Marta Żmuda Trzebiatowska

Marta Anna Maria Żmuda Trzebiatowska

6,2
8 811 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Marta Żmuda Trzebiatowska

Szkoda tylko że taka słaba aktorka. Ale przynajmniej z jej urody jestem dumny. Że mamy
takie slicznotki u nas w kraju.

Kartezjusz_2

Knock Knock ! Do wszystkich których uroda Marty olśniewa pragnę przypomnieć że jej urok pochodzi z recyklingu pod hasłem "pip me Face" Żmuda przeszła niesamowitą metamorfoze na przełomie 2007/2008 kiedy kończyła studia i szukała pierwszych propozycji do gry w filmach. Przestała nosić aparat na zębach, sporo schudła, przefarbowała sobie włosy i zrobiła sobie operacje plastyczną nosa. Różnice dostrzeżecie jeżeli najpierw zobaczycie sobie jakiś odcinek Magdy M. w którym Żmuda zagrała prawniczke Jagodę i zrobiony rok później Teraz albo NIgdy gdzie grała Marte Orkisz.

rusekolsztyn

Piszesz jak zazrosna zgryźliwa kobieta, albo nia jesteś. Co mnie obchodzi jak wyglądała jak miała mleko pod nosem????
Fajnie że się wyrobiła i wyładniała.
A po za tym gdyby kobiety nie stosowały róznych zabiegów urodowych : chociażby farbowanie włosów to prawie by w ogole nie było ładnych kobiet. Wszystkie się depilują wyrywają brwi , dbają o włosy , maluja rzęsy i tak dalej i tak dalej.

Kartezjusz_2

Tylko że nie każda ma okazję się pomizdrzyć przed kamerą ;) Niestety ja wymagam od aktorki czegoś więcej niż uroku osobistego i Marta Żmuda Trzebiatowska nie jest w stanie mnie ująć swoją "wyrobioną" urodą ani w filmie ani w reklamie szamponu.

rusekolsztyn

Mnie aktorstwem też nie ujmuje, gorszą aktorke cięzko znaleźć , totalne drewno. Natomiast jeśli chodzi o wygląd to uważam ją za niesamowitą piękność :-)
Jak widać nie mozna mieć wszystkiego, ona ma urode nie ma talentu.

Kartezjusz_2

Cieszę się że postrzegasz tą osobę obiektywnie. Gust do kobiet i ich uroku to już sprawa indywidualna. Mnie nigdy nie interesowały dziewczyny o brązowych oczach i bardzo zwracałem uwagę na głos (bardziej on działa na moją wyobraźnie niż jakikolwiek obisły lub kusy ubiór). MI osobiście bardzo się podoba redaktor Anna Kalczyńska z TVN 24.
http://www.tvnfakty.pl/forum/viewtopic.php?f=9&t=265&st=0&sk=t&sd=a&start=1590

rusekolsztyn

Fajna babka słodkie minki robi. No ja tez ogólnie preferuje dziewczyny o jasnych oczach i jasnych włosach, dlatego że na skalę światową jasne oczy i włosy to rzadkość. Połowa świata ma brązowe oczy i ciemne włosy. Ale zdarzają się wyjątki takie jak Żmuda z brązowymi oczkami ze mnie urzekną. Ale to rzadkość ogólnie wole te jaśniutkie jako że są bardziej oryginalne.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones