Marta Leleniewska

6,0
197 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Marta Leleniewska

niedługo otworzę lodówkę i ona z niej wyskoczy...niestety nie w pozytywnym tego słowa
znaczeniu...płaski smak, makaronowa patelnia, vanish, edarling, apap...zero wiarygodności,
poza tym ciężko mi to wytłumaczyć, ale ta pani wzbudza we mnie maksymalną irytację....tu
niby "poważna" rola w Malanowski i Partnerzy, ale jak się popatrzy na te chałtury w
reklamach, to można tylko ręce załamać/

rozowe_okulary

teraz musisz oglądać tę drugą - Anię, ona już zaczyna opanowywać wszelkie reklamy

_Larysa

aaaa masz na myśli "biuściastą" Panią od Vanisha? Najbardziej uderzający w jednej z reklam jest jej trzęsący się wielki biust podczas prania dywanu;> bezcenne;>

rozowe_okulary

tak, tę z wielką dumnie wyprężoną piersią, pożerającą bodajże ostatnio jakąś tortillę z KFC w reklamie oczywiście

rozowe_okulary

waniszzzzz zaufaj białej sile

rozowe_okulary

Przestań narzekać daj Jej kasę na życie a wtedy Pani Marta przestanie grać w reklamach !

rozowe_okulary

pani, co reklamuje wszystko-od środków na wzdęcia po bank. Jak może jedna osoba grać w co drugiej reklamie?! brakuje aktorek?! z tego, co wiem, jest w kim wybierać. Ale nie-lepiej wszędzie dawać blondynkę, co reklamuje wszystko. Która nic w sobie nie ma. Wygląda, jak tysiąc mijanych na ulicy.

annik_2

A Ty masz coś w sobie, jak wyglądasz, zazdrościsz Jej ?

tomucho77

jak tysiące mijanych na ulicy.

annik_2

Zgadza się ty do tego grona należysz ale Leleniewska do tego grona nie należy choćby ze względu na to że była Miss Warszawy !

Czy na ulicach możemy spotkać tysiące Miss Warszawy ?

tomucho77

nie podlizuj się już tak jej, bo dla innych nie starczy.

annik_2

Dlaczego fakty mieszasz z ironią ?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones