Mathieu Kassovitz

7,4
3 072 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Mathieu Kassovitz

mógł być jednym z jego większych sukcesów gdyby studio nie wtrącało się do produkcji, nie zmieniało scenariusza i nie skróciło filmu o połowę...

LiMiTED_UNCUT

możesz napisać o tym szerzej? niczego o tym nie słyszałam, a może nieco złagodzi to moje zniesmaczenie po obejrzeniu tego filmu;)

kompaktowa

Wszędzie na necie o tym jest, nawet w ciekawostkach ze studio wbrew jego woli wycieło 70 minut scen. Wszyscy czekają na wersje reżyserską licząc ze beda w niej wycięte sceny i film bedzie miał 160 minut, ale czy takowa kiedykolwiek wyjdzie? Oby... :-)

pho3nix

Tak, też chciałabym to zobaczyć, bo po seansie w kinie byłam zrozpaczona. Nie mogłam uwierzyć, że Kassovtiz mógł stworzyć taki gniot.

kompaktowa

a widziałaś Gothikę?:)

Krolik_Pudding

naprawdę uważasz, że Gothika była gorsza?

kompaktowa

nie widziałem Babylon A.D. ale wg mnie Gothika to jeden z największych gniotów jakie widziałem. Jeżeli Babylon jest gorszy to opadają mi ręce.

Krolik_Pudding

Gothika była dla mnie filmem po prostu do obejrzenia. Oglądałam go już dawno, ale nie kojarzę, żeby jakoś szczególnie mi witki opadły;) Za to Babylon będzie dla mnie jednym z największych rozczarowań roku.

Krolik_Pudding

Gothika jeszcze ujdzie, można sobie "obejrzeć", ale Babylon A.D. NIE OGLĄDAJ!

wiktork

Dla mnie Babylon jest dużo lepszy od Gothiki:p dokładniej o 3 gwiazdki ;)

wiktork

dobrze prawisz kolego;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones