Matt Bomer

Matthew Staton Bomer

7,8
11 546 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Matt Bomer

Przeczytałam w ciekawostkach, że "razem ze swoim PARTNEREM ma..." Dlaczego on musi
być gejem?? Taki świetny, PRZYSTOJNY aktor!! W "Fifty Shadows Of Grey" po prostu
powala... :(( So sad ;(

ruwia

To juz nakrecili 50 Shades of Grey :O

Natalie_Ally

zwiastun już jest ;)) ale chyba nieoficjalny.... xD

ruwia

jest miliony fanmade , a fragmenty sa z white collar

Natalie_Ally

Uhmm.. :( To nie wiedziałam... :(
W każdym bądź razie zgodzisz się chyba, że szkoda trochę, że taki przystojny aktor jest gejem.. Oczywiście nie mam nic do homoseksualistów i wgl.. ale chętnie bym go schrupała xDD a tu dupa... on woli mężczyzn ;PP

ruwia

wiesz jakbym preferowala bardziej mezczyzn tez bym go schrupala ;) ale mozesz zawsze zmienic plec dla niego :)

Natalie_Ally

hehehe ;P Chyba jednak zrezygnuję xDD

ruwia

dziewczyny, tego kwiata to pół świata!

doggfatha

dodam od siebie ze tez moga byc gejami/zajeci ;) ale moze trafisz na normalnego, powodzenia z tym

Natalie_Ally

Widzę że ktoś tu coming out dokonał

użytkownik usunięty
ruwia

Śmiać mi się chce z ludzi którzy tak gadają. Co za różnica, hetero, homo, bi czy aseksualny, i tak prawdopodobieństwo że kiedykolwiek zobaczysz go w ogóle na oczy jest bardzo małe, a że jeszcze w ogóle nawet jako hetero miałby spędzić z tobą choć kilka godzin jest równe niemal zeru.
Co to w ogóle za durna paplanina, myślisz że gdyby był hetero to od razu leciałby aż ze Stanów prosto do ciebie? "Szkoda, że gej" to możesz co najwyżej powiedzieć o koledze z pracy/szkoły/sąsiedzie który ci się bardzo podoba, a który nie spojrzy na ciebie bo ma chłopaka.

Przygotowywałem się aby to napisać ale wszystko Już napisane. To jest sedno. Aczkolwiek spotkać lub zobaczyć aktora zawsze jakaś możliwość istnieje. np przyjedzie do Polski z jakimś projektem typu muzyka teatr czy coś takiego. Przykład Jared Leto jest tez muzykiem, spotkałem się z nim na sekundę i zamieniłem słowo. Spodobał mi sie komizm norweskiego zespołu Ylvis ,pojechałem na koncert no Oslo i jeszcze spotkałem ich w tej samej restauracji co jadłem, zamieniłem parę słów. Zawsze taka sytuacja może się zdarzyć. Choć czy Bomer Chciałby przyjechać do Polski, nie sądzę ale to z innych powodów.

Święta racja brawo za komentarz.

użytkownik usunięty
Natalie_Ally

Hm... No teraz doczytałam, że fanmade, ale wygląda dość obiecująco i przekonująco (jakby taka miała być obsada "50 shades", to nie miałabym nic przeciwko. Żeby tylko nie zepsuli... ;)) http://www.youtube.com/watch?v=swSA_GiB0g0 i http://www.youtube.com/watch?v=Q3lsin6uOjY&feature=related. :)

ruwia

haha, jaka ty głupiutka

EastJudas

nie wiem jak mam to rozumieć... ? Uznam to za komplement -,-

ruwia

Z życia codziennego: prawdę mówiąc, tak się często składa, że naprawdę przystojni mężczyźni, i to dodatkowo z nienagannymi manierami i przefajnym charakterem, okazują się preferować panów. Takiego pecha często mają kobiety :(

ruwia

To ja go przez to jeszcze bardziej lubię, geje są fajni (;

p_sawyer33

pomyslałam dokładnie tak samo ;p

ruwia

Jaki on jest sexy. Oczy ma przepiękne i jaki przystojniak. Zazwyczaj tacy piekni są za piekni na hetero ;))

ruwia

smutne jest to, że przez gównianą książkę, z waniliowych lasek zrobiła się wylęgarnia "uległych". to tylko książka, w prawdziwym życiu, żaden przystojny milioner, będący szlachetnym brutalem, nie przygarnie was pod swoje skrzydła. będzie was traktować jak urocze zwierzątko. w prawdziwym Świecie s/m czy s/d tak nie ma.
Achhhh dodam jeszcze, że ludzie siedzący w tym długo.. nienawidzą was. bo zrobiło się to rozrywką dla mas.

ruwia

Ruwia i co z tego że jest gejem skoro nawet byś go nie poznała, ale jesteście głupie

antena696

antena696 bądź tą mądrzejszą w takim razie i nie udzielaj się w dyskusji która twoim zdaniem jest głupia prawdopodobnie tak samo jak wszyscy ci co się tu wypowiadają...
z drugiej strony; nie znasz - nie oceniaj...

ruwia

masz racje szkoda komentować to co piszą obecnie i jak się zachowują gówniary, tyle ode mnie ;)

ruwia

dokladnie tak taki ładny chłopak , a gej
to takie smutne

ruwia

Niby jestem tolerancyjna, ale też się zawiodłam że on jest gejem :(

ruwia

On nie gra w Fifty Shades of Grey, tylko Jamie Dornan.

ruwia

A ty dlaczego jesteś hetero? Boże dziecko idż do książek uczyć się a nie tu głupoty wypisujesz na poziomie dziecka z podstawówki. Na to nie ma się wpływu kim się jest ,a już w szczególności ciebie jego życie prywatne powinno najmniej interesować. Tu się ocenia filmy a nie życie osobiste aktorów.

ruwia

Przystojny i gej to od razu szkoda faceta? Zgadzam się z asiulka_12... tekst na poziomie podstawówki.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones