Matt Bomer

Matthew Staton Bomer

7,8
11 534 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Matt Bomer

Ja tez,ja tez bardzo chce, zeby to on zagral Christiana Greya !! Pasuje idealnie!

ladyesti

oby nie...

ladyesti

jak najbardziej jestem za Tym aby to on go właśnie zagrał :D moim zdaniem pasuje idealnie :)

Karoolka93

ja przepraszam, nie mam nic do niego, naprawdę jest fajny facet.
Ale patrząc w sieci kogo można byloby obstawiać , znajduje tylko jego nazwisko i komentarze napalonych dziewczyn, cytujących Greya.
Filmu jeszcze nie ma, a jego jest już aż nad to... . I dlatego jestem na nie.
Nie wątpie w to że nie pasuje do tej roli, bo przystojny jak cholera :P

ania234

taka prawda, że każda z nas może sobie wybierać wzdychać itp itd. A ostateczną decyzję podejmie reżyser więc my nie mamy wiele do gadania :D

ladyesti

Według mnie Bomer naprawdę jest świetnym kandydatem to tej roli, jednakże istnieje coś, bardzo umożliwia kandydowanie. A mianowicie, jego orientacja seksualna. Bomer otwarcie wyznał, że jest gejem, ma partnera i 3 dzieci. Sam fakt może nie byłby tak bardzo rażący gdyby nie było to "50 twarzy Greya". Rzecz w tym, że producenci liczą zapewne na to, że pomiędzy parą głównych aktorów nawiąże się romans, czy też związek. No ale, jak, pytam się jak, mogłoby do tego dojść z Bomerem? On udawać nie będzie. Oczywiście, może być brany pod uwagę, chociaż ja osobiście wątpię żeby miał większe szanse. Jest to dla mnie ogromnie smutne, ponieważ sama go uwielbiam i nie wyobrażam sobie innej pary niż Bomer&Bledel. Obsada zostanie przedstawiona w maju, zobaczymy może nas zaskoczą i postawią na Matta. Ja mam taką nadzieję! :)

ladyesti

Żaden Ian(on ma swoja role w tych pamietnikach czy czyms tam, nie wiem nie ogladam) czy tam inny facet. To jest czysty Christian Grey :) Nie znałam go nawet do czasu, aż znalazałam spekulacje, że dużo kobiet widzi go w roli Greya. Wczoraj skonczylam pierwszą część i zaczęłam drugą. Jestem jak najbardziej za nim, by zagrał Szarego. Niezależnie od tego kto zagra Szarego, będzie miał cholernie cięzko udawać te jego wszystkie zmiany humoru. Cóż, ale to w końcu magia aktorstwa :)) Nie mogę się doczekać filmu :)

ladyesti

Ja nie byłam zbytnio przekonana do Bomera w roli Greya, ale wczoraj zaczęłam oglądać Białe Kołnierzyki i gdy zobaczyłam co ten facet potrafi zrobić ze swoimi oczami, w ilu sposobach potrafi ułożyć uśmiech, to teraz nie wyobrażam sobie innego aktora w tej roli. Matt pasuje idealnie. Jedynym aspektem przeszkody może faktycznie być jego orientacja, ale wątpię w to, żeby nie podołał. W Magic Mike'u zagrał striptizera, co świetnie mu wyszło, więc jestem pewna, że w roli seksoholika też by sobie poradził :)

ladyesti

TO ON MA BYĆ GREYEM ! Właśnie tak sobie wyobrażałam Szarego... :))) IDEALNY.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones