Michael JacksonI

Michael Joseph Jackson

8,3
962 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Michael Jackson

a jak to będzie z pogrzebem? Ktoś mi wyjaśni? Na tym stadionie co się odbedzie, tam będą tylko fani i najbliżsi ? Co z ciałem Michaela? On został skremowany? Wiadmo coś konkretnego? Już nie rozumiem , o co chodzi z tym cmentarzem?

IKnowWhatYouAre

No, tak. Tych którzy nie będą mieli biletu, nie zamierzają wpuścić nawet w pobliże Stamples Center.Tylko ciekawe jak, będzie ich pewnie jeszcze więcej, niż tych z biletami.
Co do skremowania Michaela, to ponoć tatuś nie pozwolił:-/

Ekranizacja

Pogrzeb przy udziale rodziny i najbliższych znajomych MJ odbędzie się 8.00 rano(17.00 czasu polskiego) w Los Angeles na cmentarzu Forest Lawn zaś dwie godziny później rozpocznie się uroczystość pożegnalna w sali widowiskowej, którą transmitowac będzie telewizja na cały świat, oczywiście bez ciała piosenkarza. W uroczystości, ku czci Michaela wystapią znani piosenkarze, tancerze i sportowcy. Przynajmniej takie są oficjalne widomości. Co do szcegółów- nikt ich nie podaje.

davinci_l

Tak czułam, że do ostatniej chwili wszystko będzie się zmieniać.
Boże jedyny, pochowajcie go już:-(

użytkownik usunięty
Ekranizacja

"Boże jedyny, pochowajcie go już" - i niech się już skończy ten cyrk, który "fani" i dziwacy bez przerwy nakręcają...

Ekranizacja

Ciągle dochodzą do nas sprzeczne informacje: według ostatnich doniesień serwisu TMZ.com ciało Jacksona w trumnie ma jednak zostać przewiezione do hali Staples Center! Żródło: www.interia.pl

Ekranizacja

może na ktoś linki do tvn24 żeby oglądać w necie ?? szukam i szukam i znaleźć nie mogę z zagranicznymi stacjami nie ma problemu, ale kurcze skoro tvn24 transmituje to czemu by nie poszukać

sea

CZYLI ROZUMIEM ZE MY ZOBACZYMY TYLKO TO NA STADIONIE A NA CMENTARZU NIE?

IKnowWhatYouAre

tak tylko to na stadionie, właściwa ceremonia na cmentarzu jest tylko dla rodziny

sea

Każdy serwis podaje nieco inny rzebieg uroczystości. Trudno się w tym wszytkim połapać. Szkoda, że nikt nie pomyślał o oficjanym komunikacie, który dotyczyułby przebiegu pogrzebu. Troche zawiodłem się organbizacją tego wydarzenia...

davinci_l

Właśnie słyszałem w radio RMF FM: zmiana planów: trumna zostanie przeniesiona do hali widowiskowej...:)

davinci_l

Czyli pozostaje nam tylko czekać na informacje i pilnować transmisji, żeby niczego nie przeoczyć.

Ekranizacja

tak właśnie , na sky new był komunikat , że jackson zostanie przywieziony do tego Centrum.
Podzielimy się pewnie zaraz potem swoimi odczuciami po pogrzebie.Bardzo jestem ciekawa jak to bedzie przebiegało.
RIP MJ

IKnowWhatYouAre

WłACZCIE SKY NEWS , O 17 , CZYLIZ A CHWILE BEDZIE TRANSMISJA Z POGRZEBU NA CMENTARZU Z RODZINA MICHAELA , TERAZ POKAZUJA TRASE

IKnowWhatYouAre

przyznajcie się na jakim kanale oglądacie ? bo ja na CNN i już się zaczęło, wkładali ciało Jacksona do karawany i rodzina się zbierała

IKnowWhatYouAre

Trumna z ciałem będzie na tym publicznym pożegnaniu przez fanów... Tvn24 podało te informacje...

davinci_l

on nie jest jacko tylko jackson

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones