Mika Nakashima

7,4
96 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Mika Nakashima

jakie piosenki miki lubicie najbardziej?
mi podoba się glamours sky... w związku z czym mam pyt. jakie inne piosenki miki są w stylu glamours??? =^_^=

ko_alka

hmm...uwielbiam jej głos...:) co do twojego pytania to jedynie mogę Ci polecić singiel glamorous sky..., znajdują się tam 4 piosenki: MY MEDICINE , BLOOD , ISOLATION i właśnie GLAMOROUS SKY.

ps.:(wszystkie są do ściągnięcia...;))

Noi

dzięki... ściągne je sobie. Jakie jeszcze (inne) japońskie wokalistki mają takie faaajne głosy???

ko_alka

Osobiście podobają mi się niektóre piosenki Anny Tsuchiyi...(piosenka "Rose" znajduje się na OST-cie z filmu "Nana", w którym grała Mika)...ciekawa jest też Nana Kitade...;)

Noi

Dzięki ci bardzo... Jak Ci się ktoś jeszcze przypomni to napisz...:P

ko_alka

No to tak: jeśli chodzi o MN, to lubię Isolation, Love Addiction, Glamours Sky, Yuki no hana, hi no tori, cry no more... Fajnie się tego słucha, szczególnie jak się nie zna języka na przykład ;)
A jeśli chodzi o innych wykonawców, to polecam Miyavi'ego, L'arc~En~Ciel, Dir En Grey, może Gackt'a, Gazette, X-japan, Kagerou...

użytkownik usunięty
ko_alka

A słyszałaś/eś może o Ayumi Hamasaki...?Jeśli nie - prędziutko ściągnij sobie kilka jej utworków :)
Pozdrawiam :)

O Ayu=^_^=? Pewnie, jej piosenki są niezłe, mam ich kilka w swojej kolekcji. Tylko wydaje mi się, że wymienione piosenki Miki mają trochę mocniejsze brzmienie... Szukam czegoś w tym stylu. Ale Ayumi baaardzo lubię. Pierwszą piosenką, którą słyszałam z jej ust był utwór Heaven. Poprostu się w niej zakochałam:P. PS SłyszałAM:)

ko_alka

Ja tam kocham Hitorio. Bardzo. I jest jak najbardziej w stylu Glamorous Sky. A podobna jest jeszcze piosenka z anime Hi no tori, chyba o takim samym tytule jak anime.
A piosenkarki... Olivia Lufkin, śliczny głos, wspaniałe brzmienia... No i Seiyuu Reiry w anime Nana. Jeszcze... Tommy February6 aka Tommy Heavenly6. Też boskie.

lubieyaoijakch

mam soundtrack "mika nakashima starring nana" do nany;P jest świetny!!! mika jest poprostu cudowna;P Olivia Lufkin i Anna Tsuchiya też wymiatają!!! Gorąco polecam!

ko_alka

ja bym jeszcze ci chciala podpowiedziec jedna a raczej trzy super wokalistki a mianowicie numer jeden czyli KANA kolejne to Koda Kumi i Nanase Aikawa no a z zespolow to moze KAT-TUN :) mam nadzieje ze ci sie spodobaja .. jezeli lubisz MIV'a to polubisz Kane :)

ko_alka

Ja polecam cly album Miki MUSIC, a jesli chodzi o inne japonskie piosenkarki to polecam:

NAMIE AMURO
KODA KUMI
NANA KITADE ale to troche inny styl

Z koreanskich polecam

BoA ona spiewa tez po japonsku
Lena Park

z chinskich

TWINS
ANGELA ZHANG
JOLIN TSAI
COCO LEE
IWANA WONG

ko_alka

A ja polecam cover 'Glamorous Sky' Miki w wykonaniu zespołu girugamesh. Lepszy niż oryginał :)

Z japońskich piosenkarek nikogo nie polecę, bo nie lubię. O, pamiętam utwór 'Heaven' Ayumi Hamasaki, od tego zaczęłam swoją przygodę z muzyką azjatycką. Zdecydowanie polecam za to śpiewających panów, zwłaszcza j-rockerów :)

lady_akira

Czy możesz mi przesłać cover glamorous?? Będę wdzięczna!!! Jakich jrockerów polecasz^^? Lubię też gackta, gazette, alice nine... Zresztą wszystko made in japan!O_o

ko_alka

http://pl.youtube.com/watch?v=sMXI-BCXLbs

Reira ~Truth feat Yuna Ito (Nana 2)~

ko_alka

wypróbuj to:
http://pl.youtube.com/watch?v=ZjmVgd8nPKg

Robson

a później to:
http://pl.youtube.com/watch?v=AEHM35uZdsE


polecam także zespół B`z.

Robson

ja kocham wszystkie jej piosenki, ale szczególnie:

1) Love addict
2) Sakurairo Maukoro
3) Miracle for you
4) Yuki no Hana
5) Kiss
6) Helpless rain
7) Hitoiro
8) Ai shiteru
9) Glamorous sky

aaa, wszystkie jej piosenki kocham :D i ją też! Jest pięknaaa i ma piękny głos <3

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones