Mila Kunis

Milena Kunis

7,9
28 867 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Mila Kunis

no Mila na 32 miejscu, wyżej niż Tilda Swinton, Winona Ryder
GRATULACJE! A to wszystko za Łabędzia i jakieś tam denne różowe lata 70, pozdrawiam
głosujących, co za idioci

tacyssup

Ja również pozdrawiam.
Co za kretynka.

HRA

Oh, co za riposta! A argumenty naprawdę porażające. Gratuluję;)

tacyssup

A dziekuję. Temat byl tak kretyński , że nie wymagal argumentów.
Mam nadzieję, że nie poraziło Pani za mocno.
Pozdrawiam

HRA

Nie rozumiem czemu mój temat jest według Ciebie kretynski, proszę wytlumacz mi to sensownie. Nie uważasz że to miejsce to lekka przesada. Proszę oswieć mnie, nie jestem niestety tak obeznana w ocenianiu aktorów jak Ty.

tacyssup

" Kretyński" bylo odpowiedzią na Twoich "idiotow". Zwykla zllośliwość z mojej strony. Dałem Mili 10/10 więc automatycznie zostalem przez Ciebie zaliczony w poczet wspomnianych idiotów.
Tak naprawdę temat nie jest kretyński . Jest schematyczny, a do tego przyprawiony niepotrzebną zlośliwością. Na Filmwebie jest tysiące tematów gdzie Pan, bądz Pani X pyta dlaczego film , aktorka czy aktor zajmuje tak wysoką pozycję. Jak mam Ci na to odpowiedzieć ? Kazdemu z nas inaczej w duszy gra. Skoro Mila ma taką wysoką ocenę to widocznie coś jest na rzeczy. Tak filmwebowicze ocenili.
Powyżej jest filmografia Kunis i zobacz , że jest tam dużo więcej pozycji . Wymieniłas tylko dwie.
Nie oglądałem "jakichś tam dennych rózowych lat 70"
Milego wieczoru

HRA

Dziękuje, o to mi chodziło

HRA

Nie sadze, aby Mila Kunis byla lepsza aktorka niz Tilda, Ryder czy wiele innych. Uwazam, ze jest sredniakiem i sadze, ze wiekszosc ocenia jej urode, a nie talent aktorski.

pzdr. d0man

D_D_D0man

Zupełnie nie wiem kto jest lepszą aktorką, nie znam się na technicznych stronach tego zawodu i właściwie tak mało mnie to interesuje jak i rankingowe pozycje. Do tego uważam aktorstwo za jeden z najłatwiejszych zawodów świata.

Taka Meryl Streep - ukończyła wszystkie możliwe szkoły aktorskie, obdarzona niezwykłym talentem. Geniusz aktorski można powiedzieć, a jednak większość filmów, w których występowała nudziła mnie. Tak samo mam z Tildą Swinton, nie porywa mnie jej obecność na ekranie.

Za to Mila Kunis ma w sobie to coś, taki rodzaj aktorskiej charyzmy ,który akurat mi osobiście odpowiada. Zresztą wspomniana wcześniej Winona Ryder również. Winonę to ja bardzo lubię.

Takie to już mam dziwaczne gusta,
Pozdrawiam

HRA

jeden z najłatwiejszych zawodów świata skoro to takie łatwe to wszyscy powinni być aktorami i porównywać kunis ze streep chyba za bardzo alkohol lał się strumieniami kiedy było pisany ten tekst albo tildę mnie właśnie porywają one no może zgodzę się co do winony ale kunis to że ma jakiś talent oprócz tego że jest ładną dupa to wszystko jeśli patrzeć przez taki pryzmat przez urodę to rzeczywiście bije Streep i Swinton na głowę ale co do talentu niestety nie dla mnie tacy aktorzy którzy pomimo tego że nie mają urody a raczej nie mają takiego powabu jak wyżej wymieniona kunis maja coś innego talent no i jak nudzą cie filmy takiej streep to jest tylko jedno rozwiązanie nie ogladać aby się nie nudzić ale to tylko moje osobiste zdanie

oskar81

To bardzo ładne zdanie. Brawo.

HRA

Zadnie zaczyna się z wielkiej litery i kończy kropką :p To był chyba jakiś zwrot :) Tak czy siak dobrnąłem do połowy pierwszej linijki i wymiękłem.

użytkownik usunięty
oskar81

Przepraszam, czy jest Pan może inkarnacją Szekspira lub Goethego ?

HRA

Ależ Panie HRA.... tak obrażać kobiety się nie godzi !

Lunasol

To prawda. Zachowałem sie jak złośliwe bydlę.
Pełen skruchy przepraszam.

HRA

No już bez tego bydlę ^^

HRA

jestes?

Lunasol

Dla Ciebie piękna Pani jestem zawsze.

HRA

No własnie nie :(

Lunasol

To są bezpodstawne pomówienia.

HRA

Dlaczego nie odpisujesz pod Yekatariną? jak mamy dyskutowac to tylko tam.

tacyssup

Po raz kolejny piękna kobieta zraniła kobiece ego. A "Różowe lata 70-te" są zdecydowanie lepsze od każdej części "Opowieści z Narni" w których grała Tilda.

Assassinek

A co ma oznaczać "piękna kobieta zraniła moje ego"? Mi się bardzo Mila podoba, ma piękne oczy, figurę, ale to nie zmienia faktu że nie zasługuje na tak wysokie miejsce
A i Tilda zagrała w wiekszej ilości LEPSZYCH filmów niz Mila Kunis.

tacyssup

Kilkuset użytkowników sugeruje się przy ocenianiu urodą więc nie dziw że jest ona za Tildą która w komentarzach ma parę złośliwych uwag co do wyglądu...
Przykład:
http://www.filmweb.pl/person/Tilda+Swinton-3553/discussion/Co+za+paskuda-1796334
http://www.filmweb.pl/person/Tilda+Swinton-3553/discussion/Okropna+aktorka-14033 70

Olivia Wilde również piękna i na 20 miejscu przez to.

Anaissa

te wypowiedzi muszą być prowokacjami, bo ja nie wierzę, że ktoś może być naprawdę aż tak głupi

Assassinek

NIe widzę tu pięknej kobiety, chyba że założycielka tematu grzeszy uroda : )

tearofmankind

Uważasz, że Mila nie jest piękna ? Oczywiście są gusta i guściki ale Mila jest przepiekna...

tacyssup

daj spokuj, a widziałaś ranking filmów? haha banda dzieciaków na filmwebie w 90% haha

tacyssup

Lubię M. Kunis, lubię Różowe Lata 70-te, lubię też T. Swinton i zgodzę się, że jest lepszą aktorką. Ale każdy ma swój gust, a przeważnie dominuje gust komercyjny, co się lepiej sprzedaje, co nowsze, co bardziej populistyczne wychodzi na prowadzenie. A że Mila raczej gra w komercyjnych filmach, to i więcej głosów na nią leci, właśnie z kont młodych, dążących do upodobania i upojenia się wręcz komercją. Bo taki już świat mamy, co prostsze tym lepsze. Dla niektórych ;))

tacyssup

Wyżej od Tilda Swinton! Jednej z moich ulubinych aktorek! Boże co oni wyprawiają....

tacyssup

Teraz już jest na 30!! Boże dzisiejsze kino jak i młodzież schodzi na psy!! Dostała jedną nagrodę, a każdy dusi i dyszki daje. Ludzie zacznijcie myśleć!!

Van_21

ludzie dyszki dają bo oczy piz...dą zaszły

tacyssup

Mnie tylko dziwi skąd u niej więcej głosów niż u Halle Berry. Nie widziałem z nią żadnego filmu więc na razie nie oceniam. W przyszłości planuję zobaczyć Czarnego Łabędzia i Księgę Ocalenia.

MarcoK

Nastoletni onaniści głosują.

tearofmankind

To albo przestań się onanizować, albo przestań głosować. To takie proste.

HRA

Mocne słowa jak na psychofana Mili.

tearofmankind

Słabiutka riposta jak na pozbawionego gustu ,nastolatka onaniste.

HRA

Niezły ból dupy jak na fana przaśnej, ulicznej urody Milii. Pozdrawiam cieplutko.

tearofmankind

Straszny masz problem z widokiem pięknych , utalentowanych aktorek.
Pożegnaj pana Onana, a będzie dobrze.
Pozdrawiam jeszcze cieplej.

HRA

Może i Mila gra nieźle, ale urodę ma bazarową. Zero elegancji.

tearofmankind

Mila jest piękna i na bazarze i w pałacu.
Okresleń typu "bazarowa uroda" używają tylko ludzie zakompleksieni i zazdrośni.
Piszesz jak byś wczoraj z pierdla wyszedł, więc nie używaj słowa elegancja. Chyba ,że chcesz mnie rozbawić
Pozdrawiam serdecznie

HRA

co to za spory pod moim błyskotliwym tematem?
zapraszam serdecznie
http://www.filmweb.pl/person/Mila+Kunis-40560/discussion/dubbing+Family+Guy-1996 781

tacyssup

Ludzie się jacyś swarliwi ostatnio zrobili. Tylko by się sprzeczali.
Dobrze, że my potrafimy tak kulturalnie pogawędzić.

HRA

Oczywiście, szkoda tylko, że nasza znajomość nie rozpoczęła się w miły sposób, tylko od "ty idioto" "ty kretynko". Ale czas leczy rany, pozdrawiam:)

tacyssup

Ludzie to jest forum każdy ma prawo do własnego zdania , szkoda życia na kłótnie ;D

Mrasiunia97

Mrasuniu, własnie wyrażamy swoje zdanie.
Miłego wieczoru

HRA

Wzajemnie.

Mrasiunia97

Co za kultura widać, że potraficie się zachować na forum. Miłego dnia życzę.

tacyssup

Czasem troszkę figlujemy.

HRA

Żałosne. Zagrała dawno temu w jakimś byle gównie, a taka ocena ? Pojęczała troszkę w To tylko sex i już odwala facetom w gaciach. Obciągara.

niepokorna_ja.

Miło mi Pani Obciągaro. Ja jestem HRA i jestem Panną Kunis zachwycony..
Pozdrawiam serdecznie i życzę wielu sukcesów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones