Mirosław Baka

Mirosław Michał Baka

8,0
29 291 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Mirosław Baka

BAKA THE BEST. Kurde ile bym dał żeby z nim pogadać, dostać grafa i fotkę strzelić :D POWTAZAM jest on najlepszym polskim aktorem. Kto się nie zgadza ten się nie zna. Cezary Pazura chowa się przy nim. Bije Gajosa bez problemu. Jako Jacek w Krótkim Filmie o zabijaniu wypadł tak rewelacyjnie, że dostał nagrodę z zagranicy. Moje marzenie to aktorstwo. Dlatego, że patrząc na grę Pana Baki, aż che się stanąć przed kamerami bądź na trybunie. Ciągle namawiam rodziców na wyjazd do Gdańska, żeby zobaczyć go w teatrze, ale rodzice pracują, ja się uczę i czasu nie ma :(, ale wierze, że się znajdzie, bo musi !!!!!!! Dałbym 11\10, ale niestety możliwości ograniczają mnie do wstawienia skromnej 10.

Szajba

Cholipka :( jak zwylke musiałem głupi błąd zrobić. Oczywiście pisze sie powtarzam, a nie powtazam :)

Szajba

czlowieku co tam bledy :D:D ... nie wiem czy pan Mirek to najlepszy polski aktor ... ale .. bez wzglednie to jeden z najlepszych polskich aktorow ... i przyznam ze jako jeen z nielicznych zaimponowal mi swoim aktorstwem chocby nawet w demonach wojny gdzie wedlug mnie byl naprawde genialny .. o innych swiietncyh rolach nie wspominajac:D:D ... hmmm zdjecie z panem Mirkiem ?? pewnie :D:D Pozdrawiam :D:D

Szajba

eeee Mirosław Baka to świetny aktor którego baaardzo lubię ale przegiąłeś mówiąc że Cezary Pazura czy Janusz Gajos sie przy nim chowają. Jest odwrotnie! Janusz Gajos i Mirosław Baka - ich dwóch nie da sie porownać bo to inna klasa jest! Baka do Gajosa to może mówić: "My master"! A Porównując Cezarego Pazurę i Mirosława Bakę to Czarek Pazura jest o wieeelee lepszy!!! Pazura wymiata!

Rocky_Balboa

łohohoho Baka czy Pazura - odpowiedź może być tylko jedna: BAKA! he's the best!!

a jeżeli chodzi o Gajosa i bakę...hmmm... powiem tak: nie lubię Gajosa... w porównaniu do Baki :-)

ahcynk

Jak można Pazurę do Baki porównywać? Przecież to aktorzy z kompletnie innej dziedziny filmów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones