Mirosław Baka

Mirosław Michał Baka

8,0
29 291 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Mirosław Baka

Ludzie czy uwazacie ze Baka moglby zastapic Linde w filmach Pasikowskiego??? uwazam ze tak jesli takowe powstana bo jak narazie "Maszyna losujaca" ma co chiwla inny rok premiery a w "Stankiewiczu" i "Kadiszu" Baka razczej nie zagra:/ tak nawiasem...aktor chyba lepszy od Lindy...bardziej wchestronny...Doskonale zagral Andre w "Reichu" i Cichego w "Demonach wojny wg Goi" ale najlepiej gra prawdziwego psa w 'Fali zbrodni"

miedzianobrody

Nie jestem dość dobrze obeznany w tym co mówisz ale powiem(i wiem) jedno. Baka jest dużo lepszym aktorem od Lindy(więc odpowiedz raczej dostałeś)
Pozdrawiam

Szajba

dzięki bardzo;)Baka jest lepszym aktorem ale niedocenionym;/może dlatego ze jest rzadko obsadzany w głównych rolach jakis poważnych filmów;P a i takich brakuje na polskim rynku filomowym.przynajmniej ja mam takie odczucie.Baka chyba jak nikt inny nadaje sie do roli Szajby<lol> w "fali zbrodni" wspomniałem wczesniej o jego roli w "Demonach wojny wg Goi"...tam tez zagral świetnie;P i oczywiscie "Krótki film o zabijaniu" i jeszcze jedno...w ostatni czwartek tj.22 marca widziałem odcinek "Pitbulla" na TVP 2;P Baka zagrał tam brata policjanta Igora...kreowal postac ojca nie radzacego sobie z córką,która podejrzewalo obrabowanie ich mieszkania...kiedy jednak dowiedzial sie ze jeden z "kolegów" zgwałcił jego córke bez namysłu poszedl i wymierzyl sprawiedliwosc;P aaa co do jego ról to mial jeszcze swietna w "Amoku" i "Ostatniej misji" pozdrawiam;)

Szajba

Tu sie z Tobą zgodzę;)Linda miał poprostu trochę więcej szczęścia w zawodzie.A powracają do mojego pierwszego postu.Baka może godnie zastąpić Lindę w filmach Pasikowskiego,lub w innych filmach akcji?Jeśli takowe powstaną...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones