Mirosław Baka

Mirosław Michał Baka

8,0
29 291 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Mirosław Baka

Mirosław Baka nie dość ze jest moim ulubionym to i najlepszym aktorem na tej planiecie !!!!

Szajba

człowieku co ty pierdolisz ? Na jakiej planecie ? Może w Polsce jest nawet dobry ale takim aktorom jak Tadanobu Asano czy Min-sik Choi moze tylko buty froterować. Językiem...

Frost

źle napisałem. Miałem na myśli w Polsce ^^ (patrz koment "czemu nikt tu nie zagląda")

Frost

A teksty typu "buty froterowac" to zachowaj dla pucybutów i Baki w to nie mieszaj. Bo równie mogę powiedzieć, że twoi Tadanobu Asano czy Min-sik Choi mogą gacie prać Johnnemu Deppowi czy Al Pacino. Pozdro ziom. Przyznaje się do błędu z tym, najlepszy aktor na planecie, miałem na myśli najlepszy Polski.

Szajba

Czy ja wiem ? Ja wole osobiście od nich tych dwóch. Wątpie czy pan Deep tak genialnie zagrałby Kakihare. Ale każdy ma własne zdanie. Zreszta sorry ziomuś moze troche za ostro pojechałem, Baka nie jest taki zły w porównaniu z niektórymi "artystami" poslkiej estrady. Poprostu położyłes mnie tym stwierdzeniem o planecie i tyle. :D

PS. Aktor Min-sik Choi w "Old Boyu" naprawdę froterował jezykiem buty innemu kolesiowi pod koniec :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones