Mirosław Baka

Mirosław Michał Baka

8,0
29 291 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Mirosław Baka

Na mojej liście drewnianych aktorów zajmuje m. 3 zaraz po Wieczorkowskim i Tomaszu Schimscheinerze

Pan_Skarbonka

Ty chyba oglądałeś jedynie fale zbrodni z jego udziałem. Polecam krótki film o zbabijaniu gdzie Baka dostał nagrodę z zagranicy za wspaniałą gre.

Szajba

odnośnie krótkiego filmu o zajbianiu będąc u kubu wojewódzkiego powiedział że dostal za niego 23 dolary ;)

Pan_Skarbonka

nie mam pojęcia na jakiej podstawie tak twierdzisz... jakie filmy z nim oglądałęś/łaś ale muszę się z Tobą niezgodzić. Aktor bardzo dobry, wydaje mi się, że jeden z najlepszych w polsce. Uznany także na scenie europejskiej chyba nawet bardziej niż u nas.
Świetnie gra w teatrze. Naprawdę rewelacja. Zresztą bywając w teatrze przekonałam się też do innego polskiego aktora, Gzyla, którego wcześniej widziałam tylko w tv i wtedy wydawał mi się denny, a tu się okazuje, że nie!! Tyle tylko, ze polskie "kino" nie daje możliwości wykazania się, teatr co innego...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones