Mirosław Baka

Mirosław Michał Baka

8,0
29 291 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Mirosław Baka

bo to jedyny aktor pochodzący z fajnego miasta!!!! (super tłumacznie ;)

Maniaska

Ale denny komentarz (hahaha) jak mogłam coś takiego napisac?

Maniaska

Ale Ostrowiec to rzeczywiście fajne miasto;)

Pawian

Zgadzam się. Mówię to ja - Ostrowczanin :)

Maniaska

ja też się zgadzam, że ostrowiec to fajne miasto ;]
w końcu tu mieszkam... :D

Helmi

Ale Baka ma strasznie drewniane aktorstwo.

Z niego jest taki De Niro jak z Rasiaka Ronaldinho i tym optymistycznym akcentem chciałbym zakończyć wypowiedź.

Filo_20

nie zgadzam się, że gra Baki jest drewniana. Owszem ma lepsze i gorsze role. Trochę (wada polskiego ale nie tylko kina) został zaszufladkowany ale dane mi było obejrzeć wiele jego rol filmowych a także teatralnych i mając dzięki temu szerszy pogląd na sprawę uważam, że jest świetny. W Polsce zdecydowanie w czołówce, a gdyby dostał dobrą rolę nie powstydzilibyśmy się go za granicą jak to miało miejsce przy docenianym wszem i wobec "Krotki filmie o zabijaniu". Jest wszechstronny i cieszę się, że ostatnio Matwiejczyk daje mu szanse w trochę innym repertuarze...

Maniaska

a słyszeliście, że ma przyjechać w październiku na spotkania filmowe do naszego pięknego kina?

Maniaska

19 października Mirek Baka przyjeżdża do Ostrowca. Pokazy dla grup przed południem, dla reszty po. Na początku będzie pokazany film "Na boso", w którym gra połowa obsady "Fali zbrodni", z czego się cieszę. Po filmie rozmowa z aktorem.
Od razu odpowiadam: oczywiście, że idę.

mati_33

"Na boso"? na stronie kina Etiuda jest napisane, że będzie wyświetlany film "Pamiętasz mnie?". Też oczywiście idę - kierownik mówił że będzie to pierwsze część tegorocznych spotkań filmowych. nie mogę się doczekać drugiej części :)

Maniaska

Racja. Nie "Na boso", a "Pamiętasz mnie".
Dla zainteresowanych: 19 października, 19:30, Kino Etiuda, bilet 8 zł :)

mati_33

Aha. Jeszcze jedno. Maniaska, podobno szukasz kogoś z Ostrowca :>

mati_33

No tak, Baka przyjeżdża do Ostrowca akurat wtedy kiedy mnie nie będzie.
Typowe...

mati_33

właściwie to nie szukam :D to tylko takie orientacyjne pytanie :D

o 19:30 jest projekcja? hmm a spotkanie? w ogóle to jak wygląda takie spotkanie? bo kurde tak szczerze to mało znam filmów z Baką... jakoś nie lubię tego "męskiego" polskiego kina (a z takim mi się on kojarzy)

Maniaska

Sam nie mam pojęcia jak to wygląda. Projekcja zaczyna się o 19:30, bilety do kupienia od poniedziałku :)
Chociaż tłumów się nie spodziewam na to ;/

mati_33

kurcze w piątek o 19:30 to już prawie śpię (szkoła męczy :)) będę musiała usilnie walczyć z Morfeuszem :) nie spodziewasz się tłumów? bo tak właśnie zastanawiałam się czy kupić bilety wcześniej czy poczekać do piątku...

Maniaska

a czy słyszeliście już o tym, że na OSF 10. listopada przyjedzie Agnieszka Warchulska? normalnie wysyp aktorów w tym Ostrowcu :)

Maniaska

O kurka wodna :> Rzeczywiście wysyp aktorów. I dobrze :)

Maniaska

No i jak podobało się spotkanie i film? Jak dla mnie film lepszy od samego spotkania - jakoś nie mogłam się skupić na odpowiedziach Baki. I nie podobała mi się jego reakcja na pytanie o "role liryczne" - swoją ssrogą trochę dziwne określenie.

Maniaska

"Fenomenalny" bramkarz Janusz Jojko((tak się ten pan nazywa)) też pochodzi z Ostrowca Świętokrzyskiego...

Teraz pan Jasiu jest nawet radnym Radnym Powiatu, w tym mieście;-)))))))



btw: A Baka, jak to Baka..........baka nie kira;-))))))))))))))))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones