Natalia Tena

Natalia Gastiain Tena

7,6
7 486 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Natalia Tena

Pokochałam ją po obejrzeniu dodatków z hp i zakon feniksa ^
był tam taki dodatek `śladami tonks`.. jej ale fajnee :D
i ona mi się wydała bardzo podobna do mnie z charakteru może to też jest tego zasługą że ją b. lubie :) to tyle.

Ambiance

Ja też ją bardzo lubię. Też oglądałam Śladami Tonks, przez co bardziej ją polubiłam ;)

Ambiance

Ja Tonks od zawsze lubiłam. Po obejrzeniu filmu jest jedną z moich ulubionych postaci. A kiedy dowiedziałam się, że aktorka ją grająca ma na imię Natalia (tak jak ja) to uwielbiam ją tez jako aktorkę ;p

PS:Natalia bardzo dobrze gra swoją postać :D

Ambiance

"Pokochałam ją po obejrzeniu dodatków z hp i zakon feniksa ^był tam taki dodatek `śladami tonks`"

prawie z krzesła spadłam: moim zdaniem jeden z najgorszych i najbardziej irytujących dodatków ze wszystkich płyt hp, głównie z powodu osoby prowadzącej..

msgamgee

Ja osobiście zupełnie inaczej wyobrażałam sobie Tonks. Według mnie Natalia w ogóle nie pasuje do tej roli.

LeftLilith_

Według mnie też nie pasuje do tej roli..

maciaa

jak wyżej. Dziwię się tylu pozytywnym głosom. Wolałabym już, żeby jej postać grała Anna Friel.

No_5

mogę się wtrącić??
Według mnie, Naalia Tena jest NAJLEPSZĄ aktorką(moją ulubioną:) i świetnie gra rolę Tonks :)
Postać Tonks szalenie polubiłam już po pierwszym przeczytaniu "Zakonu Feniksa", i wielka szkoda, że jej jest strasznie mało i w książkach i we filmach...i szkoda, że umrze na końcu 7 części :(

NimphradoraTonx

Zagrała świetnie ale jest chyba troche za ładna ja na Tonks.

No_5

Ja widziałam Annę Friel w filmie "Linia czasu". Pod względem urody to może być, ale byłaby za spokojna na rolę Tonks. Przecież Tonks w piątym tomie była istną filharmonią dowcipu i wulkanem energii, żeby ją zagrać, to trzeba mieć charakter. No i wiekowo Anna Friel też nie pasuje, bo książkowa Tonks miała około dwudziestu dwóch lat, więc aktorka, ktora miała ją zagrać, też musiałaby być mniej więcej w takim samym wieku. A Natalia Tena akurat pod względem charakteru i wieku pasowała doskonale. Co zaś do Anny Friel, to ta aktorka chyba ma około trzydziestu kilku lat, zbyt poważnie by wyglądała.

użytkownik usunięty
Ambiance

a na czym polega to śladami Tonks?

Ambiance

Czy to czasami nie były te próby z różdżką? Bo to było świetne. :D

Ambiance

Ja widziałam cały dodatek, ale na Youtubie. Mnie też bardzo się podobała, bardzo ciekawie opowiadała o poszczególnych miejscach i osobach pracujących nad filmem. Wiedziałam, że gra na akordeonie, ale nie wiedziałam, że jest świetną gitarzystką. I jak tu jej nie lubić?

joanna_kordus

Możesz podać link do tego filmiku?

Malfoyowna

Proszę bardzo, tylko że to są dwie części i w oryginale angielskim, bez polskich napisów. :) Otóż i one: http://www.youtube.com/watch?v=J7ZNmy1WYu8 dla części pierwszej i http://www.youtube.com/watch?v=xyhSOZUwa-k dla części drugiej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones