Natalia Tena

Natalia Gastiain Tena

[{"id":6,"name":"actors","above5p":true,"career":{"name":"aktorka"},"ranking":{"name":"Ról aktorskich","link":"/person/ajax/roles/351179/6","url":"/ranking/person/actors/female"},"rating":{"count":5279,"rate":7.785565448001515,"desc":"ocen","profession":"gry aktorskiej"}},{"id":22,"name":"guest","above5p":false,"career":{"name":"gościnnie"},"ranking":{"name":"Występów gościnnych","link":"/person/ajax/roles/351179/22","url":"/ranking/person/guest"},"rating":{"count":147,"rate":6.938775510204081,"desc":"ocen","profession":"gry aktorskiej"}},{"id":20,"name":"voices","above5p":false,"career":{"name":"aktorka dubbingowa"},"ranking":{"name":"Ról głosowych","link":"/person/ajax/roles/351179/20","url":"/ranking/person/voices"},"rating":{"count":5,"rate":9,"desc":"ocen","profession":"gry aktorskiej"}},{"id":17,"name":"originalMaterials","above5p":false,"career":{"name":"autorka materiałów do scenariusza"},"ranking":{"name":"Materiałów do scenariusza","link":"/person/ajax/roles/351179/17","url":"/ranking/person/originalMaterials"},"rating":{"count":4,"rate":7,"desc":"oceny","profession":"materiałów do scenariusza"}},{"id":21,"name":"himself","above5p":false,"career":{"name":"we własnej osobie"},"ranking":{"name":"Występów","link":"/person/ajax/roles/351179/21","url":"/ranking/person/himself"},"rating":{"count":1,"rate":6,"desc":"ocena","profession":"występów osoby"}}]
7,8
5 279 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Natalia Tena
 • Gdyby nie ona to nie wiem czy mógłbym powiedzieć cokolwiek dobrego o filmie "Harry Potter i Zakon Feniksa". Mimo, iż pojawia się tam strasznie krótko, to film bez niej wiele by stracił.

  P.S. Uwielbiam tą scenę, gdy w Departamencie Tajemnic pojawia się wraz z resztą z Zakonu. Dokładnie ten moment, jak ląduje i jeszcze trochę nie potrafi utrzymać równowagi (parę sekund po rozbiciu kuli). Super!

 • użytkownik usunięty

  beback hehe dokładnie, jest jednym z nielicznych zalet tego badziewia.
  ślicznaaa Natalia ;)

 • użytkownik usunięty

  popieram :)

  ja też ją lubię :)
  uważam, że "Zakon Feniksa" jest do kitu, bo w ogóle nie trzyma się książki, ale cóż :)
  ona jest świetna, obejrzałam większość filmów z nią :) (głownie HP, ale co tam :))

  Nimfadorę Tonks jako książkową postać też lubię :)

 • film jest na podstawie książki :) tu chodzi o rozrywkę, a nie o wytykanie błędów (chociaż sama uważam że to niezła zabawa ;) )

 • nie masz serca

 • beback Mnie się podobała w scenie, kiedy Tonks, Szalonooki Moody, Kingsley i jeszcze kilkoro innych członków Zakonu Feniksa zabrali Harry'ego do siedziby Zakonu. A ten lot na miotłach... Też bym chciała z nimi polecieć. :)

 • beback Zdaje mi się, że Tonks wcale się nie potknęła, tylko po prostu przykucnęła, jakby w uniku przed zaklęciami. Jeżeli już się w ogóle o coś potknęła w tym filmie, to o stojak na parasole w siedzibie Zakonu Feniksa, kiedy członkowie Zakonu Feniksa zbierali się na posiedzenie w kuchni domu Blacków.

 • beback Nie wiem, w ilu już dyskusjach na temat ulubionych postaci z serii o Harrym Potterze uczestniczyłam, ale za każdym razem wymieniam Tonks jako moją najulubieńszą postać i za każdym razem ma ona u mnie skrzydła u ramion i opinię anioła tak Zakonu Feniksa, jak i w ogóle całej serii. I powiem wam szczerze - możecie się z tego śmiać, bardzo proszę - że bardzo marzę o tym, aby osobiście Natalii Tenie, a także pani Rowling powiedzieć, co myślę o Tonks, przy okazji powtórzyć te słowa o skrzydłach i o aniele.

 • beback Zauważyłam w jednym momencie filmu "HP i Zakon Feniksa", że kiedy członkowie rzeczonego Zakonu odprowadzali Harry'ego i jego przyjaciół na stację, Tonks bardziej wtedy wyglądała na punkówę niźli na aurorkę. Tak sobie pomyślałam, kiedy zobaczyłam ją w tej scenie oglądając tej nocy ów film na TVN7.

 • joanna_kordus Ona nie mogła być ubrana jak aurorka, bo musiała się ukrywać.

 • Minerva17 Wiem o tym. :D Osobiście uważam, że to przebranie punkówy najbardziej do niej pasowało. ;)

 • joanna_kordus ;)

 • beback Mugole. !

 • beback Bardziej bez Bonham Carter jako Belii i Evanny Lynch jako Luny.