Natalia Tena

Natalia Gastiain Tena

7,6
7 519 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Natalia Tena

Jak mogli kogoś takiego dać jako Nimfadorę Tonks?! Przecież ona jest ohydna!!!

użytkownik usunięty
Klema

Mogli, zazdrośnico. Bo to piękna, naturalna, urodziwa kobieta. I moim zdaniem idealnie zagra rolę Tonks. Cóż napewno jesteś ideałem kobiecej urody, skoro pozwalasz sobie na takie wypowiedzi. Serdecznie pozdrawiam trochę więcej samokrytyki życzę.

użytkownik usunięty
Klema

Mogli, zazdrośnico. Bo to piękna, naturalna, urodziwa kobieta. I moim zdaniem idealnie zagra rolę Tonks. Cóż napewno jesteś ideałem kobiecej urody, skoro pozwalasz sobie na takie wypowiedzi. Serdecznie pozdrawiam trochę więcej samokrytyki życzę.

Ehm, tyś za dużo wypiła czy jak? Ona jest brzydka i się nie nadaje do tej roli!!!!!!!!!!! Anna Friel powinna ją zagrać!!!!!! Natalia Tena na drzewo!!!! Ona jest okropna!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!

Moonwish

Nimfadora wg Rowling wcale nie jest olsniewajaca pieknoscia. Wiec nie widze powodow do zamartwiania sie. ;-)

Moonwish

Widziałam Annę Friel w filmie "Linia czasu" i powiem szczerze, że ona jest za spokojna na rolę Tonks. Może i jest dobrą aktorką, może i jest ładna, ale do roli Tonks to potrzebna jest aktorka z charakterem, a nie tylko pasująca wyglądem. A z tą urodą to rozmaicie bywa, jak każdy z nas ma inny typ urody.

Moonwish

Dodam jeszcze kilka słów na temat Anny Friel. Jeżeli się nie mylę, ma ona trzydzieści kilka albo czterdzieści lat, toteż pod względem wieku też by nie pasowała do roli Tonks, albowiem za poważnie by wyglądała. Wszak książkowa Tonks miała około dwudziestu dwóch lat, więc potrzebna była aktorka mniej więcej w tym samym wieku, Natalia Tena pasowała zatem znakomicie.

Moonwish

Jak sie za duzo wypije to kazda jest piekna....

eulogy_pl

Ona jest naturalnie ładna także... powodzenia jej zycze:D

Moonwish

Wincyj wykrzykników!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11111111111111111111 11

Wcale nie jest brzydka, widziałem brzydsze

Klema

ladna jest i juz...dajcie spokoj z ta zawiscia

Klema

Moim zdaniem pasuje do roli Tonks. Ba ,myslałam nawet że dadzą kogoś mniej ciekawego fizycznie... a tymczasem jestem pozytywnie zaskoczona...

Klema

Nie jest brzydka według mnie, poza tym, jakby dali ekstralaskę, która wszystkich by jednoznacznie olśniła, to to by dopiero nie pasowało na Tonks :P

Klema

Moim zdaniem mogli. Pasuje do tej roli i w przeciwieństwie do tej Anny jakiejś tam to jest ładna. I wiesz co ciekawa jestem czy ty jesteś takim ideałem co?

madziakociara

Moim zdaniem pasuje jak ulał, Anna Friel też by się nadała tylko właśnie zastanawiam się... Friel to taka ślicznotka, chyba byłoby to troche mało przekonujace obsadzanie jej w roli Tonks.

Klema

Natalia Tena nadaje sie na tą rolę idealnie. Według mnie jest naprawde ładna. Ale to pewnie przez to że pasuje mi do mojego ideału kobiety. :D

6hojrak

"Ehm, tyś za dużo wypiła czy jak? Ona jest brzydka i się nie nadaje do tej roli!!!!!!!!!!! Anna Friel powinna ją zagrać!!!!!! Natalia Tena na drzewo!!!! Ona jest okropna!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!"

AAAaaa pokrzyczmy razem!!!!! Zacina ci sie wykrzyknik czy co? Czytałem wszystkie twoje posty pod adresem jej osoby, zachowujesz sie jakby ci conajmniej zabiła matke, wyluzuj troche.

Klema

Na odwrót, ona jest za ładna na Tonks. Ja sobie Tonks wyobrażałem jako brzydką, kanciastą i wychudzoną dziewczynę, a tu taka "dupa" dobrana do tej roli. Jak dla mnie za ładna na nią.

Klema

Ja tam nic do niej nie mam. Może nie jest strasznie piękna (a napewno nie na tym zdjęciu: http://photobucket.com/mediadetail/?media=http%3A%2F%2Fi121.photobucket.com%2Fal bums%2Fo214%2Ferick_guille_20%2Fnataliatena.gif&searchTerm=natalia%20tena&pageOf fset=11 ale jednak super odnalazła sie w roli Tonks :)

Klema

Osobiście nie uważam że jest aż taka brzydka jak myślisz. Moim zdaniem nie powinno się oceniać ludzi za sam wygląd tylko za to jak dany aktor lub aktorka wywiązywał się ze swojej roli. Myślę że Natalia Tena idealnie pasuje do roli Tonks. Pozdrawiam:)

Pride

Ja tam ją lubie i pasuje mi do roli Tonks. A tak na marginesie to Anna Friel jest partnerka David czyli filmowego Remusa i byłoby ciut głupio gdyby grała Tonks bo pod koniec 6 części Lupin nie chce byc z Tonks...
wiem ze to tylko fil ale dziwnie musiałaby sie czuc Anna gdyby jej partner zyciowy na planie by ja olewał i nie chciał z nią być...
no w kazdym badz razie uwazam, że lepszej aktorki nie moza było dobrac na role Tonks jak Natalia Tena
Tana góra!!! xD

Zlotko

Ale w 7 części Tonks i Lupin maja dziecko. Ale i tak uważam ze fantastycznie ja dobrali do roli Tonks :)

Zlotko

Powinno się umieć oddzielać życie prywatne od zawodowego, a David i tak ...w ogóle nie wiem jak on może tz. mógł być z taką "dziwką" jak Anna F.

Klema

Moim zdaniem jest bardzo ładna, bo naturalna. Anna Friel nie pasuje mi na rolę Tonks.. jest taką słodką ślicznotką. Natalia jest bardzo dobrze dobrana do tej roli.

Klema

trochę przesadzacie z tym że jest ochydna itp.
przecież nie jest taka zła do roli Tonks .
jest dość ładna ;)

Kas_Q

Natalia to IDEALNA Tonks :) jak tylko pojawiła się na ekranie, to aż mi łzy w oczach stanęły, bo dokładnie TAK wyobrażałam sobie Tonks :) (nawet nazwiska podobne ;P)

P.S. Anna Friel jako Nymphadora? No way ^^

rooda666

No fakt, inaczej sobie Tonks wyobrażałam, ale ona wcale nie jest taka okropna (chodzi o wygląd) no i gra nie najgorzej.

użytkownik usunięty
Klema

Natalia jest idealną Tonks. Jest prześliczna, utalentowana i ma zwariowane poczucie humoru.

Głupoty gadasz. To znaczy, charakteryzowali ją okropnie w ostatnich częściach, ale w Zakonie była cudowna i urocza z tymi fioletowymi włosami!

Klema

Oh Boże, człowiek to się jednak zmienia w czasie 5 lat ;p Nie wierzę, że coś takiego napisałam. Przepraszam wszystkich. Tak strasznie mi teraz głupio!

Klema

Wybaczam :D

Klema

Spokojnie, ja bym aż tak ostro nie polemizowała z szanowną użytkowniczką, jak to czynią niektórzy niżej i wyżej podpisani. ;) Po pierwsze, każdy ma swój własny gust i ma święte i niezbywalne prawo wyrażania tego gustu. Po drugie, na tym zdjęciu aktorka, na której temat dyskutujemy, wygląda trochę jak zwyczajna młoda kobieta, widocznie ktoś wstawił nieodpowiednie zdjęcie, ale przecież zawsze można wstawić inne, lepsze. Stąd zapewne powyższa twoja opinia. A po trzecie, mogę się założyć, że osoby, które przeprowadzały casting do "Zakonu Feniksa", długo się musiały zastanawiać, kogóż by tu wybrać do roli Tonks. Z tego, co wiem po wnikliwej lekturze ciekawostek o filmie "Harry Potter i Zakon Feniksa", wynika, że o rolę Tonks ubiegało się więcej aktorek. Czym się kierowali ludzie przeprowadzający castingi do filmu w doborze obsady, a szczególnie kierujący castingiem do roli Tonks, tego nie wiem. Równie dobrze którakolwiek inna z kandydatek do tej roli mogła wygrać casting i zagrać Tonks. A że to właśnie Natalia Tena została ostatecznie wybrana, to zaowocowało dużą sympatią fanów Harry'ego Pottera do niej jako do Tonks, a jej samej przysporzyło jeszcze więcej sympatyków, bo nie wątpię, że zanim zagrała w "Zakonie Feniksa" i późniejszych filmach o Harrym Potterze, miała już i tak sporo fanów.

Klema

Ładna jest chociaż nie posuje mi do Tonks w filmie ma fioletowe włosy zamias różowych i wgl. jest jakaś gorsza od książkowej Tonks, ale dla mnie Tonks-z książki- była ideałem więc pewnie moja wypowiedz nie jest obiektywna.

kotolak

Pardon, ale w "Zakonie Feniksa" Tonks miała na początku fioletowe włosy, tylko zmieniła ich kolor, ponieważ uznała, że fiolet nie pasuje do niej. W filmie natomiast zmieniła barwę włosów trochę ze złości, kiedy mówiła do Szalonookiego Moody'ego, żeby nie nazywał jej Nimfadorą. I zdaje mi się, że ten nowy kolor włosówTonks to też był róż, może pomieszany z czerwienią. :)

Klema

ty jesteś strasznie brzydki/a ! Ona wcale nie jest brzydka , może to charakteryzacja albo coś . Po czym wnioskujesz , że ci sie nie podoba ?

Klema

W "grze o tron" wyglada bardzo fajnie :)

piotrusik

Oooo tak, szczególnie w 6 odcinku 2 serii ;)

użytkownik usunięty
plede11

Nooo

piotrusik

Ja mogę tylko obejrzeć ten serial w Internecie, bo dotychczas ani nie przeczytałam serii, ani nie mam HBO w telewizji, ewentualnie mogę przejrzeć galerie zdjęć na stronach poświęconych temu serialowi. :) Kiedy obejrzałam galerię zdjęć z "Gry o tron", musiałam po kilka razy przeczytać podpisy pod zdjęciami nr 22 i nr 128, bo za Chiny zjednoczone z Hongkongiem nie mogłam rozpoznać tej aktorki, tak ją ucharakteryzowali. Ale nie powiem, ciekawie wygląda w "Grze o tron", tylko ta charakteryzacja bardzo ją odmieniła. ;)

piotrusik

miło że ktoś wreszcie wspomniał o Grze o Tron, jak dla mnie rola Oshy jest idealna dla niej : )
chyba czas żeby ją kojarzyć nie tylko z HP.

reylina

na niektórych zdjęciach (zwykle tych Tonks'owych z krótkimi, brązowymi włosami) wygląda troszkę męsko (?) (nie przeszkadza mi to) ALE! W większości jest piękna i kobieca, nawet wtedy gdy jest ucharakteryzowana na Oshę ;)

Klema

pasowała do roli Tonks, :)
według mnie jest ładna i

Klema

ładna jest nie pleć bzdur:)

Klema

Już nie przesadzaj. Wcale nie jest taka brzydka. Są o wiele brzydsze kobiety od niej. Może i nie jest pięknością, ale nie jest też tragicznie brzydka. Swoją drogą skoro tak łatwo przychodzi Ci ocenianie innych może pokaż nam swoje zdjęcie, co..?

Klema

Ty za to z pewnością jesteś piękna...

Klema

Rozbijam ta dyskusję - na pierwszy oka rzut nie jest ona zbytnio urodziwa, ale tez nie jakaś brzydka. Ale im częściej widzę ją w GOT, tym bardziej umacniam się w przekonaniu, że ona jednak ma w sobie coś, co przyciąga i to w tej erotyczno-zmysłowej sferze.

Klema

A jak dla mnie- jest niesamowicie intrygująca swoim pięknem. Bardzo lubię taki typ urody u kobiet. Jest wg mnie podobnym typem urody i ma podobne niesamowite-tajemnicze oczy jak młoda Annie Lennox z Eurythmics np w teleedysku "Love is a stranger" lub "Here comes the rain again". ;)

Klema

ciekawa jestem jak ty wyglądasz ...

Klema

Kwestia gustu, mnie się podoba. :)

Klema

Wygląda jak brzydsza siostra Chodakowskiej...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones