Nick Chinlund 

Zareh Nicholas Chinlund

[{"id":6,"name":"actors","above5p":true,"career":{"name":"aktor"},"ranking":{"name":"Ról aktorskich","link":"#unkown-link--personRolesAjax--","url":"/ranking/person/actors/male"},"rating":{"count":1473,"rate":6.721656483367278,"desc":"oceny","profession":"gry aktorskiej"}},{"id":22,"name":"guest","above5p":false,"career":{"name":"gościnnie"},"ranking":{"name":"Występów gościnnych","link":"#unkown-link--personRolesAjax--","url":"/ranking/person/guest"},"rating":{"count":127,"rate":7.25984251968504,"desc":"ocen","profession":"gry aktorskiej"}},{"id":20,"name":"voices","above5p":false,"career":{"name":"aktor dubbingowy"},"ranking":{"name":"Ról głosowych","link":"#unkown-link--personRolesAjax--","url":"/ranking/person/voices"},"rating":{"count":6,"rate":7.5,"desc":"ocen","profession":"gry aktorskiej"}},{"id":21,"name":"himself","above5p":false,"career":{"name":"we własnej osobie"},"ranking":{"name":"Występów","link":"#unkown-link--personRolesAjax--","url":"/ranking/person/himself"},"rating":{"count":4,"rate":7.25,"desc":"oceny","profession":"występów osoby"}}]
6,7
1 473 oceny gry aktorskiej
Nick Chinlund
Nick Chinlund urodził się w Nowym Jorku. Opuścił rodzinne miasto, kiedy dostał stypendium sportowe (koszykówka) i zaczął studiować na uniwersytecie w Bostonie. Jego kariera piłkarza skończyła się jednak zanim się tak naprawdę zaczęła, z powodu kontuzji. Wtedy też, Nick zaczął pobierać lekcje aktorstwa i odkrył swoje powołanie. Mimo swoich aktorskich aspiracji, studiował jednak historię na uniwersytecie w Brown. Po skończeniu nauki przeprowadził się do Los Angeles, by zacząć karierę. Zaczynał od pracy w teatrze. Potem posypały się propozycje filmowe. Nick wystąpił m.in. w "Zabójczej broni 3", "Egzekutorze", gościnnie pojawił się w takich serialach jak "Z archiwum X" czy "Nowojorscy gliniarze". Obecnie [2007] mieszka zarówno w rodzinnym Nowym Jorku, jak i Los Angeles.
Więcej

Dane personalne:

wiek:

data urodzenia: 18 listopada 1961

miejsce urodzenia: Nowy Jork, Nowy Jork, USA

wzrost: 191 cm

Ukończył historię na Uniwersytecie Browna w Providence (Rhode Island, USA).
Ma na ramieniu 2-3 calową bliznę po operacji ramienia, którą musiał zrobić z powodu kontuzji, która zakończyła jego plany związane z NBA.
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych