Nicolas Cage

Nicholas Kim Coppola

7,7
67 922 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Nicolas Cage

Lubię filmy z nim, ale szczerze powiedziawszy średnio mogę sobie przypomnieć jakiś naprawdę dobry film z jego udziałem. Lubię "Dzikość serca" i "Arizona Junior", ale nie są to filmy wielce przełomowe. Lubię "8mm", "Family Mana", nawet od biedy "Next"... ale prawdę powiedziawszy były średnie. "Con Air" da się oglądać jako film akcji, ale po głębszym zastanowieniu stwierdzam, że to jednak gniot. Lubię "Pana Życia i Śmierci", ale w tym filmie to akurat nie on odwalił najlepszą robotę... Lubię wreszcie "Skarb Narodów", ale znowu jak na kino przygodowe to bohater jest strasznie oklepany, a cały film podciąga trochę przystępny (jak na taki gatunek) scenariusz oraz posucha na tym polu...
Ni cholery nie wiem jak go ocenić... dobrze, źle. Czasami wkurza mnie strasznie, a z drugiej strony czuję do niego sympatię :)

Thorongil83

Zobacz zostawić Las Vegas...to zapamietasz i juz nie zapomnisz, a w dalszej kolejności moze 60 sekund, Twierdza, charakterystyczna rola w Zlym Poruczniku

k88_2

60 sekund i Twierdzę widziałem i są takie sobie. Nie odbiegają od tuzina innych filmów, które widziałem i o których zapomniałem. Z twierdzy bardziej zapamiętałem tego pana:

http://www.filmweb.pl/person/David+Morse-3454

Co do "Zostawić LA", to zupełnie o tym zapomniałem ;] Dzięki za przypomnienie.

Thorongil83

Niezly Con Air ,60 sekund -może i średni ale fajnie się oglądalo .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones