Nicolas Cage

Nicholas Kim Coppola

7,7
67 922 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Nicolas Cage

Nie wiem na czym polega ta zależność, ale naprawdę uważam, że jest to świetny aktor grający
szczególnie ostatnio w strasznie gównianych filmach, mimo to wyciąga ze swoich ról ile się tylko da.

Zaraz zostanę pewnie zasypany lawiną komentarzy, że się nie znam itp. itd. że to najgorszy aktor na
świecie etc etc. :)

tworca_asfaltu

ja nie mam zamiaru Cię niczym zasypywac. uważam bardzo podobnie.
biorąc pod uwagę takie genialne role jak w Dzikość Serca, to naprawdę ma wielki potencał, ale czesto go marnował.
ale w ostatnich latach taka Zapowiedź, to trochę powrót do formy, ale czesto mam wrazenie, ze bierze co mu dają... eh.

wakaldo2

Wiele osób nie lubi Nicolasa za to właśnie, że gra w takich a nie innych filmach i tylko za to. Wydaje mi się, że jego problem może leżeć w tym, że sam lubi takie badziewne filmy dlatego w nich gra :) Sam się zastanawiam czasami jak mógł zagrać w takim filmie jak "Kult" albo "Skarb Narodów". Bo przecież takie role jak choćby Zostawić Las Vegas dowodzą, że to naprawdę dobry aktor. I zgadzam się, że Dzikość Serca zdradza duży potencjał, podobała mi się też jego rola w Naciągaczach oraz bardzo niedocenionym Złym Poruczniku, którego w żadnym wypadku nie powinno się porównywać z pierwowzorem "Złego" z Keitelem (równie świetnego).

tworca_asfaltu

Nicolas Cage nie wiem czy lubi , ale na pewno nie lubi grać w takich gniotach. Problem leży po stronie bankructwa, gdyż zainwestował w nieruchomości, które te właśnie inwestycje doprowadziły go do takiego stanu.

Marcin999

Czyli potwierdza się przysłowie "kiedy nie wiadomo o co chodzi, chodzi o pieniądze" :(

użytkownik usunięty
Marcin999

Nie sądzę, że grałby w byle czym gdyby nie kłopoty finansowe, mam nadzieje, że kiedyś wyjdzie z długów i zacznie już na stałe grac w porządnym kinie. Z ciekawości obejrzę film ,,Joe'', który ma dobrą opinię a do tych bardzo dobrych filmów doliczę jeszcze ,,Adaptacja '' i ,,Prognoza na życie''.
Finansowy budżet podreperuje Nicolasowi bajka,,Krudowie'', która odniosła duży sukces ok.600 mln dolarów, będzie kontynuacja Krudów i serial, na pewno Nicolas więcej na tym zarobi niż na ostatnich filmach.Nicolas trzymam za ciebie kciuki :)

tworca_asfaltu

Zgadzam sie z TOBA... ZLY PORUCZNIK to naprawde swietny film i udowodnienie swiatu ze wciaz ma talent ktory pokazal w DZIKOSCI SERCA, ZOSTAWIC LAS VEGAS, TWIERDZY, 60 SEKUND... NACIAGACZE tez swietna rola i nie zapominaj o naprawde madrym i zaje....m filmie PAN ZYCIA I SMIERCI. Wracajac na chwile do ZLEGO PORUCZNIKA to okazal sie ogromna klapa finansowa w USA i od tamtego czasu praktycznie kazdy nowy film z CAGE'M okazuje sie kolejna porazka finansowa. Liczba 4,5 filmow w ktorych grywa rocznie udowadnia ze malo mu obecnie placa i duzo gra by cokolwiek zarabiac. Mysle ze jedynym hitem w ktorym wystapi wkrotce to SKARB NARODOW 3.Film napewno sporo zarobi na swiecie bo ma wielu fanow ta seria ale po tym dziele znow nastapi plaga gniotow w ktorych wystapi i kazdy z nich poniesie kleski finansowe o czym swiadcza wyniki BOX OFFICE w USA jego ostatnich filmow. Film za filmem to klapy... SKARB NARODOW 3 pewnie bedzie jedynym jego sukcesem ostatnich lat bo jak tak patrze na jego dokonania to chyba tylko UCZEN CZARNOKSIEZNIKA zwrocil sie ze 3 razy...

punisher822_filmweb

Właśnie często się zastanawiam dlaczego Zły Porucznik to tak bardzo niedoceniony film. Co ciekawe ja też zacząłem jego oglądanie z pewnym niesmakiem gdyż bardzo lubiłem oryginał z Keitelem,a co ciekawe seans zakończyłem zadowolony i stwierdziłem, że jest to naprawdę świetny film i zupełnie inny niż ten pierwszy. Tylko motyw tkzw "złego gliny" został przejęty reszta jest zupełnie inna i niczego nie bierze z pierwowzoru, dlatego ode mnie Zły z Cagem zasługuje na duży szacunek bo rzadko zdarza się w moich oczach, żeby remake zasługiwał na uznanie, a tutaj naprawdę świetna pozycja. I tak jak mówi reszta: Dzikość serca, Zostawić Las Vegas, 60 sekund, Naciągacze, Twierdza czy nawet Pan Życia i Śmierci w którym Cage zagrał bardzo dobrze, ale gra jeszcze Jared Leto który moim zdaniem powinien zająć się muzyką a nie aktorstwem. I najciekawsze na koniec, z czym przyznaje ci rację, że takie filmy jak saga Skarb Narodów czy przeciętny Ucze n Czarnoksięznika sprawiają, że o Cage znowu się powie coś dobrego i identyfikuje właśnie z takimi filmami.

tworca_asfaltu

w złym poruczniku super wyszedł, jest pewien fragment ktory musialem cofać w zyciu ze 100x, nie wyobrazlem sobie, ze ktos moze pokazać się w sposób ponad realny.

obejrzałeś: 34 tytuły średnia ocena: 8,7
to, co obniza srednią to wlasnie te nowsze filmy, ALE TRZEBA PAMIĘTAĆ, ze wlasnie Nicolasa osoba sprawia, ze mimo złego filmu to dzięki niemu i tak kino wychodzi przyzwoite (Nicolas amortyzuje to w jakis sposob).

wakaldo2

Tylko DZIKOSC SERCA? Nie zapomnij o rewelacyjnej roli w ZOSTAWIC LAS VEGAS za ktora dostal i OSCARA i GLOBA czyli najwazniejsze nagrody filmowe na swiecie... Ostatnie lata i ilosc gowien w jakich CAGE gra to dowod na to ze w HOLLYWOOD jest juz niechciany a by zyc wybiera filmy klasy B i C. Pomysl logicznie czy gdyby mu dobrze placili to by gral w roku w 3,4 czy 5 filmach? Skupil by sie na 1 max 2 filmach a ze jest teraz w HOLLYWOOD nikim to bierze to co mu daja. Przesledz jego ostatnie filmowe dokonania to sie przekonasz ze grywa w tych samych filmach klasy B w ktorych teraz grywa VAN DAMME lub SEAGAL. W GLOWIE MI SIE NIE MIESCI ZE KTOS MAJACY W SWOJEJ KARIERZE TAKIE PERELKI JAK 'DZIKOSC SERCA', 'ZOSTAWIC LAS VEGAS' A DO TEGO OSCARA I GLOBA NA KONCIE SKONCZYL JAK SEAGAL, VAN DAMME, LUNDGREN... JEGO KARIERA AKTORSKA I POWROT DO 1 LIGI W KTOREJ BYL KIEDYS RACZEJ JUZ NIGDY NIE POWROCI... Mysle ze do konca kariery bedzie ciulal i dorabial na filmach klasy B i marne szanse na jego wielkie kinowe hity.

tworca_asfaltu

Powiem ci dlaczego . On ma straszne długi, wiec gra gdzie tylko moze

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones