Nicole Kidman

Nicole Mary Kidman

8,2
72 716 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Nicole Kidman

Nie interesuję się za bardzo operacjami plastycznymi aktorek, a akurat Nicole to gwiazda po której na pewno bym się tego nie spodziewała, bo moim zdaniem jest zbyt inteligentna by się poprawiać i zawsze sądziłam że będzie się starzała z godnością (jak Kate Winslet), ale wydaje mi się że jej twarz jest inna? Kiedyś miała wąskie usta, trochę inny nos, inne oczy. W Martwej ciszy wyglądała zupełnie inaczej niż teraz. Może to tylko moje złudzenie przez to że włosy z kręconych rudych zmieniła na gładkie blond i inaczej się maluje?

Sighma

a także dziewczęca twarz jest bardziej "krągła", z wiekiem rysy się wyostrzają a twarz wydłuża, co wpływa na postrzeganie całości (węższy, bardziej spiczasty nos, ostrzejszy podbródek, bardziej zarysowane kości policzkowe).

Sighma

Mnie też się wydaje, że jednak przeszła jakieś operacje. Na zdjęciach widać, że kiedyś miała nieco inne rysy http://tradingmovies.wordpress.com/2011/01/10/a-special-bonus-mini-episode/ i http://f9.img.v4.skyrock.net/f92/celebritybeauty/pics/1551637878_small.jpg
Poza tym ona się chyba nawet przyznała do stosowania botoksu, tak więc nie zdziwiłyby mnie poważniejsze ingerencje chirurgii kosmetycznej.

Zresztą według mnie to, że ktoś jest dobrym aktorem czy inteligentną osobą nijak się ma do ewentualnych kompleksów i chęci, by wyglądać lepiej, skoro może sobie na to pozwolić ; ).

MademoiselleDrama

Na tych zdjęciach widać że na pewno sobie powiększała usta :/ Zwłaszcza na tym: http://tradingmovies.files.wordpress.com/2011/01/nicole-kidman.jpg?w=300&h=214
Natomiast na górnym zdjęciu: http://f9.img.v4.skyrock.net/f92/celebritybeauty/pics/1551637878_small.jpg moim zdaniem widać, że operowała sobie nos.

"inteligentną osobą nijak się ma do ewentualnych kompleksów"
Gdyby miała w sobie coś szkaradnego i to poprawiła - jak najbardziej bym ją rozumiała. Ale ulepszanie czegoś co i tak jest piękne jest zwykłą próżnością i nieumiejętnością pogodzenia się z przemijającym czasem. Pewnie skończy z napompowaną botoksem twarzą

Sighma

I bardzo fajnie, że doceniasz naturalną urodę, ale wiadomo, że gust gustowi nierówny. Może i próżna, a może właśnie kwestia kompleksów, co by mnie nie zdziwiło, bo IMO przebywając w pięknym błyszczącym Holyłód ciężko się ich nie nabawić ; ). No trudno, jej życie i buźka, niech robi z nią co chce, pozostaje mieć nadzieję, że nie wyjdzie na tym zbyt drastycznie ; ).

Swoją drogą, nie wiem czy widziałaś, ale z filmów z Nicole gorąco polecam rewelacyjny Dogville.

MademoiselleDrama

widziałam ;]

Sighma

Ale dokładnie! Miałam na wideo Za horyzontem i oglądałam go chyba z milion razy i potem bardzo się zdziwiłam wyglądem NK.
Niemniej jednak jest jedną z moich ulubionych aktorek.

BonaLiteratura

Nie rozumiem skąd ta mania na prześladowanie ludzi stosujących delikatne zabiegi chirurgi plastycznej. Przecież ja oniemiałem kiedy zobaczyłem piękną Kidman w tym filmie, bez przesadnych botoksów itp. Wyglądała żywo, młodo radośnie. Co w tym złego Polaczki?

SHOGUN_

Polaczki?

BonaLiteratura

Typowa polska mentalność; nienawidzić i nie szanować wszystkiego co media podsuną nam za niestosowne. Oczywiście pod pojęciem "polaczki" możemy zaleźć mnóstwo przywar do naszej mentalności ale akurat o tę specyficzną mi chodziło.

SHOGUN_

O, widzę sloganikami rzucasz - samemu nie umiesz nic wymyślić? "Typowa polska mentalność", boki zrywać! To twój stały temacik? Na Żydków też najeżdżasz, czy tylko na Polaczków?
Pozdrawiam i powodzenia w obrażaniu innych narodowości:)

BonaLiteratura

Haha, typowy polaczek który na jakąkolwiek krytykę reaguje agresją i wypieraniem faktów. Dodam jeszcze kolejną przywarę którą u Ciebie widać jak na talerzu, wyrzucanie innym i nie znajomość podstawowych zasad poprawnej polszczyzny i umiejętności składnie merytorycznych wypowiedzi.
"Twój stały temacik" - Napisz po polsku, być może odpowiem.
"Typowa polska mentalność" ; określona przez Ciebie jako "sloganik". Wdł. mnie to złożone poprawnie polskie wyrazy, które tworzą zdanie/określenie taktujące o przysposobieniu polaków do korzystania z wiedzy, którą dają media, do wytykania błędów innym nie widząc ich w sobie i do karmienia się stereotypami.
"Na żydków też najeżdżasz, czy tylko na Polaków" - "żydek" - obraźliwe określenie narodowości izraelskiej, kto tu kogo obraża.
Pewnie Ty wiesz lepiej czym się zajmuje na co dzień, znasz lepiej cechy mojej osobowości i jesteś wstanie określić moje miesięczne zarobki jak i preferencje seksualną. Typowy "polaczek".

SHOGUN_

Hej, inteligencie, przeczytaj sobie raz jeszcze, co napisałam, i może do ciebie dotrze. Chyba się wyżywasz, bo masz małego i żadna cię nie chce. W innych tematach też tak napieprzasz czy jakoś szczególnie ten ci do gustu przypadł? A co ci się w mojej polszczyźnie nie podoba? Skoro mówisz o polaczkach (to też jest obraźliwe), to podpowiadam ci Żydków, chyba że wolisz Arabusów?
Moja wypowiedz odnośnie Nikole wcale obraźliwa nie byłą i nie wiem, co ci się w nie aż tak nie podoba, poza tym, jakim prawem tak się przypieprzasz? Czy nie mam prawa mówić/pisać tego, co myślę? Bo co, znajdziesz mnie i pobijesz? Znielubisz mnie na fejzbuku? Idź się chłopie zajmij czymś rzeczowym, a jak ci dyskusja przeszkadza, to się nie wcinaj. A na dalsze zaczepki nie odpowiadam, bo mam ważniejsze rzeczy na głowie niż odpowiadanie na durne insynuacje jakiemuś niedorajdzie.

BonaLiteratura

Tak polaczku, mam małego, żadna mnie nie chce, znielubie Cię na fejsbuku, pobije, jestem napinaczem internetowym, jem styropian itp. Jak zawsze polaczek wie wszystko lepiej. Pobawię się w twoją grę. Etat - pensja 2000zł - frustracja, dzieci? Błagam nie rób, oszczędź temu strudzonemu krajowi "Polaczków", bo zapewne wychowasz swe jak na Polaczka przystało. Fajnie tak pobyć chwilę najedzonym stereotypami polaczkiem :)

BTW: moja wypowiedź od której zaczęła się ta fascynująca dyskusja była do ogółu ludzi hejtujących w tym temacie na domniemane operacje Nicole. Kto zaczął szczekać? Ty...

Uderz w stół, a polaczek się odezwie.

SHOGUN_

Dyskusję zaczęłam nie ja, a osoba na szczycie listy.
Raczej takie kundle, jak ty, szczekają... No, przykro mi, że tacy jak ty pałętają się po świecie...
Masz jeszcze jakieś kompleksy? Mogę podać adres świetnego doktora, serio mówię, bo widzę, że masz ogromne problemy psychiczne. No, ale to raczej twój problem. No, jeszcze raz - miło było, czubie.

BonaLiteratura

Kolejna prawda o Tobie polaczku, pojęcie sarkazmu jest Co obce :) Tak się składa, że mam bardzo udane życie, a skoro Ty znasz numer do lekarzy psychiatrów - których jak domniemam polecasz z doświadczenia - to gratuluje. Zadzwoń do swojego lekarza i poproś o wyleczenie z polactwa.. rezultaty opisz tutaj, daj mi jeszcze trochę uciechy, nalegam.

MademoiselleDrama

Szczerze ? Na tych zdjeciach niwidze żadnych roznic procz upływu lat. Jedyną nienaturalna rzecza są niestety nabotoksowane usta.... To był błąd Nicole, przyznała sie do tego i juz dawno to odstawiła.

Sighma

A moim zdaniem, Nicole trochę przesadziła z operacjami... Wygląda niestety ciut sztucznie ; )

Sighma

ona ma przerażajaci sztuczny nos!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones