Noel FisherI

7,9
3 353 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Noel Fisher

Po prostu mężczyzna ukradł moje serce w 'Shameless'. To co robił z postacią Mickeya w tym serialu
po prostu przyćmiewało mi większość pozostałych aktorów. Genialny!
Chyba pora zabrać się za obejrzenie innych filmów i seriali z jego udziałem, żeby zobaczyć co
pokazuje.
I przy okazji-matko, kiedy ten facet się uśmiecha mięknie mi serce!

mariola_chan

mam takie same odczucia.
To jest ten typ aktora, któremu z emocjami do twarzy.

mariola_chan

zgadzam się we wszystkim!
Noel pobija wszystkich, gdy tylko go widzę na ekranie przy oglądaniu Shameless od razu się uśmiecham. Z emocjami mu do twarzy, facet ma niewiarygodny talent ! Dla mnie wraz z William'em Macy powinni dostać po Emmy i GG. Niech w końcu go ktoś doceni!

maniaczka_filmweb

Też myślę że za rolę Micka Noel zasługuje na Emmy.

Czuję dodatkowo lekki niedosyt bo Fisher jest strasznie niedocenionym aktorem, niby dużo ról na koncie ale to raczej postacie poboczne. A po tym co pokazał w Shameless, szczególnie w 12 odcinku 4 sezonu zasługuje żeby posypały się propozycje ról.

Gogof

A już po 5-tym sezonie zostanie nimi po prostu zasypany. No ten gość to jeden z najlepiej grających aktorów XXI w.!

mroziu1978

zgadzam się, jest niesamowity. z obsady Shameless praktycznie najlepszy

mroziu1978

Mam wielką nadzieję że zostanie. Jest jednym z lepszych aktorów według mnie. Póki co Cameron dostaje coraz to nowe role. OBY przyszedł czas i na Noela bo jest zbyt dobry żeby po skończeniu shameless skończył znowu zapomniany.

Gogof

Jak pomyślę, że muszę tydzień czekać na nowy odcinek to mnie kuxwica bierze :D

mroziu1978

Mnie też. Do tego naczytałam spoilerów przez co jeszcze trudniej czekać na następne odcinki. ^^

Gogof

minęło 3 lata a Noel dalej jest żółwiem ninja i ciężko o coś większego. Coś z jego udziałem oprócz Shameless polecasz?

użytkownik usunięty
mariola_chan

On jest po 30tce? Zaskoczyło mnie to. Świetny w shameless, oby powrócił w 7mym i ostatnim już sezonie.

mariola_chan

Zgadzam się - jest Z.A.J.E.*.I.S.T.Y w "Shameless". Uwielbiam go :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones