Pedro Pascal

Jose Pedro Balmaceda Pascal

8,6
39 814 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Pedro Pascal
Koneek

Moim zdaniem to jedno WIEEELKIE nieporozumienie.

bmwz5

ehe....gorzej niż z postacią Daario być nie może.

wloczykij6

Jak zobaczyłam Daario w serialu, to nie mogłam uwierzyć, że to on.

leomessiii

Właśnie ja też nie... Gdzie jest mój ulubiony "Daario król bazaru"??

Sukkar

Daario jest najbardziej beznadziejny ever, nieźle lachałem jak się pojawił ten blondasek

PPWojtek

"Ten blondasek" to bardziej mi do roli Lorasa pasował :p

bmwz5

Ej bez kitu co oni sobie myśleli biorąc tego aktora do roli Daaria?! Ja jak to zobaczyłam to aż mi się odechciało oglądać. Tym bardziej, że nie oszukujmy się ale ten film coraz bardziej schodzi na psy - znaczy chodzi mi o to, że coraz bardziej odbiega od książki bo może gdyby nie ona to tak bardzo by mnie to nie denerwowało. I dobór aktorów woła o pomstę do nieba - np. Daario i wspomniany przez was Loras - to ma być cudowny rycerz kwiatów?! No błagam!

carolina8977

mnie się nie podoba Sansa ;p no ale podobać się każdemu to nadludzkie wyzwanie hehe

a Dario moim zdaniem stworzyłby zgrany duet z różanym rycerzem ;)

zastanawia mnie po co w serialu jest torturowany Theon Greyjoy, po spaleniu Winterfel słuch po nim zaginął... a tu proszę niesmaczne ucinanie prącia, wątek zbyteczny

no i Tormund kochanek niedźwiedzicy, w książce spadł z muru i szczerze go żałowałem, wyrazisty skurczybyk którego żem polubił, w serialu przeżył a jakiś taki mdławy, nijaki, "niepoczebny" :)



guerillerro

Jeśli chodzi o Theona to przecież potem jest już o nim mowa, że został Fetorem i był torturowany. Ten wątek pojawia się w dalszych częściach książki ale wydarzenia dzieją się równocześnie z tym co jest w trzecim sezonie więc wprowadzenie tego wątku az tak bardzo mi nie przeszkadza. Co do Tormunda to masz racje - takie przeinaczenie faktów i co im to dało to ja nie wiem :/

Sansa mogła być ładniejsza. Na początku bardzo mi to przeszkadzało ale teraz to już się przyzwyczaiłam i są większe rzeczy, które mnie denerwują w tym serialu więc przestałam na to zwracać uwagę ;p

carolina8977

a to nie doczytałem, kończę "Ucztę dla Wron", Fetorem powiadasz ? ciekawe :)

guerillerro

Oj nie pamiętam, w której to części było ale skoro kończysz UdW to pewnie w dopiero w TzS. Ciekawy wątek, będą rozdziały właśnie zatytułowane Fetor ( "Fetor umie kłamać przeto" ;p ) ale już nic nie zdradzam :) miłego czytania :)

carolina8977

nie zdradzaj ;) wierna bądź ;p

guerillerro

Ja nie wiem jak Ty czytasz, w mojej książce Tormund sie nawet na mur nie wspinał ;p

Thryen

aż sprawdziłem, masz rację mea culpa

za dużo melissy chyba wypiłem :D

guerillerro

haha, spoko, o tak melissa xd

Koneek

A mi tam pasuje, podobne miałem wyobrażenia.

HyHYyHY

Podobnie, daje radę a co z tego, że aktor mało znany? Wielu aktorów w GoT ma podobny dorobek jak nie mniejszy.

Koneek

no mi póki co też nie, ale nie ma co marudzić przed ujrzeniem go już na planie. niech charakteryzator zrobi swoje. i niech zrobi to dobrze;)

cherrylady_77

Ja tam daję mu szansę, po cichu liczyłem na Dominica Westa ale nie można mieć wszystkiego :P
Dobrze żę chociaż nie wybrali Araba. Wielu fanów było za taką opcją, ja wolę chilijczyka, chociaż mogli się postarać o kogoś znanego, w końcu Oberyn jest bardzo ważną postacią, ale pożyjemy zobaczymy, może gość będzie objawieniem jak np też mało znany Rory McCann czyli nasz Ogar.

tamerlan_2

Oby też dam facetowi szansę. Może faktycznie nas zaskoczy. Ma jednak trudne zadanie bo Oberyn to bardzo ciekawa i barwna postać. Miejmy nadzieję, że podoła zadaniu a nie będzie to łatwe.

carolina8977

Wcześniej myślałęm że castingu na Oberyna nie będzie, jedynie telefoniczne negocjacje ze "znanymi". Wychodzi jednak na to że szukają mało znanych aktorów aby się nie strzępili o wysokie gaże :P Co nie znaczy że pan Pedro wypadnie źle, może stworzy niezapomnianą kreację.

Koneek

Bałem się, że będzie gorzej, ale okazało się, że jest całkiem nieźle. Pasuje z wyglądu.

LavenHart

trzeba przyznać że trafili dobrze, z wyglądu podobny. czekam z niecierpliwością (moja ulubiona część książki i moja ulubiona postać)

oleksk16

Również jedna z moich ulubionych postaci. Miałem duże wymagania co do aktora, który go zagra. Wygląd jest OK. Miejmy nadzieję, że pod względem aktorskim podoła zadaniu.

Koneek

z początku wykrzywiłam minę na jego widok, ale po głebszym przyjrzeniu się postaci jest całkiem w porządku. Wiadomo jak się czytało to wyobraźnia działała, ale zejdźmy na ziemię :p

Koneek

według mnie mógłby być spoko, pod warunkiem, że będzie miał długie włosy (zawsze sobie wyobrażałam, że jest podobny do Richarda Armitage z "Hobbita"). Zobaczymy jeszcze jak będzie wyglądał ucharakteryzowany i jak odda postać, bo zwykle gra aktorska jest ważniejsza od wyglądu. Oberyn to moja ulubiona postać sagi, mimo, że nie pojawia się na długo, więc liczę, że będzie tak samo fajny w serialu jak jest w książce :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones