Jestem wielkim fanem rapu ale ten człowiek to dla mnie zwykły śmieć. Mam nadzieje, że go wsadzą do pudła.
No i właśnie udowadniasz swoim postem jak on wpływa na swoich fanów. Tacy ludzie jak on po prostu niszczą społeczeństwo.
Może czasem on zachowuje się po prostacku, ale teksty piosenek na prawdę są dość inteligentne i wg. mnie szczerze. Dlatego lubię go posłuchać od czasu do czasu.
Autor tego żałosnego tematu to jakiś jebany frajer i ciul. Pewnie jest życiowym nieudacznikiem, bo obraża takich wielkich artystów jak Peja.
Prawda jest tak że Rychu jest najlepszym polskim artystą hip hopowym i tak co i to jak się wypowiada i zachowuje nie umniejsza wartości jego muzyce
To widać prawda prawdzie nierówna, bo dla mnie jest zupełnie inna. I spróbuj teraz udowodnić, że to Twoja prawda jest prawdziwa, a nie moja. Czekam z niecierpliwością.
A niby kim jest Peja twoim zdaniem jeśli nie artystą?
Jeżeli założył takie zespoły jak Slums Attack,SKI SKŁAD,Lutawhuiklik.
Sprzedaż pierwszej płyty w ponad 15 tysięcy egzemplarzach jest naprawde dosc duzym sukcesem. Za co niby jego płyta była nominowana do Fryderyka? Za co Latkowski wziął go do filmu "Blokersi"? W swoim czasie zakwalifikował się do 10 najpopularniejszych ludzi w Polsce. W koncu odbiera Fryderyka razem z Decksem za 2002r. Odbiera nagrody magazynów: „Ślizgera” za przebój roku i dwa „Magazynki” w kategorii najlepszy polski wykonawca i najlepsza płyta dostaje złoty krążek itp itp...
Za co to niby wszystko osiągnął? za opierdalanie się?
Więc nie mów mi że nie jest artystą bo jest nim i to nawet bardzo zajebistym. A ty nic zapewne o nim nie wiesz i próbujesz pokazać jaki to z ciebie kozak a w rzeczywistości jesteś zwykłym hejterem... pozdro
Stary, Doda Elektroda sprzedaje 10 razy więcej płyt od Rycha Pei. Jest Twoim zdaniem artystką? Bo moim nie. A Przemo Frencel z Przemkiem Paczkowskim nie dobili nawet do złotej płyty, a artystami są. Wyniki sprzedaży mogą świadczyć co najwyżej o stopniu skomercjalizowania, a nie o artyzmie.
Rychu to cham (przez "ch", co warto zauważyć) i prostak, bandyta może nie (co najwyżej degenerat).
Artysta to każdy kto żyje z jakiejś twórczości np. kręci filmy robi muzykę itp. Doda żyje z robienia muzyki? Tak. Więc jest jakąś tam sobie artystką (lepszą lub gorszą ale jakąś jest). Peja też żyje z robienia muzyki i jest artystą, Tede jest artystą, Uwe Boll jest artystą oni wszyscy są artystami bo każdy z nich ma na swym koncie jakąś twórczość i z niej żyje
Witeczek, powiedz mi szczerze, po co tu ciągniesz dyskusje skoro Peji nienawidzisz? masz tu jakiś cel? a może misje...
Moim zdaniem forum jest dla wszystkich ;) Warto sobie podyskutowac z kims kto ma inne poglady niz Ty czy ja.
No i za to 5 dla Ciebie :-) Jako osoba nielubiąca Ryszarda A. mam takie samo prawo do wyrażania swoich opinii jak Wy - fani. A SLUmaniak powinien się zastanowić, czy aby nie wchodzi na grząskie pola hipokryzji, biorąc pod uwagę jego awanturnicze wyczyny na forum Jacka G.
A co do artyzmu - dla mnie to więcej, niż tylko zarabianie pieniędzy. Ale jeśli Doda Elektroda to dla Ciebie artystka, a jej muzyka to sztuka - to chyba nie mamy o czym rozmawiać.
A ciągnę dyskusję, bo go nienawidzę. W ogóle pytanie jest debilne, to jakbym Ciebie zapytał "Po co ciągniesz dyskusję, skoro go lubisz?"
Witeczek bycie artystą to już od dawna jest tylko i wyłącznie zawodem, tak sam jak bycie stolarzem, nauczycielem, górnikiem, policjantem itp. Sztuka stała się komercyjna od kiedy upowszechniło się szkolnictwo i prasa i już raczej taka pozostanie z tym nie się już nie zrobi. Nawet ci artyści ambitni robią swoje dzieła po to by je sprzedać. Takie są fakty. Stolarz jest stolarzem i nie ma znaczenia czy swój zawód kiepsko czy porządnie to samo jest z artystami to czy wykonują swój zawód porządnie czy nie, nie ma znaczenia wykonują go i już Doda jest artystką tyle że kiepską Peja jest artystą tyle porządnym kminisz?
Pojęcie artysta to jest określenie ogólne wszystkich piosenkarzy, aktorów, filmowców, kompozytorów itp. Taka jest prawda Bycie artystą w dzisiejszych czasach jest tylko zawodem w dodatku takim który każdy kto chce może wykonywać
"A co do artyzmu - dla mnie to więcej, niż tylko zarabianie pieniędzy" Peji glownie nie chodzi o kase bo tak jak wypowiadal sie w jednym z wywiadow o tym ze mial taka okazje sie sprzedac ale tego nie zrobil. Powiedzial ze mogl miec zajebista fure domek z basenem itp. Peja jest blizej ulicy nie biega po bankietach rowniez nie szpanuje kasa nie to co Tede.
Tyle, że Tede jest po prostu prawdziwszy - bo ma kasę i zachowuje się jak człowiek z kasą. Nieważne.
Naprawdę sądzisz, że gdyby Rychowi chodziło tylko o pieniądze, to by o tym powiedział swoim fanom, którzy w większości są niezamożnymi degeneratami? To by było samobójstwo. Gość może i jest głupi, ale nie aż tak. A czy się sprzedał? Tak. Jak każdy.
Co to znaczy ze Tede jest prawdziwszy? Prawdziwszy jako artysta? Pieniadze co do zachowania nie maja przeciez najmniejszego wplywu. Heh nikt zaden zdrowy artysta badz tez piosenkarz ;) nie powiedzialby ze chodzi mu tylko o kase. Ja osobiscie nie lubie Tedego. Hm nie ma zadnego artysty ktory rozdaje swoje plyty i bilety na koncert kazdemu komu popadnie z czegos musi zyc rowniez i wytwornie plytowe musza sie z czegos utrzymac dlatego np: Peja nawoluje i zacheca do tego zeby popyt na jego plyty byl wiekszy i coraz wiekszy.
Prawdziwszy jako człowiek.
Stary, Tede wypuścił 5 woluminów DJ BUHHA do sieci, za darmo, dla fanów. Możesz pisać, że chodzi mu o hajs, ale fakty temu przeczą.
Pancefaust dobrze mowisz :) razem z Iceman zrobili kawal dobrej roboty wielki szacunek dla nich;]
Tede jest duzo bardziej pazerny na kase niz Peja. Swiadcza miedzy innymi wystepy Tedego w programach takich jak: Bezele, Operacja tuning i te jego 250 Samsungow ktore wypuscil. Peja nie pcha sie do czegos takiego.
A TY JESTEŚ MŁOT I MOŻESZ STĄD JUŻ ZNIKNĄĆ.
Fajne zdanie pasuje jako zaadresowane do Ciebie Witeczek
Ziomku, widzę, że śledzisz moje poczynania :-) Fajne to wiadomo - bo moje, a że moje, to naturalnie nie może być adresowane do mnie. Tak czy siak - wylajtuj.
Pancefaust dobrze mowisz :) razem z Iceman zrobili kawal dobrej roboty wielki szacunek dla nich;]
Tede jest duzo bardziej pazerny na kase niz Peja. Swiadcza miedzy innymi wystepy Tedego w programach takich jak: Bezele, Operacja tuning i te jego 250 Samsungow ktore wypuscil. Peja nie pcha sie do czegos takiego.
Pełna racja Peja to artysta który zrobił w swym życiu coś z niczego a Tede to beztalencie które nawet porządnego głosu nie ma