Rachel McAdams

Rachel Anne McAdams

8,2
65 828 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Rachel McAdams

Marnowała się dziewczyna w tych komediach romantycznych. Jej rola w Detektywie jest zaskakująco dobra!

tsst

Zgadza się - nie wiem, kto był w stanie dostrzec zawczasu jej potencjał, ale to naprawdę doskonały wybór do tej roli.

Gruntowny

Popieram

tsst

Chyba żartujecie.

skatefish

zapewne nie, ale to nie ich wina. to jest celowy zabieg, zeby 'przekwalifikowac' zadna aktorke, wcisnac ja do serialu, ktory cieszy sie naprawde dobra slawa i zmuszac pozniej do kreowania opinii tego typu. sezon drugi za nic nie przebije pierwszego, ale rola mcadams na pewno nie podniosla ani nie wniosla tutaj niczego zaskakujacego.

Promythion

Moim zdaniem ogólnie drugi sezon jest słabiutki. Zmiana tempa, dobór aktorów i scenariusz nie dorasta do pięt pierwszej wersji. Oprócz muzyki i zdjęć przeżywam głęboki zawód.

tsst

To samo pomyślałem.

tsst

Do True Detective musiała sporo poćwiczyć na siłowni. Wcześniej raczej od tego stroniła. Tymczasem w True Detective ma wyraźnie rozbudowane ramiona, jak na kobietę. Obejrzałem na razie jeden odcinek, ale to się rzuca w oczy. Duży kontrast w stosunku do tego jak kiedyś wyglądała.

tsst

Jej rola to najsłabszy punkt serialu. Bohaterka zupełnie nieciekawa, wręcz odpychająca. Pewnie to zasługa scenariusza i po prostu braku warsztatu McAdams.

Niech lepiej zostanie przy komediach romantycznych, z gatunku "ciepłe kluchy". To jej wychodzi najlepiej.

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Dlaczego stosujesz prostackie, przeczytane gdzieś w internecie epitety wobec osób których nie znasz? Jesteś niedorozwinięty czy to tylko chamstwo?

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
marcin261287

Zgadzam sie w 100%
Zagrała tragicznie

tsst

Lepiej późno niż wcale:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones