Reese Witherspoon

Laura Jeanne Reese Witherspoon

8,0
33 828 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Reese Witherspoon

pytam o to bo dla mnie ona wyglada jak cos w rodzaju 'mojej siostry' (nie w sensie doslownym - ja nie mam siostry ;p), ma strasznie dziecinna urode i mimo ze nie jest brzydka to w najmniejszym stopniu mnie nie pociaga, jak na nia patrze to jakbym widzial mala dziewczynke a nie kobiete :FF

Nie, no. Ładna jest - to trzeba przyznać, ale z drugiej strony, fuckt, wygląda jak dziecko ;)

Co do jej umiejętności aktorskich, to ja oglądałem tylko film: "Szkołe uwodzenia" i jak nie byłem, tak dalej nie uważam jej za super aktorkę. Może kiedyś będzie, ale dla mnie na razie - nie. Chyba w ten weekend poogladam Spacer po linie - zobaczymy.

To, że dostała oscara to już inna sprawa. Nie zawsze z rozdaniem nagród na tej gali się zgadzam.

Mi jej typ urody akurat bardzo sie podoba :)

Jesli zas mowimy o aktorstwie to nie uwazam zeby to byla zla aktorke.
Jak na mlode pokolenie trzyma poziom ;)

mojo_risin

Jest taka średnia z wygladu ani taka przepiekna ani taka brzydka

Wg mnie jest ładna, ale ma taki wysunięty podbródek, dość śmiesznie to wygląda..=P Aczkolwiek jest ładna.

W "Jak w niebie" moim zdaniem byla swietna i slicznie wyglądala:) A poza tym oprocz dziwnego podbrodka ma smieszny odstep miedzy brwiami:D:D

jesli chodzi Ci o sexy w stylu blond gwiazdek popu (np. britney, xtina) to: NIE. ale jesli pytasz czy jest atrakcyjna jako kobieta to: ZDECYDOWANIE TAK.
o takim typie jak te 2 wymienione, wiekszosc facetow marzy na jedna noc i tyle. a taka Reese (przynajmniej dla mnie) to marzenie na temat zony, matki dzieci. no i w ogole kobiety, z ktora moglbym spedzic reszte zycia, nie ogladajac sie na ulicy za jakimis blond-laseczkami.
mam nadzieje ze w miare jasno to wytlumaczylem :)
pozdrawiam

podpisuję się pod crisem ;D
Jest bardzo ładna, ale nie sexy.

Widziałem ją chyba tylko Spacer po linie.

Nie zaliczyłbym jej do grona tych SEKSOWNE BOMBY czy HOT ale za to do tych słodziutkich :) Jest na pewno bardzo kobieca. Ma piękny głos.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones