Robert CarlyleI

8,1
12 041 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Robert Carlyle

...za role Adolfa Hitlera przynajmniej nominacja jak nie oscar,naprawdę to była chyba rola jego życia !!!

lolo776

W życiu nikt nie oddał tak emocji i dojrzewania Hitlera do roli Fuhrera jak Carlyle. Niestety to Hitler więc zły bo wystarczy zagrać przeciętnie papieża i wszyscy są zachwyceni. Skandal.

Jordan66

Nie o to chodzi Jordan, "Hitler" byl bowiem produkcja telewizyjna, wiec na Oscary sie nie lapal.

lolo776

Przecież ta cała akademia to jedna wielka ściema. W tych oscarach chodzi tylko o jedno, o kasę! I tu tkwi ból.

DziadziaMET

Za papieża ktoś dostał Oscara? Żeby dostać tę nagrodę trzeba zagrać w banalnym filmie poruszającym problem "nietolerancji" lub przedstawiających mniejszości narodowościowe lub seksualne.

nd39

"Przedstawiającym" miało być...

nd39

Ja nie mówiłem bezpośrednio o Oskarze dla Carlyle, ale o ogólne docenienie aktora. Weżmy na przykład to co się działo wokół przeciętnego aktora komediowego jakim jest Adamczyk - wszyscy się nim zachwycają z urzędu bo zagrał Papieża, a że zagrał beznadziejnie, nie pokazał nic z głębi jaką nasz Papież posiadał, absolutnie nic to mniejsza sprawa, ważne że zagrał. Wkurza mnie taka niesprawiedliwość. To u nas, ale Ameryka też ma swoich bohaterów i antybohaterów. I tak - genialnie zagrany Charles Manson nie miałby szans na Oskara z przeciętnie zagranym Kennedym.

Jordan66

Masz rację. Tak jak ostatnio wystarczyło zagrać pedała. Przeciętnie zagrany król murzynów też na pewno zwiększyłby szansę na Oskara.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones