Robert Downey Jr.

Robert John Downey Jr.

8,9
158 506 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Robert Downey Jr.

Ściągnęłam ostatnio piosenkę Roberta Downeya - I wish i had a River i... jestem pod wrażeniem.Świetnie śpiewa! Jego gruby głos dodaje całych barw piosence.
Może ktoś chętny do posłuchania tej piosenki? Chętnie wyślę na maila zainteresowanym ;)

monicamoniaa

Ja chętnie posłucham:) Mam płyte Roberta .The Futurist. (i jest światna!) ale piosenki ,,I wich had a River,, jeszcze nie słyszałam... e-mail : brokensmile@wp.pl będe bardzo wdzięczna :)

brokensmile

Ja też bym prosiła o tą piosenkę. Mój email Marli54@op.pl będę bardzo wdzięczna :)

Mayila

Wyślę dzisiaj wieczorem ;) Pozdrawiam.

monicamoniaa

Dzięki. Nie sądziłam że Robert tak ładnie śpiewa :). A wie ktoś czy gdzieś w necie da się posłuchać jego innych piosenek?

monicamoniaa

Dziekuje Ci bardzo monicamoniaa :) A masz może jego piosenke "Snakes"?(chyba z soundtracku z Ally McBeal,ale nie jstem pewna)... jesli tak to tez prosiłabym o przesłanie:) Pozdrawiam:) i z góry dziekuje:)

brokensmile

Nie za ma co.
Jak będę miała czas i jak siądę na kompa na dłużej a nie na 5 minut jak zawsze to pościągam jeszcze kilka jego piosenek.A najlepiej jakie tylko sie da,wszystkie :) Więc jak coś dorwę jeszcze to powysyłam.Maile Wasze mam zapisane jakby co więc no problem.
Buziii :):*

monicamoniaa

Dzięki. Będę wdzięczna jeśli mi wyślesz te piosenki :)

Mayila

Rzeczywiście fajnie brzmi, ciekawy klimacik

monicamoniaa

Będę wdzięczna!dobbiacco.atersee@gmail.com RDJ jest niesamowicie
muzykalny!Poszukaj na you tube-sa różności.Dziękuje i pozdrawiam!

dobbiacco_attersee

sory!attersee!!-za krótki!!!!!!!!!!!!!!!!!!

dobbiacco_attersee

Nie wiem czy ktoś z was oglądał Ally Mcbeal (grał w 4 sezonie i strasznie mi się spodobał!) ale Robert tam występował i zaśpiewał ze Stingiem - Every Breath you take i powiem wam, że to było coś. Ma niesamowity głoś. Polecam też Vonda Shepard & Robert Downey Jr. - Chances are.
Gdyby ktoś mógł napisać jakieś inne tytuły jego piosenek to chętnie bym posłuchała z góry dziękuje :)

amm2

http://www.stlyrics.com/songs/r/robertdowneyjr8331.html

Macie tu strone z tekstami piosenek Roberta,a obok tekstu po prawej stronie,mozna odtworzyć nagranie i posluchac jego piosenek.

amm2

Dużo jest na you tube.Wpisz "Man like me"-a dalej..już poleci..Pięknie
zaśpiewał "Smile"Chaplina-jest w dwóch wersjach;z filmu-kameralna- i
bardziej nowoczesna;w duecie;tylko nie pamiętam ,z kim.Jesli trafisz na 3-4
częściowy wywiad z Ophrą Winfrey-to w ostatniej części też tam spiewa..Jest
niesamowicie muzykalny..

monicamoniaa

Ach...
River... właśnie leci wokół mnie ,,Chances are" :)
Rewelacja...
Rewelacja...
100/10!

monicamoniaa

a ma ktoś, albo wie gdzie mogę znaleźć (strona, film) Lady Blue?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones