Robert Knepper

Robert Lyle Knepper

8,3
10 590 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Robert Knepper

Czy możecie polecić mi jakieś inne filmy z udziałem tegoż wspaniałego aktora? Ale takie, w których pojawia się dość często, a nie sporadycznie ;)

Ravenheart

Siemka :) Widze że tez jestes fanem Roberta tak jak ja :) Obejrzyj sobie film "Gatunek 3" on gra tam jedna z głownych ról chociaż gdzies w ponad połowie filmu ginie. Jest jeszcze " Osaczony". Jak bede mieć cos jeszcze gdzie nie pojawia sie sporadycznie to napiszę.
Pozdrawiam :)

mkobosz

w osaczonym wystepuje sporadycznie..............

Ravenheart

oglądnij sobie ,,When the bough breaks'' po naszemu ,,Dłonie'';) nie gra za często no ale gra w ogóle

Ravenheart

No w "Dłoniach" to on tam przemyka co jakiś czas przez plan i w sumie nie tak dużo go, no ale dokładnie tak jak pisze Macrogo ważne że wogóle jest. Swoją drogą, aż dziwne że tak dobry aktor (mówicie co chcecie według mnie jest świetny) albo gra jakieś małe epizodziki, albo występuje w jakiś serialach tzn. w niektórych odcinkach :P (np."Potępiony", "Na celowniku") i widz ma czasem szczęście że wogóle zobaczy go na ekranie... Dobrze chociaż że w PB dłużej gości i gra wyraźną, charakterystyczną postać :D

A i mam pytanie czy w filmie "Good Night and Good Luck" Robert też się pojawia sporadycznie czy jakoś więcej gości na ekranie? Chcę obejrzeć, a wiedząc że pan Knepper trochę pobędzie w filmie z pozytywnym podejściem go włączę ;]

Achajka

Niestety nie, w "Good Night" jest na ekranie może ze dwie min:(. Inne filmy, w których zagrał: Jaded; Gas z 1996, Food and Lodging z 1992 - w obu gra "tego dobrego", filmy obyczajowe i raczej dość przygnębiające, wiem, bo widziałam:). Polecam też odcinek "Prawa i porządku: Zbrodniczy zamiar"(tyt. org. Law & Order: Criminal Intent- serial leci na Hallmarku - ale można go ściagnąc z netu:)) pt The good doctor, świeży dość, bo z 2001 - odcinek jest cały jego, jakoże gra doktora, oraz odc "Nikity", tego serialu, co kiedyś leciał na Polsacie bodjaże - tytuł org."La Femme Nikita" z 2000 tyt odc. Toys in the Basement. Co wiecej: serial HBO Carnivale też prod świeża 2003-2005 oraz inna prod Hallmarku, 2 częściowe, więc długie:), dzieje rodziny Kennedy'ch pod jakże symbolicznym tytułem "Jackie, Ethel, Joan: The Women of Camelot" :) - gra Roberta Kennedy'ego, więc dość znaczna rola:D

rory_3

wróć:) "Jaded" - to jeden film z 1996, a "Gas, Food and Lodging"- to drugi z 1992...

rory_3

Hmm....Opisane filmy widziałam ;) A ja mam pytanie dotyczące innego filmiku, mianowicie "Dead Of Night", co to jest? Ktoś widział? Ja dorwałam jedynie screeny (kilka), które są...dość pikantne. Filmu nigdzie nie mogę dorwać :/

Law & Order:CI dobra rola xD Zwłaszcza podobało mi sie przesłuchanie (pomijam już fakt, że ślicznie mu w czarnym), na którym w pewnym momencie sie wydarł :) Lubię u niego złość, zakrawającą o furię...

Ravenheart

Robert Knepper gra w serialu "Carnivale". Pojawia się w 12 odcinkach. To właśnie w tym serialu zwróciłam na niego uwagę. "PB" nie oglądam. Próbowałam, ale po kilku odcinkach odpuściłam sobie.

Eriu

Carnivale nie widziałam, ale mam kilka screenów z tego sierialu. Kogo on tam konkretnie gra? Mam też fotkę jak Knepper obiera ze skóry królika w jakimś lesie (chyba lesie) oraz inna fotka, kiedy rzeźbi na łodzi postać kobiety- wie ktoś może z jakich to filmów? :D

Bloody_6

Gra dziennikarza radiowego. Naprawdę bardzo dobrze go zagrał. Jego bohater wzbudzał sympatię.

Eriu

Dziękuję za odpowiedź. Hmm... Jak dla mnie to nawet zły charakter zagrany przez Kneppera, wzbudza sympatię :D
Jednak serial zapowiada się ciekawie. Słyszałam kilka zdań i każda osoba mówiła same pozytywne rzeczy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones