Robin WilliamsI

Robin McLaurin Williams

8,8
56 050 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Robin Williams

A co jeśli Robin Williams nie chciał być podwładnym illuminatów i oni wydali na niego wyrok śmierci bo nie chciał być ich marionetką na ich usługach ;? Może chcieli go kupić i żeby podpisał z nimi pakt że będzie robił to co każą a on się nie zgodził bo miał swoje zasady i go zabili a do mediów podali plotkę że sam się zabił ? rodzina nie może jego powiedzieć jak było bo dostaną tak samo kulkę jak on dostał ? Skąd mamy pewność że nie jest ofiarą typów z Illuminati którzy zabiją każdego kto się od nich odetnie ? Wiele postaci było w Illuminati i jest ich cała masa jak Eminem , Lady Gaga ,Rihanna ,Justin Bieber,Michael Jackson , Jay-z i Byonce , czy Emma watson .To kilka postaci które są ich marionetkami a jeśli Robin Wiliams też mógł być przez nich namawiany do współpracy ? To był dobry człowiek o pogodnym usposobieniu i bardzo sympatyczny moim zdaniem .Myślę że mógł być uknuty spisek jakiś co do jego śmierci tak samo jak było z Michaelem Jacksonem że niby zginął przez błąd jego lekarza który się nim opiekował .A tutaj mogło być podobnie bo masoneria bardzo rządzi mediami i podają nieprawdziwe informacje które są bredniami a ludzie w to wierzą i myślą że to jest prawda bo tak mówi tv . A prawda taka jest że Robin mógł zginąć bo nie chciał mieć nic wspólnego z masonami i się od nich może też chciał odciąć kto tam go wie ?

Nie zapominajmy, że w ostatnich dniach swojego życia nie wyglądał dobrze. Często interpretując jego liczne cytaty można odnieść jasne wrażenie, że miał depresję. Mówił: "Wystarczy tylko się uśmiechnąć, by ukryć zranioną duszę, i nikt nawet nie zauważy jak cierpisz". To był mądry człowiek, ale czuł się bardzo samotny. Nie zapominajmy, że był aktorem, a nie chciał, aby ktoś się nad nim użalał. Ktoś, kto nie przeżył tego, co ten człowiek, nie będzie w stanie tego zrozumieć. Robin faktycznie mógł być szantażowany przez illuminatów, ale tego prawdopodobnie nigdy się nie dowiemy, Masz rację - ta organizacja jest bezwzględna. Niemniej jednak Robin chorował na depresję, co widać po jego wyrazach twarzy, zachowaniu w ostatnich tygodniach życia. Ostatnie zdjęcie Robina Williamsa: http://s.afterparty.pl/i/ostatnie-zdjcie-robina-williamsa-NEWS_MAIN-103932.jpg

użytkownik usunięty
butterfly000

Oczywiście przecież do tej organizacji należą najbogatsze rody światowe jak Rockefellerowie , Kennedy czy Rusweltowie , oni mają w rękach cały przemysł muzyczny i filmowy ale także kierują poczynaniami prezydenta Usa Baracka Obamy i mają swoje wtyki w Watykanie nawet i tam kontrolują samego papieża Franciszka .Co dalej oni przecież stoją za morderstwami takich sławnych osób w mediach jak : Księżna Diana , Prezydent Georg Kennedy , Michael Jackson ,Elvis Prasley , Merlyn Moonroee , 2 Pac Shakur ,Brandon Lee i Bruce Lee , Książę Ferdynand i jego żona , większość tych osób zginęła właśnie bo tak chcieli i planowali illuminaci . Czytałem o tym co stało się z Robinem jak jego przyjaciółka go znalazła powieszonego na pasku w jego mieszkaniu ,podobno przed śmiercią pożegnał się listownie ze swoją córką która jest w moim wieku 25 lat .Co dalej wykryto u niego Parkinsona kilka dni przed samobójstwem .Było wzmianka że nadużywał narkotyków ale nie wierzę że Robin był narkomanem albo alkoholikiem .Ten człowiek był dobry ,miły ,spokojny on nie mógł być naćpany i schlany jak większość gwiazdek kina .Mógł mieć depresje czemu nie ? , ale czy te całe masony mogły nie być też przyczyną jego załamania nerwowego ?

Również nie uważam, aby Robin był uzależniony od narkotyków czy alkoholu.
Całkowicie się z Tobą zgadzam, illuminaci mogli przyczynić się do jego śmierci - nie zginął przecież śmiercią naturalną.
Wybacz, ale nie uważam, abym mogła dalej kontynuować polemikę z Tobą, zbyt mało wiem na ich temat, a Twoja wiedza jest znacznie większa od mojej. Nie jestem tak obeznana w temacie jak Ty i nie jestem dobrą osobą do dalszej dyskusji.
Niemniej jednak podziwiam Twoją wiedzę na temat illuminati i ich wpływu na życie całego świata.

użytkownik usunięty
butterfly000

Nie wiem czy to miał być sarkazm albo ironia ? xd Ale przecież ja sam naczytałem się o tym w internecie i teraz tutaj się wam wymądrzam a to każdy może sobie poczytać w necie .Tutaj nie piszę o niczym takim co inna osoba nie mogła by poczytać w necie i tutaj prawić kazania .A ja nie mam przecież wypranego mózgu żeby wymyślać nie wiadomo co tylko jak się już wie o takich sprawach jak Illuminati to nic mnie by nie zdziwiło jakby taka teoria była prawdziwa i nie mylna .Ale naprawdę możesz też śmiało o tym poczytać i też podnieść swoją wiedzę na ten temat , ja też byłem zielony w tym temacie i wielkie gówno wiedziałem na ten temat a potem też ktoś mnie oświecił że takie coś istnieje i zaczołem o tym czytać .

Pogrążyłam się w lekturze jakąś godzinkę temu. ;)
Nie twierdziłam, że sobie coś wymyślasz, tylko nie uważam się (jeszcze) za osobę odpowiednią do dyskusji na temat tej organizacji.

butterfly000

To sobie pogadaliście.. Sfermentowany rosół wymieszany z czopkiem na katar, wessane nosem.

Illuminati roz******ę ci oko i wsadzę do twojej za*****j d**y!

O co dokladnie chodzi z tymi Illuminatami? Szczerze mówiąc, nigdy o nich nie słyszałam, dopiero niedawno gdzieś mi się ta nazwa obiła o uszy, ale nic więcej. Może ktos mi przybliży temat?

użytkownik usunięty
patii1234

Postaram się trochę przytoczyć .Wg historii powstała ta organizacja w roku 1776 miała zbierać naukowców którzy mieli za zadanie walczyć z kościołem .Obecnie jest inaczej oni rządzą światem z ukrycia i mają swoją siedzibę podobno w Kanadzie .Należą do nich największe rody masońskie jak Rusweltowie ,Rockefellerowie czy Kennedy .Oni kontrolują przemysł muzyczny i filmowy mają swoich ludzi w Fbi a nawet w Watykanie .To oni stoją za zabiciem wielu słynnych aktorów i piosenkarzy jak Michael Jackson , Księżna Diana , Prezydent Kennedy , Marlyn Moonroee, Elvis Presley , 2 Pac Shakur , Bob Marley , Wielu z gwiazd USa należy do nich .Oni stoją też za zamachem na dwie wieże w stanach i wymyślili sobie postać medialną jaką jest Osama bin laden .A bin ladena nie było to był zamach zaplanowany by Usa mogła czerpać ropę od Iraku i miała pretekst do wojny z nimi .Co dalej Illuminaci przyczynili się też do śmierci jana pawła 1 który został otruty bo chciał kontrolować na co idą pieniądze z Watykanu .Dalej co było z abdykacją papieża benedykta oni też za tym stoją i to z ich woli i rządów musiał papież zrzec się pełnienia tej funkcji .Kto z nimi podpisze cyrograf to tak jakby podpisywał pakt z diabłem nie ma już odwrotu jak się wejdzie w ich świat i się tam w nim jest .Jak się chce odejść tak jak zrobił to michael jackson zniszczą ciebie w mediach i zrobią z ciebie ćpuna albo alkoholika lub schizofrenika który podpala domy czy morduje zwierzęta .Tak więc oni manipulują też prezydentem Usa który też jest masonem i jest na ich usługach .Wszystkie decyzje które podejmuje Barack Obama idą z góry od rodów masońskich a nie że on sam z siebie wypowiada wojnę Irakowi albo walczy teraz ostatnio z Koreą .Zresztą azjaci też mają swoich ludzi w illuminati .W teledyskach gwiazd typu Rihanna czy Eminem albo Jay-z i Lady Gaga są ukryte symbole illuminatów jak oko zakryte ręką albo piramida znak masonów z okiem które patrzy . Tak więc oni są w Illuminati zresztą w Illuminati był też Walt Disney a także nawet nasz papież Jan Paweł 2 który też wiedział o nowym porządku świata ( NWO ) który chcą stworzyć masoni .Bo oni dążą do tego żeby stworzyć aglomerację miejskie w których każdy człowiek będzie miał wszczepiony mikroczip kontrolujący to co robi i jak się zachowuje /postępuje żeby mogli śledzić każdy nasz krok .Co dalej to oni stoją za wprowadzeniem acta żeby kontrolować internet i to co piszemy na forach .Oni też podobno stworzyli coś takiego jak karty illuminati na których było zapisane jakie zamachy będą planować w przyszłości . I to się sprawdziło potem jako zamach na dwie wieże w stanach 11 września 2001 roku czy atak na biały dom . Tak więc oni zaplanowali te zamachy a nie al kaida i jakieś terrorysty irakijskie .To oni wyszkolili tych z Al kaidy dziwne i niedorzeczne a jednak to prawda jest i fakty autentyczne .Oni zabiją każdego kto się im sprzeciwi tak jak zrobili to z raperem 2 pacem Shakurem który nagrał kawałek Kill Illuminati i potem został niby to jak wynika z mediów zabity przez gangstera z broni palnej .Co dalej aktor Brandon Lee też zginął przez ich spisek bo został postrzelony na planie filmu Kruk z broni palnej załadowanej ostrą amunicją a nie ślepakami . Przypadek ? nie sądzę to było celowe zamierzenie żeby się go pozbyć a nie że zginął przez błąd scenarzystów .Tak więc zginął tak samo Prezydent Kennedy bo za dużo wiedział i stał się niewygodnym świadkiem i mógł im zaszkodzić i za dużo powiedzieć na tematy ich knowań .Co do zamachu na Jana pawła 2 są też dociekania że masoneria mogła to wszystko spreparować albo zrobić tak żeby wyglądało na zamach a zamachu na niego w ogóle nie było .Ale te znaki są w teledyskach jak pokazują palcami rogi szatana .Rihanna nawet nazwała siebie królową illuminati bo w jej teledyskach pojawiają się już od dawna takie napisy .Co do Biebera też jest w illuminati ich marionetka ale zarzeka się że jest katolikiem a nosi bluzki z emblematami illuminatów i pokazuje na zdjęciach ich znaki ;/ Nawet w Polsce oni mają swoich wyznawców jak Doda albo Nergal .

Szkoda tylko ze tak mała garstka ludzi zdaje sobie sprawę co się na świecie rozgrywa

użytkownik usunięty
patii1234

To przejdę jeszcze dalej Illuminaci stoją też za zatruwaniem nas z powietrza Chemtralis czyli te smugi na niebie które pozostają na niebie po przelatujących samolotach to opady chemiczne które są uwalniane z dysz samolotów .Oni trują powietrze żeby wytruć potencjalnego człowieka .To nie są chore wymysły to nie są brednie wyssane z palca i jakieś teorie spiskowe i głupie pisanie dla żartów .Oni też stoją za tym że była 1 i 2 wojna światowa wynajeli tego chłopaka który zabił arcyksięcia Ferdynanda i jego żonę żeby był pretekst do rozpętania wojny .Potem wynajeli Adolfa hitlera żeby zorganizował i przeprowadził wojnę światową i zaatakował inne państwa .To oni nim kierowali tak naprawdę .Niemożliwe i nie można tego pojąć ? Tak wiem że to jest szokujące bo ludzie nie znają prawdy i tego jak było naprawdę ale to Illuminaci zrobili wojny światowe a nie Adolf Hitler który był tylko zwykłym sługusem i był tylko takim jakby przylepcem który musiał robić co mu każą rody rządzące światem z ukrycia .Tak więc jak zginął naprawdę 2 Pac Shakur że zabił go jakiś gangster ? A jednak nieprawda to jest .Tak samo z otruciem papieża jana pawła 1 cyjankiem potasu .Albo to kłamstwo ze śmiercią aktora Brandona Lee na planie filmu Kruk że to był niefortunny wypadek oooo nie to było zaplanowane działanie i zamach na jego życie .Co dalej tak samo jak zabili Kennediego on zginął nie z rąk przypadkowego zamachowca tylko dlatego bo wiedział za dużo i mógł zaszkodzić wielu masonom .Tak samo Księżna diana nie że zginęła w jakimś wypadku samochodowym tylko to było zaplanowane morderstwo bo była szkodliwa .Tak skończył też michael jackson zrobili z niego pedofila i zniszczyli jego wizerunek sceniczny w mediach i prasie a on niszczył ich symbole w jednym ze swoich teledysków to uznali to jako akt wandalizmu i zabronili go puszczać w Tv .Taka prawda jest że Illuminaci wykreowali wiele fikcyjnych postaci jak osama bin laden wielki przywódca al kaidy który tak naprawdę być może był wynajęty żeby zaatakować dwie wieże i żeby potem mieli pretekst jak wspomniałem już do wojny z Irakiem .Walt Disney też należał do masonerii i w swoich bajkach animowanych ich symbole pokazywał ukryte .

Sama nie wiem czy w to wszystko wierzyć. Jakieś dziwne się to wydaje. Skoro oni działają tak długo, to dlaczego jeszcze nie wszczepili tych czipów? Dlaczego niby w internecie są o nich informacje, skoro są tajną organizacją? Powinni raczej nie chcieć się ujawnic. W każdym razie, nie wiem jakie mieć do tego podejście. Na razie ani w to nie wierzę, ani nie odrzucam takiej możliwości, że to prawda. I chyba w sumie nigdy się w 100% prawdy nie dowiemy.

użytkownik usunięty
patii1234

Bo sprawa tak wygląda że oni chcą żeby wiedzieć że są na świecie i działają żeby zdobyć władzę i zapanować nad nim ( coś jak w filmie o szaleńcach którzy chcą opanować cały świat ) tak tylko tutaj mamy rzeczywistość .Nie znamy ich twarzy i jak wyglądają ale w necie jest o nich pełno informacji ale nie mówią nic prawie w mediach ani w gazetach czy radiu .Oni nie tak że się ukrywają przed ludzmi jako istniejąca organizacja tylko ukrywają kto wchodzi z rodów masońskich w ich skład i jak się te osoby nazywają .Przykładowo wiemy że chcą zrobić zamach jakiś ale nie wiemy z jakiego rodu wyszedł taki pomysł i kto to zaplanował zero info kto i skąd ;/

użytkownik usunięty

Czyli według ciebie całe zło na świecie to sprawka Illuminatów? I kto tam jeszcze do nich należy? Kubuś Puchatek?

użytkownik usunięty

Nie twierdzę tak ani nigdzie nie uważam że całe zło na świecie to sprawka illuminatów .Bo ich organizacja powstała dopiero pod koniec 18 wieku .Podam kilka przykładów gdzie mówią na ich temat najnowszy kawałek madonny Illuminati z jej najnowszej płyty tam śpiewa o gwiazdach powiązanych z nimi które do nich należą .Co dalej proza Dana Browna powieść Anioły i Demony tam jest na temat illuminatów na podstawie tej powieści powstał przecież nawet film .Akurat ta powieść nie mówi całej prawdy o illuminatach i nie odkrywa całej prawdy o ich dokonaniach i tym co zrobili i jakie mają przewinienia że tak powiem . Ostatnio był na tvp 1 serial o tajnych organizacjach na świecie i była tam mowa pokrótce na temat illuminatów . W internecie dużo o tym pisze wystarczy wpisać nawet na you tubie są filmiki Illuminati w przemyśle muzycznym i można sobie obejrzeć jak się chce tylko .Co dalej grupę jedną tutaj ktoś mnie sam polecił że śpiewają na temat właśnie tej organizacji grupa Gamma ray '' No world order '' A w internecie jest dużo na temat illuminatów z neta właśnie większość wyczytałem na ich temat bo akurat powieść dana browna nie do końca i tylko trochę odkryła kim byli i są illuminaci i nie pokazuje ich dążeń ani prawdziwych celów i to co osiągneli .Temat teraz jest modny ogólnie illuminatów i dużo o tym mówi się .Sam niedawno w necie zaczołem o tym czytać bo ktoś mnie w to wprowadził i mnie tym tematem zainteresował .Sam nie wiedziałem na ten temat nic i nie miałem pojęcia kim są illuminaci .Dopiero od jakiegoś czasu czytać zaczołem na temat tej organizacji i się dowiedziałem wielu rzeczy na temat ich działania w przemyśle muzycznym czy filmowym albo nawet ich władzy w Watykanie czy ich wpływie na rządy prezydenta Usa i manipulacji mediami .Wystarczy poszukać w necie poszperać i można samemu wyczytać wiele o ich działaniach i tym jakie mieli cele co do tego co dzieje się na świecie .

użytkownik usunięty

Tyle że w internecie są niezliczone ilości informacji, tak samo jak teorii. Nawet nie tyle co w internecie ale ogólnie na świecie. Nie we wszystko należy tak wierzyć ponieważ nie wszystko jest prawdą.

użytkownik usunięty

Odniosę się jeszcze do tego postu a w gazetach i w tvp ile kłamstwa jest i ściemy i jak robią wodę z mózgu i brednie podają nam na talerzu .Gdzie napiszą w którejś gazecie o tym illuminati albo o tych morderstwach jakie dokonali lub o atakach jakie zrobili ? W Tvp za to mówią prawdę jak jest opłacana przez tych z góry rząd kontroluje i tam akurat mówią prawdę ;/ Moim zdaniem więcej ściemy jest w mediach bo tam więcej nas przerobią jak w maszynce mięso a my to łykamy . Wszędzie kłamią a najbardziej w tych gazetach które wydają ci co niby są polakami ale tylko na papierze . Tak więc w Usa to samo robią nawet mają wynajętych aktorów którzy grają scenki dla wiadomości niemożliwe nie można tego pojąć że takie są rzeczy na świecie ? a jednak takie są rzeczy nie wiemy nawet co się dzieje na świecie naprawdę . Nie mamy pojęcia że być może jesteśmy karmieni z ekranu bredniami a prawda jest zupełnie inna . Wierzyć w Tvp na pewno nie zajdziemy wtedy daleko tylko będziemy nadal wierzyć w to i uznawać za prawdę . W Tvp to ja oglądam tylko seriale albo filmy i czasem sport bo to co podają do informacji to przefiltrowane popłuczyny które są zrobione tak żebyśmy w to uwierzyli bo tak powiedział prezenter . A media kłamią i to już dawno jest prawdą . Akurat wolę w necie poszukać prawdy o tym bo tam chociaż jest coś napisane co można jeszcze uznać za prawdę .W Tvp za to jadą na całego robiąc nam pranie mózgu tak samo prasa nie czytać bzdur które nijak mają się do rzeczywistości .

A może Robin Williams od dawna był właśnie ich marionetką i nie potrafił się z tego całego bagna wydobyć.Wiedział o zbrodniach tej organizacji,ale brakowało mu odwagi o tym wszystkim powiedzieć przez co wpadł w ciężką depresję,która doprowadziła go do takiego końca.Teraz można sobie tylko tak spekulować,bo prawdy nigdy się już nie dowiemy.

użytkownik usunięty
greggmm

Ale ile oni osób sławnych zabili to masakra .Przykładowo podam Michael Jackson , Tupac Shakur , Marlyn Moonroe, Elvis Prasley , Bob Marley , Bruce Lee i Brandon Lee , Prezydent Kennedy , Księżna Diana , Amy Withouse .... Dużo tego jest być może ich ofiarą też był nieszczęśliwy Robin Williams który nie miał jak się od nich uwolnić ? Jak zabili na zlecenie Michaela bo się od nich chciał odciąć i nie chciał dla nich już pracować i zaczął mówić o nich w swoich prywatnych nagraniach ? Albo raper słynny Tupac Shakur zginął dlatego bo nagrał kawałek o tytule Kill Illuminati gdzie sprzeciwiał się tej organizacji .Co tam było dalej marlyn moonroe mogła też zginąć nie że przez jakieś lekarstwa że zażyła dużą dawkę i umarła leżąc półnaga w łóżku tylko oni mogli jej w tym dopomóc .Brandon Lee zapewne słyszał pan o filmie Kruk na którego planie zabity został syn słynnego karateki Bruca Lee? Tak więc to też spisek masonerii kula załadowana była do pistoletu gdzie powinny być ślepaki a była to ostra amunicja .Facet został postrzelony podczas kręcenia jednej ze scen i został ranny śmiertelnie gdzie go już nie uratowano .To było zamierzone gdyż tak sobie by ta broń była naładowana na planie filmowym ostrą amunicją ? Pewnie im też zagrażał był przeciwny im i go zlikwidowali że w pistolecie była ostra amunicja ? Co dalej to samo zrobili z Brucem Lee taki mocny karateka a Illuminaci i tak dali sobie z nim radę i go zlikwidowali jako swojego przeciwnika nawet z nim sobie poradzili ;/ Jak zabili nawet prezydenta który był jednym z rodu masońskiego mówię tutaj o Kennedym który został postrzelony śmiertelnie to był też zamierzony zamach .Albo księżna Diana zginęła także dlatego bo wiedziała za dużo i mogła zacząć być szkodliwa.

Każda znana osoba,która tragicznie odeszła z tego świata to od razu musi być ofiara organizacji? Nie popadajmy w paranoję.Jeśli chodzi o JFK,który siedział po uszy w tych układach,ale widząc do czego to wszystko prowadzi próbował działać w interesie własnego kraju przez co bardzo zagrażał organizacji i ta się go pozbyła to co do tego nie ma wątpliwości.Podpadli im też Michael Jackson i Tupac Shakur to fakt,ale co takiego złego robili przeciw Illuminati Bruce lee,Brandon Lee,Amy Withouse,Elvis Prasley,a i jeszcze jedno pytanie dlaczego Mel Gibson jeszcze żyje?

użytkownik usunięty
greggmm

Kiedyś widziałem na jakiejś stronie zagranicznej bodajże listę ofiar zabitych przez Illuminatów i tam właśnie byli wypisani ci co ich wymieniłem .Bruce Lee i jego syn Brandon zginęli być może też bo nie chcieli z nimi współpracować i się im sprzeciwiali albo nie chcieli uczestniczyć w ich szopce i się z nimi bratać .Bruce Lee był wielkim karateką kina akcji mogli go dlatego zlikwidować bo był najlepszy i walczył lepiej zapewne jeszcze od Seagala czy Stathama z Van Dammem razem wziętych ;) Ta lista ogólnie zaczynała się od Georga Washingtona to była ich pierwsza ofiara był też książe Ferdynand który został postrzelony razem z żoną w zamachu co było pretekstem do wybuchu 1 wojny światowej .Dalej pamiętam że był też Bob Marley słynny twórca ragee . Nie wiem czy też nie stoją za śmiercią jednego z The Beatles jak on miał Pol Marcatney czy jakoś tak ? Na pewno z zespołów jakie znam jeszcze należą do nich Iron maiden bo nawet na płytach mają ich symbole . Jedna z ich płyt Powerslove jest na niej symbol Illuminatów .Wiem że z raperów jeszcze Snoop Dog do nich należy na pewno .Eminem chciał się uwolnić i nagrał kawałek Not Afraid ale jednak nadal jest z nimi co widać po nagrywkach z królową illuminati Rihanną . Ten cały Psy co śpiewał Gangam Style też podobno należy do nich i ten teledysk jego słynny miał te znaki w sobie ukryte . Elvis Prasley mógł też nie chcieć z nimi współpracować i nie wywiązywał się z ich usług i mogli go sprzątnąć .Ale na pewno że stoją za śmiercią Tupaca Shakura i Michaela Jacksona to pewniak . Słuchałem kawałek Kill Illuminati i widziałem teledysk Michaela w którym niszczył te masońskie znaki to pewne że byli potem przeciwko nim .Co do Mela Gibsona nie wiem nic o tym czy należy do nich i czy ma z nimi układy ? Moim zdaniem każdy z Ameryki może do nich należeć jak mają po swojej stronie nawet takie osoby ważne jak prezydent Barack Obama czy sam papież Franciszek to co jakby mieli nawet takie gwiazdy kina akcji po swojej stronie jak Stallone albo Schwarzeneger czy Statham i Seagal z Van dammem ? A ostatnio czytałem też o tym że stoją za śmiercią papieża Jana pawła 1 który był przed naszym Janem pawłem 2 . Jan Paweł 2 podobno też do nich należał i był ich marionetką na ich usługach . Co dalej Benedykt że abdykował ze swojego stanowiska to też ich sprawka i oni do tego go zmusili a nie że sam z siebie bo był schorowany i słaby . Mieli po swojej stronie prezydentów Usa jak Bill Clinton potem George Bush teraz Barack Obama podobno wszyscy byli poddawani programowi prania mózgu że na wizji nie wiedzieli nawet co mówią do kamery jakby byli zachipnotyzowani i mieli jakieś dziwne spojrzenie jakby nie reagowali na bodźce tylko byli w otępieniu .Tak było bo było video nagranie z Clintonem jeszcze jak miał jakieś dziwne zachowanie jakby był otępiały i nie wiedział co się z nim dzieje i co mówi do kamery .Podobno nawet gdzieś czytałem że oni stoją za zamachem na Tupolewa i za śmiercią naszego prezydenta Lecha Kaczyńskiego i że to oni zorganizowali ten zamach w którym zginęło tyle osób .Przecież moim zdaniem ten cały ruski Putin to też jest mason Illuminata i mógł to załatwić żeby rozbił się ten samolot w tym lesie .Ale serio to Illuminati wiele osób zniszczyli w mediach pisząc o nich że są ćpunami albo że pobili kogoś do nieprzytomności lub obnażali się do naga w sklepie przy ludziach .Nie zrobili z takiej Britney Spears wariatki że jest całkiem nieobliczalna albo nie pisali o takiej jednej aktorce że też jej odwaliła szajba i jest nieobliczalna ? Oni zniszczą każdego kto im podpadnie chociaż trochę . Tak więc działa ich organizacja mają w rękach wiele i nie wypuszczą tak łatwo .

użytkownik usunięty

Andrzej Lepper też został zamordowany przez Illuminatów?

użytkownik usunięty

Nie wiem ale sam się nie powiesił być może ktoś go powiesił i podobno jego współpracowników z tego biura poselskiego również powieszono .Czytałem kiedyś nie na necie tylko bodajże w Newswiku czy Wprost że tam powieszono więcej osób z tej kancelarii którzy tam z nim byli wtedy . On za dużo gadał źle na innych posłów z Platformy czy Pisu i pewnie ktoś go sprzątnął bo za bardzo atakował i wywlekał różne brudy .Jedyny prawdomówny poseł któremu zależało jeszcze na dobru ludzkim i miał coś konkretnego do powiedzenia . A to co pisałem to przecież pisze o tym w necie ? Nie wiem sam jaka jest prawda to tylko być może są teorie spiskowe ktoś powie i nie będzie uznawał tego ale większą manipulacje robią w Tvp niż w necie . Najbardziej jajo z głowy zrobią nam pranie mózgu w tvp albo w gazecie .Ja myślę że bardziej szukać prawdy na te tematy w necie trzeba a nie w Telewizji bo oni tam mówią to co chcą w rządzie żebyśmy wiedzieli . Tak samo robią w Usa zakłamane informacje podają i nieprawdziwe tylko to co chcą może to niemożliwe i ktoś powie że kłamię ale taka jest prawda . Nie patrzeć w to co gadają w skrzynce bo tam zawsze mówią tylko nie do końca prawdę i nie powiedzą tego jak było naprawdę , tylko mówią to co ma być uznane za prawdę . Nigdy nie ufam żadnej informacji podanej w gazecie którą kontrolują ci z rządu tylko jak już to szukam w necie bo tutaj chociaż są te informacje podane rzetelnie . Nigdy nie znalazłem prawdy o illuminatach albo o tych zamachach i planowanych atakach w gazetach czy w Tvp nie powiedzą tego bo jest manipulacja medialna i mówią tylko o tym co chcą żebyśmy wiedzieli . Mam w co wierzyć w te pierdoły które gada ktoś w gazecie bo jest opłacony i powie to co pasuje komuś z góry ? albo w Tvp te medialne pranie mózgu i gadanie o tym co jest mało istotne ? Czemu nie mówią prawdy w Tvp tylko bzdury byle by jakieś tematy były do obgadania ? Akurat o śmierci leppera też nie powiedzieli prawdy tylko ukryli fakty zapewne i nie będziemy wiedzieli jak było naprawdę . Moim zdaniem było to zaplanowane morderstwo i go zamordowano a nie że sam się powiesił pewnie ktoś to zrobił ale fakty są powiedziane do Tvp i gazet że sam się powiesił i tak pozostało . Moim zdaniem wiele informacji podają zakłamane i to zwykłe pranie mózgu i bzdura i jakieś brednie wyssane z palca . W USA też kłamią i robią pranie mózgu tak samo jak było z Bin ladenem i tym zamachem w 2001 roku na dwie wieże też niezłą ściemę sprzedali z tymi terrorystami . Co dalej w watykanie też niezłe ściemy robią . Ogólnie lepiej nie wierzyć w te medialne bzdury bo robią z nas głupców .

A może po prostu się zabił? Jak ponad 2 tys ludzi dziennie? Na mózg się wam rzuca.

użytkownik usunięty

Niestety, odkryłeś prawdę. Wyrok już zapadł. Lepiej nie oglądaj się za siebie, przynajmniej umrzesz bez strachu.

Vigilatus Illuminatus

użytkownik usunięty

To już po mnie młody jestem nie chce jeszcze umierać :( Illuminati mnie dopadnie na moim osiedlu jak wyjdę z domu to mnie postrzelą XD

użytkownik usunięty

"to mnie postrzelą "

Nie, sekcja wykaże pęknięcie tętniaka. Powiedzą rodzicom, że za dużo trenowałeś albo brałeś szkodliwe suplementy. R.I.P.

Ciekawe teorie :P

użytkownik usunięty

https://www.google.pl/search?q=illuminati+muzyka&rlz=1C1CHNY_plPL584PL584&espv=2 &biw=1366&bih=677&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ved=0CDAQsARqFQoTCKvCqozFgMcCF cOP2wodAucPHA#tbm=isch&q=robin+williams+illuminatii&imgrc=_

Proszę bardzo macie zdjęcia Robin Williams należał do ILLuminatów tutaj są powyżej w google grafika zdjęcia podane gdzie pokazuje ich symbole ( znaki ) . Co więcej znalazłem w necie artykuł gdzie pisze że zginął bo był dla nich niewygodny i im zawadzał . Poddał się im i oni go wykreowali sprawili że stał się taki sławny jednak zaczął pisać podobno anonimowo w necie o tym co robią i jakie mają plany gdyż był w tym syfie umoczony po uszy . Wiedziałem od początku że on miał z nimi powiązania i że nie zginął sam z siebie . Ale i tak większość polaków i nie tylko wierzy w pierdoły podane przez media że on się powiesił sam z siebie ;/

Niestety teraz to wszystko staje się faktem... Masoneria wprowadza swój plan w życie. Na świecie panuje totalny chaos, a chipy już blisko. Jestem totalnie przerazona tym co przed nami

użytkownik usunięty

Powiem tak, tuszuje się zbrodnie-Illuminaci mają na koncie kilka zadziwiająco niewyjaśnionych śmierci-począwszy od TU-PAC.Michaela Jackosona,Georga Michaela.- nie twierdzę, że to wszystko za sprawą Illuminati.Jednakże wiem,że osoby niewygodne,nie współpracujące- z Illuminnati-miały zły koniec.śmierć.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones