Sandra Oh

8,2
7 338 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sandra Oh

Oh kurna, co za twarz :F

użytkownik usunięty

szkoda ze sie Ho nie nazywa, bylby niezly polew, bo z taka urodą to pasuje na ulicy - na jakiejs ciemnej ulicy ;)

A co to? Konkurs piękności, że musi być piękna? Wg mnie jest bardzo dobrą aktorką. Jej gra i teksty zdają się być naturalne, nie wymuszone. A Pan jak szuka piękności to polecam obejrzec Miss World.

użytkownik usunięty
ania_66

W 2005 roku magazyn "People" umieścił ją na liście 50 najpiękniejszych ludzi świata.

A w 2009 roku Obama dostał pokojową nagrodę nobla. Poprawność polityczna w dzisiejszych czasach nie zna granic absurdu.

Ma egzotyczną i bardzo ciekawą urode. Ale nie dziwne, że większość ludzi patrzy na poziom seksualności czy co tam chcecie.
Może załózcie jakiś portal o aktorach, ale oceniając na zasadzie. "Jak bardzo jest ładna/przystojny i seksowna/y".
pzdr;)

Justencja

Jeśli już mówimy o jej wizerunku, wyglądzie zewnętrznym, to muszę przyznać, że mnie się ona podoba. Kropka.

patrz na swoją twarz -.-
I nie oceniaj ludzi po wyglądzie

tomekhk

Zgadzam się z wami wszystkimi (oprócz założyciela tematu oczywiście).
Ja uważam że ona jest bardzo ładna i ma badzo ciekawą urodę.
No,a do tego wszystkiego jest świetną aktorką.
Ma bardzo dobre teksty (w Chirurgach szczególnie)
Gra tak,że nie można przestac jej oglądac,bo gra tak jakby tajemniczo i chcemy cały czas więcej jej postaci...:)
pozdr. dla wszystkich fanów Sandry :):)

SmallCrime

co wy od niej chcecie, jest świetną aktorką, ma niebanalny charakter, nie wyobrażam sobie chirurgów bez niej, ona jest taka sarkastyczna, złośliwa i za tą ją lubie

E tam, może nie jest klasycznie piękna, jak np lalkowata Heigl, ale ma za to w sobie mnóstwo niedbałego, dziewczęcego wdzięku i charakterystyczne rysy, których nie zapomina się po paru minutach. Jeśli dodać do tego jeszcze inteligencję, odwagę i żywiołowość postaci Cristiny, Oh, jak dla mnie, jest najbardziej sexy ze wszystkich kobiet w SG. Jest silna i twarda, ale jednocześnie krucha i delikatna. Dla niej oglądam ten serial. No, i dla Owena, oczywiście :)

Ona ma takie małe, dziwne oczy... takie troche zamulone. Ale figure ma za to ladna.

Ciemnej ulicy ?
buhahahah !
Chyba ty jestes ciemny !
Ciemna masa bez k**asa. ;/
I jak narazie to polew ja mam z ciebie ze, oceniasz ludzi po wyglądzie.
Jestem ciekawa jak ty wyglądasz !
To ciebie nalezało by tak oceniac po wyglądzie.
A Sandra Oh ma w sobie niespotykaną urode.
Ja przynajmniej tak sądze.
Bo według mnie jest bardzo ładna.
A teksty to juz w ogole zaje.biste w maxx .

AddisonShepherd

Ho ? normalnie chłopie mam takie polew, wiesz taka wypowiedz jest żałosna i płytka!

Według mnie Sandra jest dość ładną aktorką, i coś jest w tej jej nietypowej urodzie ! ;)

budyn4

Osobiście uważam, że jest bardzo ładna.
"Dla niej oglądam ten serial. No, i dla Owena, oczywiście."
- Ja również. I tylko czekam na 7 sezon ... chcę się dowiedzieć co z nimi będzie.

według mnie jest ładna. może nie piękność, ale bez przesady. ty piszesz jakby potworem była.
i strasznie mi się podoba jak ma tak do góry spięte włosy ;)

użytkownik usunięty
kropkaaa

Radzę nie dyskutować z autorem tego tematu. Zauważyłam podobny jego autorstwa przy Cate Blanchett. Jestem pewna, że on nawet nie czyta odpowiedzi na swoje tematy (tymbardziej, że nie widziałam żadnej jego odpowiedzi na posty innych użytkowników). Pewnie założył konto na FW, aby tylko wyrażać swoje mało wyrafinowane opinie na temat urody aktorek.

no co Ty ! Sandra Oh jest piękna ! uwielbiam jej postać Cristiny. pani Oh nie jest klasyczną pięknością, ale jest bardzo piękną kobietą. i ta jej jeszcze cudowna osobowość i inteligencja.... cóż, na szczęście nie wszyscy są małostkowi i płytcy jak Ty ;)

użytkownik usunięty

no napuchnieta jakas, moglaby sobie odliftowac twarz

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones